Metropolitana FM: Czy każdy może to zrobić? Czy istnieje przeciwwskazanie?

0
Rate this post

Marzeniem każdej kobiety jest mieć gładką cerę, bez skaz, bez oznak wyrazu, cerę „pośladków”, zdrową, świetlistą, nawilżoną, słowem piękną.

 • + Bądź na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami na temat Beauty & Style, tutaj w Metropolitana FM
 • Na pewno spojrzałeś na zdjęcia lub wizerunki celebrytów i zadałeś sobie pytanie: „Jak mieć tak piękną skórę?, Czego muszę użyć i zrobić, aby mieć tak piękną i gładką skórę?”

Cóż, drodzy czytelnicy, mamy świetne wieści, tak, są sposoby na taką skórę, piękną jak u celebrytów. Wystarczy postępować zgodnie z kilkoma wskazówkami i zainwestować w niezbędną pielęgnację, aby.

Twoja skóra była młodsza i zdrowsza

Aby Cię poprowadzić, porozmawialiśmy z doradcą specjalizującym się w dermatologii, który dba o skórę kilku znanych Brazylijczyków, dr. Geisa Costa, jest członkiem Latynoamerykańskiego Towarzystwa Dermatologii Dziecięcej oraz brazylijskiego Towarzystwa Laserowego, dyrektorem klinicznym i założycielem „Art Beauty Center” (São Paulo i Uberaba/MG).

Przejdźmy więc do pytań, aby rozwiać nasze wątpliwości, zapisz tam wskazówki dziewczyny!

Metropolitana FM: Jakich zabiegów na twarz najbardziej szukają celebrytki?

 1. Dr. Geisa Costa: „Obecnie istnieje kilka zabiegów opóźniających starzenie się, takich jak:
 2. Na przykład „Plazmage”, który jest urządzeniem energetycznym plazmy, używanym do leczenia zmarszczek wokół oczu i ust.
 3. „Fotona”, czyli zabieg, który stymuluje produkcję kolagenu, bez konieczności operacji.
 4. „Biostymulatory kolagenowe”, które powodują odnowę komórkową, redukują oznaki starzenia i zapewniają skórze lepszą jakość.
 5. „Toksyna botulinowa”, która służy do tymczasowej poprawy wyglądu linii mimicznych i zmarszczek.

Ale podkreślam, że niektóre z wymienionych zabiegów działają lepiej w połączeniu z innymi, a zwłaszcza gdy towarzyszy im codzienna pielęgnacja, ponieważ skóra jest stałym bodźcem.”Piosenkarka Maraisa jest super próżna i uwielbia dbać o swoją skórę, która przy okazji jest piękna, super zdrowa i promienna.

Metropolitana FM: A dla ciała, jakie są główne i najbardziej poszukiwane przez celebrytki pielęgnacyjne?

Dr. Geisa Costa: „Istnieje niezliczona ilość technologii i procedur dbania o ciało, dwie, które uwielbiają celebrytki:„Biostymulatory kolagenowe”, które można stosować również na ciało.„Sculptra”, która jest wskazana w celu zmniejszenia obwisania ud, pośladków, nóg i brzucha.

Po aplikacji następuje poprawa jędrności

Od momentu odejścia z „BBB”, wokalistka Gabi Martins bardzo dba o piękno swojego ciała i twarzy. Zainwestowała w zabiegi estetyczne, zabiegi chirurgiczne, ćwiczenia fizyczne i zmieniła dietę. “Jesteś piękna!”.

 • po-aplikacji-nastepuje-poprawa-jedrnosciMetropolitana FM: Tylko zabiegi rozwiązują, czy muszą być powiązane z innymi nawykami?
 • Dr. Geisa Costa: „Konieczne jest powiązanie innych nawyków, takich jak:
 • Stosuj zdrową dietę, inwestuj w żywność bogatą w błonnik, białka, witaminę C i karotenoidy oraz unikaj, w miarę możliwości, produktów przemysłowych, bogatych w cukry i tłuszcze.
 • Utrzymanie nawodnienia organizmu jest niezbędne do produkcji kolagenu i odnowy skóry. Zaleca się pić 2 litry wody dziennie.
 • Wykonywanie intensywnych ćwiczeń fizycznych, takich jak trening siłowy, jest świetną alternatywą dla utrzymania młodszego wyglądu skóry.
 • Niezbędne jest również stworzenie rutyny pielęgnacyjnej z produktami dostosowanymi do rodzaju skóry”.
 • Piosenkarka i była BBB, Naiara Azevedo, zainwestowała dużo w pielęgnację ciała i twarzy, brunetka z sertanejo staje się coraz piękniejsza. „Co za ciało, Brazylijka, piękna!”.

Dr. Geisa Costa: „Nie, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia należy przeprowadzić ocenę medyczną, aby wiedzieć, jakie procedury są wskazane w Twoim przypadku. Na przykład testy genetyczne to egzamin, który bada strukturę genetyczną pacjenta. W Art Beauty Center używamy tego skanu do mapowania genów i przewidywania głównych oznak starzenia. Dzięki tym danym możliwe jest tworzenie konkretnych i spersonalizowanych planów leczenia.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj