Czy są trwałe, czy wymagają konserwacji?

0
Rate this post

Aktorka Paolla Oliveira przeszła przez trudne czasy, w których otrzymała wiele krytyki na temat swojego ciała.

Blondynka odwróciła się, przybrała swój typ ciała i pokazała wszystkim, jak ważne jest kochanie i szanowanie siebie, bo każda osoba ma pewien standard urody, który można oczywiście poprawić, ale nigdy nie zmienić do skrajności, która może zaszkodzić zdrowiu .

Obecnie Paolla Oliveira stała się jedną z najpiękniejszych i najbardziej uznanych kobiet w Brazylii. „Miej serce do takiego piękna. Bogini!”.

Metropolitana FM: Ile czasu zajmie zauważenie rezultatów?

Dr. Geisa Costa: To zależy od celu, wskazania i leczenia. Ale ważne jest, aby podkreślić, że żaden wynik nie jest trwały, ponieważ wszystkie zabiegi wymagają konserwacji. Istnieją nawet badania, które pokazują, że starzenie zachodzi wewnątrz i na zewnątrz skóry. Skóra jest stałym bodźcem, przy odpowiedniej pielęgnacji i po konsultacji z ekspertami możesz mieć „słynną” skórę.

Piosenkarka Simaria jest przykładem rzeźbiarskiej kobiety, spędziliśmy godziny oglądając zdjęcia i filmy w sieciach społecznościowych i śliniąc się nad jej pięknem. Brunetka ma kształty Brazylijki i daje do zrozumienia, że ​​jest bardzo zadowolona ze swojego wyglądu.

Bądź na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w życiu celebrytów:

  • Tiago Leifert występuje w obronie Anitty, wyjaśnia kontrowersje i gwarantuje: „Byłem tam, widziałem to!”
  • Maisa Silva powinna zająć miejsce historycznego programu na Globo i szokującej decyzji, mówi strona internetowa
  • Paulo André zamyka kontrakt z Globo i obejmie nowe stanowisko: „Nowe i inne doświadczenie”

Idealna skóra? Vanessa Rozan opowiada o makijażu i trendachSurenã DiasSurenã Dias w dniu 24.05.2022 – 13:00Po dwóch latach pandemii nigdy nie mówiło się tak dużo o słowie dbanie o siebie i praktyka pielęgnacji skóry, która w zasadzie jest czynnością dbania o skórę. Wśród dyskusji o technikach i produktach niezbędnych do tego, ten moment został uczczony przez profesjonalistów z branży kosmetycznej.

Wizażystka i prezenterka Vanessa Rozan to jedna z osobowości, która stawia sobie za cel rozpowszechnianie informacji o potrzebie i znaczeniu pielęgnacji skóry na co dzień.

Używaj dobrych produktów do pielęgnacji domowej

W porozumieniu z dr. Denise wskazuje najlepszą kurację formułami w kremach i nutraceutykach dla Twojego przypadku, „zestaw do codziennej pielęgnacji”, taki jak: mydło, tonik, krem ​​nawilżający i filtr przeciwsłoneczny, odpowiedni dla Twojego biotypu skóry.

„Tak samo my, jako profesjonaliści w obszarze estetyki, musimy kierować naszych pacjentów do stosowania odpowiednich dermokosmetyków w ich codziennym życiu, przedłużając tym samym i wykładniczo usprawniając leczenie wykonywane w klinice.” podkreśla dr. Denise Santana, specjalistka od harmonizacji twarzy i estetyki biomedycznej.

uzywaj-dobrych-produktow-do-pielegnacji-domowejZainwestuj w procedury:Peelingi, Botox, wypełniacze, nici skinbooster, biostymulatory doskonale nadają się do natychmiastowego odmłodzenia.Zabieg parowania twarzy jest bardzo powszechny, jeśli chodzi o urodę użytkową, ponieważ koryguje drobne niedoskonałości twarzy.

Unikaj długotrwałej ekspozycji na słońce

Według doradcę. Denise, promienie słoneczne zmieniają włókna kolagenowe i elastynę, przyspieszając w ten sposób proces starzenia i powodując wiotczenie skóry. Ponadto dochodzi do wysychania tkanek, co powoduje nieprzezroczysty wygląd i widoczne zmarszczki.

Słońce może nasilać alergie na skórę, a jedną z najczęstszych jest fotoalergia lub fotopodrażnienie. Promienie słoneczne mogą zmieniać substancje mające kontakt z tkanką skóry, takie jak kosmetyki czy perfumy. Ta zmiana powoduje powstawanie plam, zaczerwienień, obrzęków, swędzenia i łuszczenia.

„Stosuj krem ​​przeciwsłoneczny codziennie, nawet w pochmurne i deszczowe dni. Profilaktyka to najlepszy sposób na utrzymanie zdrowej skóry” ostrzega estetyk biomedyczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj