Zodiak ‎lew‎

0
Rate this post

Kobieta Leone jest genialna, uwielbia światło reflektorów i zawsze jest gotowa, by znaleźć się w centrum uwagi. Przez cały czas czuje się jak VIP. Jest influencerem, który ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Wygląd ma dla niej większe znaczenie niż treść. Od włosów po paznokcie nigdy nie zaniedbują perfekcji. Pokazywanie się i przyciąganie uwagi jest tym, czego najbardziej pragniesz.‎

No tak, oczywiście Leo jest jednym z najbardziej próżnych znaków zodiaku.

Leo umieścił dumę na mapie. Kiedy „You’re So Vain” trafia do radia, Leo myśli, że ta piosenka jest o nich. Leo jest próżny i kocha to. Oczekuje się, to powód do dumy. Miłość własna i zdobywanie światła reflektorów są tym, co towarzyszy temu znakowi, a ludzie z Lwa – pomimo wszystkich swoich próżnych działań – naprawdę sprawiają, że ten atrybut jest przyjemny do oglądania.

Leo może potrzebować ciągłej afirmacji dla ich piękna i zdolności, ale są jednym z niewielu znaków, które sprawiają, że warto poświęcić im całą uwagę.

  • Wyświetl obraz źródłowy
  • Znak Wagi

Kobiety z Wagi bardzo się tym przejmują. Są biegli w dopasowywaniu ubrań i akcesoriów i są zawsze gotowi na każdą ewentualność z pilnikami do paznokci w torebce i odplamiaczem. Mają taką obsesję na punkcie swojego wyglądu, że w ich otoczeniu wszyscy uważają je za ekspertów mody i nie przestają prosić jej o porady dotyczące stylu.

  • Wyświetl obraz źródłowy
  • znak strzelca

Kobiety Strzelca uwielbiają robić dobre pierwsze wrażenie. Dobrze wiedzą, że ludzie mają tendencję do oceniania innych na podstawie ich wyglądu i nie tracą okazji na zagubioną sukienkę.

Sami oceniają innych po swoim stylu, a nie po charakterze i rywalizują o to, kto pokazuje najwięcej. Będąc prawdziwym ekspertem, możesz spędzić z nią wiele godzin rozmawiając o markowych ubraniach, eleganckich domach, luksusowych samochodach i drogich wakacjach.

Ciąża – 10 wskazówek, jak zadbać o urodę na ten okres

Piękno to ważna kwestia dla każdej kobiety, w okresie ciąży kobiety powinny podjąć pewne działania, aby zachować piękno, a także zadbać o zdrowie swojego dziecka.Sprawdź kilka wskazówek, aby być jeszcze piękniejszą w najbardziej fantastycznym okresie swojego życia.

ciaza-10-wskazowek-jak-zadbac-o-urode-na-ten-okresFarbuj włosy – kobiety w ciąży mogą stosować farbę, o ile zadbają o to. Ważne jest, aby unikać barwników w pierwszym trymestrze ciąży. Spróbuj użyć tymczasowych sztyftów do retuszu. Jeśli wybrałeś blond kolor, złote pasemka, które normalnie nie dotykają skóry głowy, są również bezpieczne.

Wyprostuj włosy – kobiety w ciąży powinny unikać tego typu zabiegów. Obecnie istnieje wiele produktów do tego celu, których skład składu nie jest do końca znany. Ponadto struktura włosów bardzo się zmienia w czasie ciąży, a także w okresie połogu, co może przynieść niepożądane lub niekorzystne efekty.

Lepiej jest zdecydować się na zwykłe nawilżenie i używać szczotki i suszarki do czesania. Jest bezpieczniejszy.

  • Oczyszczanie skóry – każda kobieta w ciąży może bez problemu oczyścić skórę.
  • Skóra kobiet w ciąży ma tendencję do łatwiejszego przebarwiania się, dlatego należy zachować większą ostrożność.
  • Unikaj stosowania produktów złuszczających zawierających kwasy, ponieważ skóra je wchłania.

Ważne jest również nałożenie kremu przeciwsłonecznego zaraz po oczyszczeniu, ponieważ skóra kobiety w tym okresie staje się cieńsza, a co za tym idzie, jest większa szansa na plamy. Nie można stosować żadnych masek łagodzących, obkurczających czy osuszających – mogą one zawierać substancje nieidealne dla dziecka, takie jak kwas salicylowy, antybiotyki, środki depigmentujące itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj