Lato minęło, a przy niższych temperaturach mamy ochotę zwinąć się w kołdrę, prawda?

0
Rate this post

4- Wykonuj peeling twarzy co najmniej 1 raz w tygodniu

  1. Złuszczanie twarzy może pomóc w uzyskaniu młodszego wyglądu skóry. Złuszczanie usuwa martwe komórki i stymuluje odnowę komórkową, działając poprawiając teksturę.
  2. Pielęgnacja pomaga również zredukować nadmiar sebum nagromadzonego w porach, zapobiegając powstawaniu trądziku.
  3. Według specjalistki Denise Santana złuszczanie może sprawić, że skóra będzie jaśniejsza i poprawi działanie produktów pielęgnacyjnych, poprawiając wchłanianie.

Wykonywany regularnie, co najmniej raz w tygodniu, zabieg może również pomóc w zapobieganiu zatkaniu porów, co powoduje mniej trądziku, wyprysków i tłustej skóry. W dłuższej perspektywie prawidłowe stosowanie peelingu może zwiększyć produkcję kolagenu.

Substancja jest niezbędna dla wibrującej skóry, ponieważ zwiększa elastyczność, minimalizując pojawianie się drobnych zmarszczek i zwiotczenia.

„Warto wspomnieć, że nadmierne złuszczanie twarzy może zwiększyć przetłuszczanie się skóry, usuwając naturalną ochronę skóry i zmieniając naturalną mikrobiotę (mikroorganizmy, które pomagają w obronie). Dlatego ważne jest, aby szukać profesjonalnej pomocy, która pomoże Ci w konkretnym przypadku.” komentuje dr. Denis.

5- Nie śpij z makijażem!

Badania podają, że co najmniej 30% kobiet ma zwyczaj spania z makijażem, który oprócz uszkadzania twarzy, może powodować poważne problemy, także w okolicach oczu.

„Nadmiar produktów zaburza również odnowę naskórka podczas snu, kiedy skóra wchłania wszystko, czego potrzebuje organizm. Jeśli jest zabrudzony i z makijażem, składniki odżywcze nie są stosowane prawidłowo, co powoduje suchość i matowość twarzy oraz przyczynia się do przyspieszenia starzenia.”

Wyjaśnia biomedyczna estetka Denise Santana

Ponieważ makijaż zatyka pory, uniemożliwiając skórze oddychanie, zwiększa ryzyko wystąpienia zaskórników, wyprysków i wyprysków, a także staje się bardziej tłusty. Długi czas kontaktu z kosmetykami może powodować przewlekłe stany zapalne skóry, progresję infekcji, alergie czy zapalenie spojówek.

„Niezwykle ważne jest usunięcie wszelkich zabrudzeń ze skóry, aby pory nie zacierały się. Po tym oczyszczeniu zastosuj formułę, która została przepisana i dostosowana do Ciebie w klinice.” kończy dr. Denis Santana.

wyjasnia-biomedyczna-estetka-denise-santana-2mikronakłuwanie

Jest to szeroko stosowana technika zdolna do wygładzenia zmarszczek, poprawy tekstury, zwiększenia świetlistości i zwalczania wiotczenia, poprawy ogólnego wyglądu skóry.przenikanie produktów w wewnętrznych warstwach skóry.

Kwasy wybielające plamy

Nadmierna ekspozycja na słońce, alergie, problemy naczyniowe i hormonalne mogą powodować przebarwienia skóry. Wybielanie plam, a także peeling to zabieg chemiczny zalecany na dni z łagodniejszymi temperaturami. Efektem jest znaczna poprawa wyglądu skóry.

Wybielanie plam na dłoniach peelingiem ATA

ATA wykonywany jest z zastosowaniem kwasu trójchlorooctowego, stosowanego w składzie peelingów chemicznych powierzchownych lub średnich, biorąc pod uwagę stężenie i ilość użytego produktu. Zwykle jest to peeling stosowany w aplikacjach średniogłębokich, gdyż wychodzi poza naskórek i dociera do powierzchownej skóry właściwej, ale i tak jego rezultaty są zazwyczaj świetne, gdy mówimy o bardziej subtelnych i powierzchownych niedoskonałościach. Może być wykonywany na skórze twarzy lub na grzbietach dłoni i ramion.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj