Badanie uzupełniające do piercingu i tatuażu

0
Rate this post

Kwalifikacje zawodowe do piercingu i tatuażu

Kwalifikację zawodową do przekłuwania i tatuowania poświadczają:

1.zaświadczenie o pomyślnym ukończeniu kursu piercingu i tatuażu określonego w załączniku oraz

2.zaświadczenie o pomyślnym zdaniu testu biegłości w zakresie przekłuwania i tatuowania
Osoby upoważnione do szkolenia w zakresie piercingu i tatuażu

Nauczanie kwalifikacji technicznej do przekłuwania i tatuowania w ramach kursu na przekłuwanie i tatuowanie przeprowadzają następujące osoby:

1.w odniesieniu do pkt 2.1, 2.2, 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5, 2.2.6, 2.5, 2.6 i 2.10 szkolenia teoretycznego przez doradcę posiadającego niezbędną wiedzę,

2.w odniesieniu do pkt 2.3. szkolenie teoretyczne przez odpowiednią osobę z odpowiednią wiedzą,

3.w zakresie pkt 2.4 szkolenia teoretycznego przez specjalistę chorób skóry i weneryki,

4.w zakresie pkt 2.7 szkolenia teoretycznego przez osobę, która jest uprawniona do wykonywania zarobkowej działalności w zakresie piercingu i tatuażu oraz prowadzi działalność w zakresie piercingu i tatuażu od co najmniej dwóch lat oraz regularnie uczestniczy w doskonaleniu zawodowym o godz. co najmniej 16 godzin rocznie ,

5.w zakresie pkt 2.8 szkolenia teoretycznego prowadzonego przez psychologa klinicznego lub specjalistę psychiatrii,

6.w odniesieniu do pkt 2.9 szkolenia teoretycznego przez prawnika oraz

7.w zakresie odbycia praktyki przez osobę, która jest uprawniona do prowadzenia zarobkowej działalności w zakresie piercingu i tatuowania oraz ma praktykę w działalności piercingu i tatuowania od co najmniej dwóch lat oraz regularnie uczestniczy w dokształcaniu zawodowym trwającym co najmniej 16 godzin rok pod nadzorem i nadzorem doradcę posiadającego niezbędną wiedzę.

W przypadku spełnienia kwalifikacji zawodowych do rozpoczęcia handlu kosmetykami (kosmetyki) zgodnie z § 1 ust. 2 zostały pominięte.

Świadectwa pomyślnie zdanych egzaminów, które zostały uzyskane zgodnie z rozporządzeniem Federalnego Dziennika Ustaw nr 629/1990 oraz zaświadczenia o pomyślnie zdanych egzaminach, zdobytych zgodnie z rozporządzeniem Federalnego Dziennika Ustaw nr. 29/1996, uważa się za świadectwo ukończenia zdanych egzaminów zgodnie z § 1 ust.1 Z 1 niniejszego rozporządzenia.

Witamy w studiu kosmetycznym i wellness dla kobiet w Norymberdze

Czysta i zdrowa skóra, promienne oczy, olśniewający uśmiech, zadbane paznokcie: atrakcyjny wygląd nigdy nie był ważniejszy niż dzisiaj i może otworzyć Ci drzwi i ścieżki zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Więc nie zostawiaj niczego przypadkowi, zostaw to naszym ekspertom od urody. Przyjdź i daj się rozpieszczać. Z przyjemnością poinformujemy Cię o naszym kompleksowym wachlarzu usług, od urządzeń kosmetycznych po zabiegi na twarz i przedłużanie rzęs. Czekamy na Ciebie!

  • witamy-w-studiu-kosmetycznym-i-wellness-dla-kobiet-w-norymberdzeOdwiedź nas i zafunduj sobie kojący zabieg na twarz w naszym studio w Norymberdze.
  • Jesteśmy Twoim kontaktem w zakresie przedłużania rzęs w Norymberdze.
  • Chcesz znowu zrobić dla siebie coś dobrego? Proponujemy Państwu relaksujące zabiegi na twarz w Norymberdze.

Mapowanie twarzy®

Skóra jest naszym największym organem i chroni nasze wnętrze przed środowiskiem. Analiza skóry Face Mapping® dzieli twarz na 14 stref. Każdy z nich przedstawia własne możliwe problemy i potrzeby. W ten sposób uzyskuje się najlepsze możliwe rezultaty dzięki indywidualnym zabiegom.

Podwójne leczenie

Jednoczesne zabiegi na twarz dla mamy i córki lub przyjaciół przy lampce wina musującego. Rabat na zabieg przy regularnych rezerwacjach zabiegów na twarz lub na ciało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj