Lasery i spersonalizowane zabiegi kosmetyczne dla każdego pacjenta

0
Rate this post

Przybycie z gładką i jedwabistą skórą do ołtarza jest pragnieniem każdej Panny Młodej i oczywiście, aby osiągnąć ten ideał, należy skorzystać z zabiegów na twarz na długo przed datą ślubu.

Są to najważniejsze prace opracowane przez dermatologa Tathyę Taranto, która prowadzi klinikę w Belo Horizonte, MG. Odpowiedzialny za sprowadzenie jednej z pierwszych maszyn laserowych Fotona do stolicy Minas Gerais i skojarzenie jej z zabiegami innymi najnowocześniejszymi technologiami, takimi jak VelaShape III, opracowuje unikalną koncepcję pracy o nazwie Pele de Noiva.

Tathya Taranto opracowała protokoły twarzy i ciała z tą koncepcją

„Zależy mi na poszukiwaniu w mojej pracy najlepszych opcji na rynku, nowych technik i ciągłej aktualizacji, aby oferować zróżnicowaną obsługę moim pacjentom. Zobaczyłem z Fotoną możliwość pracy nad odmładzaniem w sposób kompletny i zróżnicowany i inwestuję w tę koncepcję, która już zaczyna zmieniać scenariusz zastosowania lasera w Brazylii”, wyjaśnia dr.

Należy podkreślić, że Fotona zastosowana w Technice 4D działa jak „lifting”, ponieważ laser jest aplikowany od szyi, przez szyję i twarz do czoła w przedniej części skóry głowy. Głębokie ogrzewanie tych obszarów, które mają więcej kolagenu, stanowi ważny bodziec, który unosi twarz jako całość.

Technika 4D możliwa dzięki zastosowaniu Fotony promuje leczenie łączące dwa rodzaje laserów: ND Yag i Erbium Yag. Razem te technologie działają na głębokie zwiotczenie, ukojenie, teksturę i kontur twarzy. Są to efekty trójwymiarowości, które uzyskano już za pomocą różnych innych urządzeń.

Czwarty wymiar to czas; z tego powodu protokół ten został nazwany 4D. W wyniku zastosowania nowego sprzętu zaobserwowano intensywną odnowę i stymulację komórek oraz znacznie trwalszą poprawę funkcji tkanek.

  1. Tathya podkreśla, że ​​Fotona może być stosowana na każdy rodzaj skóry – w tym brązową i czarną. Ponieważ nie jest ablacyjny, można to zrobić również latem.
  2. Pacjent nie wymaga wcześniejszego przygotowania i może powrócić do normalnego trybu życia. Sesje trwają od 30 do 90 minut i są zgodne z protokołami dostosowanymi do potrzeb każdego pacjenta.
  3. Dermatolog wyjaśnia, że ​​niezbędna jest wstępna ocena przez specjalistę i przepisanie protokołów wskazanych dla każdej potrzeby.

7 wskazówek, jak dbać o rzęsy

Rzęsy muszą być pielęgnowane i nigdy nie powinny być źle traktowane. Sprawdź 7 wskazówek

Daise Rocha 24 maja 2022 10:22

7-wskazowek-jak-dbac-o-rzesyPrzede wszystkim rzęsy to nieodzowny element naszego wyglądu. Mają też swoją część funkcjonalną: chronią oko przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi i filtrują światło słoneczne. Jednak posiadanie długich, gęstych i podkręconych rzęs stało się pragnieniem wielu osób, ponieważ dodają one głębi, magnetyzmu i zmysłowości spojrzeniu. Dlatego, ale przede wszystkim, rzęsy muszą być pielęgnowane i nigdy nie powinny być źle traktowane.

Zawsze usuwaj makijaż oczu

Oczywiście, jeśli używasz tuszu do rzęs lub innego produktu do makijażu oczu, chociaż koniecznie musisz zawsze zmyć makijaż przed pójściem spać, co oznacza, że ​​musisz wybrać konkretny płyn do demakijażu oczu (ich formuły są zaprojektowane tak, aby były delikatne i nie atakowały go) i za pomocą krążka lub wacika wyczyść je delikatnie, nie pocierając oka, aby nie uszkodzić oczu. Lepiej więc pozostawić go na kilka sekund, aby makijaż zmiękł, a następnie lekkim masażem usunąć wszystkie pozostałości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj