Odżywia i nawilża rzęsy

0
Rate this post

Bardziej nawilżone i odżywione rzęsy będą mocniejsze, zdrowsze i lepiej wyglądają, to znaczy istnieją specjalne odżywki do rzęs, które nakłada się co noc, a które nawet potrafią je wydłużyć i pogrubić, sprzyjając ich wzrostowi. Choć jest to stałe, wybieraj dobre produkty i bądź cierpliwy, ponieważ efekty widoczne są już po kilku tygodniach kuracji. Wybierz konkretną odżywkę do rzęs i brwi.

Wybierz dobry makijaż

Z pewnością jeśli chodzi o makijaż rzęs, wybieraj kosmetyki wysokiej jakości. Unikaj używania przeterminowanych produktów (pamiętaj, że wszystkie kosmetyki i kosmetyki tracą ważność) i nie nadużywaj maseczek wodoodpornych (które mogą być trudniejsze do usunięcia makijażu).

Nie nadużywaj zalotki

Trendy:

  • Użyj cukrowego szamponu, aby Twoje włosy rosły szybciej
    24 maja 2022 19:37
  • Białe plamy na skórze: jakie są ich przyczyny?
    24 maja 2022 14:24

Zalotka jest dobrym narzędziem do podkręcenia rzęs, ale należy używać jej poprawnie i bez przesady. W ten sposób upewnij się, że jest w dobrym stanie, nie dokręcaj go zbyt mocno (bo osłabią) i nie używaj go codziennie.

Chroń je przed słońcem

Promienie UV mogą wysuszyć rzęsy i sprawić, że staną się bardziej łamliwe. Unikaj długiej ekspozycji na słońce i noś okulary przeciwsłoneczne, aby chronić zarówno rzęsy, jak i całe oko.

Zadbaj o swoje jedzenie

Rzęsy, podobnie jak reszta ciała, korzystają ze zbilansowanej i zróżnicowanej diety z dużą ilością owoców i warzyw, źródłem witamin i przeciwutleniaczy oraz innych produktów spożywczych, takich jak tłuste ryby, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, warzywa, chude mięso lub jajka. Ogranicz spożycie cukrów i wysoko przetworzonej żywności.

Kontroluj stres

Wreszcie stres jest czynnikiem, który może powodować wypadanie włosów, a także może wpływać na rzęsy. Dlatego w miarę możliwości unikaj stresu, zwalczając go technikami takimi jak medytacja czy joga oraz prowadząc zdrowy tryb życia, w którym nie brakuje ruchu i kontaktu z naturą.

kontroluj-stresPostawienie na kręcone włosy z platynowymi pasemkami to właściwy wybór, aby dokonać radykalnej zmiany. Platynowe loki w lokach to jeden z najbardziej pożądanych stylizacji w salonach i nigdy nie traci na nowoczesności.

Chłodne pasemka tworzą głębię loków z jaśniejszymi lokami, co skutkuje eleganckim kontrastem, który przyciąga uwagę gdziekolwiek się pojawi. Pomimo piękna wyglądu, ważne jest, aby dbać o kręcone włosy przed i po transformacji, aby zapobiec ich rozpadaniu, wysuszeniu, łamaniu i innym uszkodzeniom.

  • Zebraliśmy wskazówki dotyczące pielęgnacji przed i po lokach oraz 16 zdjęć platynowych pasemek na kręconych włosach. Sprawdzić!
  • Kręcone włosy z platynowymi pasemkami: co musisz wiedzieć, aby uzyskać odpowiedni wygląd

Można postawić na kręcone włosy z platynowymi refleksami dzięki różnym technikom odprowadzania wilgoci, takim jak włosy ombré, które intensywniej rozjaśniają końcówki, oraz babylights, które tworzą cienkie knoty we włosach.

Istnieją również różne odcienie platynowego blondu, takie jak perłowy blond platynowy, złoty i popielaty.

Niezależnie od metody, należy pamiętać, że kręcone włosy wymagają pielęgnacji przed i po transformacji, aby uniknąć uszkodzenia włosów. W ten sposób zachowany jest połysk, zdrowie i krzywizna loków.

W wyniku każdego odcienia skóry szare refleksy platynowych pasemek uwydatniają jasną i różową skórę, jednocześnie tworząc wysoki kontrast z ciemną, czarną i żółtą skórą. Jednym ze sposobów na zmniejszenie kontrastu jest skorzystanie z techniki smokey root, która zachowuje naturalny korzeń i zapewnia płynne przejście między platynowymi pasemkami a czarnymi, brązowymi lub blond włosami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj