Przedłuż swoje wakacje

0
Rate this post

Miło, że jesteś zainteresowany moim instytutem

Zapraszam do poznania nas osobiście.Twoja wizyta w naszym instytucie zaczyna się od przyjaznego powitania w stylowej atmosferze. Następnie wspólnie omówimy, czego potrzebuje Twoja skóra, aby zachować (lub stać się) świeżą i promienną. Na podstawie profesjonalnej analizy skóry tworzę indywidualną koncepcję leczenia, która jest specjalnie dostosowana do Twoich życzeń i potrzeb.

W kolejnym zabiegu mój personel i ja łączymy praktykę kosmetyczną z najnowszymi wynikami badań medycznych. Nasze podejście wykracza daleko poza zakres konwencjonalnych aplikacji.

Przy pomocy skutecznych produktów precyzyjnych, najnowocześniejszych technologii, takich jak mikrodermabrazja, ultradźwięki, mikronakłuwanie i reduktor przebarwień, a także wysokowydajnych formuł BABOR COSMETICS, osiągamy natychmiast widoczne i długotrwałe rezultaty.

Odkryj różnicę i zaufaj naszemu doświadczeniu!

  • NIE MAMY CZASU.
  • DLA NIEJ.
  • DLA TWOJEJ SKÓRY.

Nasz instytut vis-à-vis słynnego lipskiego kościoła Nikolaikirche jest oazą spokoju – w środku tętniącego życiem miasta. Tutaj, w stylowej atmosferze, wszystko kręci się wyłącznie wokół Ciebie i Twojej urody.Nasz oddany zespół profesjonalnych kosmetyczek zrobi wszystko, abyś poczuła się dobrze i zrelaksowana.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej gamy usług, które są specjalnie dostosowane do ogólnej promocji zdrowia i idealnie wspierają dobroczynne działanie kąpieli w saunie. Nasze usługi są dopasowane do Twoich potrzeb. Chętnie przygotujemy również Twój osobisty pakiet “feel good” – spotkania można umawiać od 8 rano pod tel. 035 602 / 22 4 22.

Proszę zanotować:Wszystkie masaże i zabiegi kosmetyczne można rezerwować jedynie jako dodatkową ofertę do wizyty w saunie lub pobytu w domu wakacyjnym. Dodatkowe usługi na życzenie manicure, farbowanie brwi/rzęs, lakier do paznokci Wszystkie masaże i zabiegi kosmetyczne można rezerwować jako dodatkową ofertę do wizyty w saunie (nie osobno). Zalecamy umówienie się na zabieg telefonicznie, niestety dostępne są tylko ograniczone możliwości. Należy pamiętać, że nie wszystkie zabiegi wykonywane są codziennie.

Zrelaksować się

Kompresy smakowe, oczyszczanie twarzy, delikatny peeling, oczyszczanie,
Korekcja brwi, specjalna ampułka na skórę, okład na twarz po
Ocena skóry, masaż stóp, masaż twarzy, szyi i karku z zapachem
olejki aromatyczne, indywidualna pielęgnacja końcowa. ok. 120 min 130,00€

Klasyczny

Kompresy smakowe, oczyszczanie twarzy, delikatny peeling, oczyszczanie,
Korekcja brwi, specjalna ampułka na skórę, okład na twarz po
Odnajdywanie skóry, masaż twarzy, szyi i szyi z zapachem
olejki aromatyczne, indywidualna pielęgnacja końcowa. około 90 minut
ok. 60 minut 95,00 65,00

klasycznyKształtować

Kompresy smakowe, oczyszczanie twarzy, delikatny peeling, oczyszczanie,Korekcja brwi, specjalna ampułka na skórę, okład na twarz poOdnajdywanie skóry, masaż twarzy, szyi i szyi z zapachemolejki aromatyczne, indywidualna pielęgnacja końcowa. Przy zwiększonym wysiłku na minutę 1,00 EUR ok. 90 min.

  • ok. 60 minut 95,00
  • 65,00

pedicure

Skrócić i wygładzić paznokcie, usunąć modzele i punkty ucisku, oczyścić fałd paznokciowy,
Krem pielęgnacyjny, lekki masaż stóp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj