Czy klienci również liczą na przewagę, szukając partnera?

0
Rate this post

Trend piękności w Tajlandii: ze śluzem ślimaka jest biały

 • Niezła opalenizna. W Azji wiele osób chce stać się tak białymi, jak to tylko możliwe. Użyliby do tego wszelkich środków. Najnowsze szaleństwo: śluz ślimaka.
 • Śluz ślimaka jest od dawna stosowany w przemyśle kosmetycznym. Od kilku lat również jako rozjaśniacz. (zdjęcie ikony)
 • Śluz ślimaka jest od dawna stosowany w przemyśle kosmetycznym. Od kilku lat również jako rozjaśniacz. (obraz ikony) – Keystone
 • podstawowe informacje w skrócie

W niektórych częściach Azji bladość jest uważana za oznakę bogactwa i sukcesu.
Śluz ślimaka to tylko najnowszy produkt wielkiego przemysłu.

W dużej części Azji brązowa skóra nadal oznacza pracę fizyczną na świeżym powietrzu, często za niewielkie pieniądze. Dlatego kosmetyki „wybielające” nie są produktem niszowym. Nawet dzisiejsi Europejczycy, którzy chcą produktów pielęgnacyjnych bez środków wybielających, muszą przeprowadzić wiele poszukiwań.

Nawet małe sklepy spożywcze sprzedają produkty wybielające, a nie tylko domowe środki, takie jak mydło z papai. Ostatnim szaleństwem są kremy zawierające śluz ślimaka. Podobno to nie tylko odmładza skórę, ale też ją rozjaśnia.

Trend dla kobiet i mężczyzn

W niektórych krajach azjatyckich pragnienie jaśniejszej cery stało się teraz obsesją i to nie tylko wśród kobiet. Ponad dwie trzecie uczniów płci męskiej w Tajlandii używa teraz środków rozjaśniających.

 • Na przykład minimalny zestaw kosmetyków 21-letniego Vikit Chatthong: mydło z papai, balsam do twarzy Extra White i krem ​​przeciwsłoneczny z filtrem SPF 50+. Wszystko, co sprawi, że jego skóra będzie trochę bielsza.
 • Vikit mówi: „Jeśli jako mężczyzna masz bielszą skórę, po prostu zostaniesz lepiej zauważony: na studiach, w pracy, a także wtedy, gdy szukasz partnera”.
 • Jeden z produktów śluzu ślimaka: wzbogacił się na nim producent Snailwhite.
 • Jeden z produktów śluzu ślimaka: wzbogacił się na nim producent Snailwhite. – dpa
 • Bielszy penis sposobem na udany dobór partnera?

Kosmetyki wybielające są przeznaczone nie tylko do twarzy, ale także do całego ciała.Na początku roku klinika kosmetyczna poszła do ekstremum z propozycją wykorzystania technologii laserowej do wybielania penisów Azjatów.

trend-dla-kobiet-i-mezczyznŻegnamy się z 2021 rokiem, więc czas zacząć myśleć o tych noworocznych postanowieniach. Więc jakie zobowiązanie podejmiesz wobec siebie w 2022 roku? Dobrym miejscem na rozpoczęcie jest skóra – a trendy K-Beauty mają się przejąć w 2022 roku. Chociaż jedzenie czysto i mniej (zwłaszcza po świętach Bożego Narodzenia) to oczywisty wybór, rozważmy konkretną opiekę Twoja skóra, największy organ ciała.

A kto lepiej doradziłby, jak to zrobić, niż wiodący w branży eksperci K-beauty i pielęgnacji skóry? Od sfermentowanej herbaty i kombuchy po jeszcze bardziej nieprawdopodobną czerwoną cebulę, to są nadchodzące trendy K-beauty, o których musisz wiedzieć.
Claudia Christina

Nieoczekiwane składniki roślinne

„W 2022 r. będzie dużo więcej produktów do pielęgnacji skóry opartych na retinolu i więcej nieoczekiwanych odkryć dotyczących ekstraktów roślinnych, które okazują się mieć korzystne właściwości, takie jak czerwona cebula. Co więcej, nastąpi ogromny wzrost świadomości wokół zrównoważonych opakowań i ruchu kosmetycznego”.
Treści na Instagramie

 1. Aby uszanować Twoje preferencje dotyczące prywatności, te treści można przeglądać tylko w witrynie, z której pochodzą.
 2. Maree Kinder, Uroda i Seul
 3. Sfermentowane składniki

„Myślę, że nadal będziemy obserwować ruch w kierunku produktów bardziej przyjaznych weganom i bardziej zrównoważonych opakowań. Wygląda na to, że rynek odchodzi od masek w płachcie ze względu na ich jednorazową konsumpcję, a bardziej w stronę masek zmywalnych.

Widzę też, że wiele marek wychodzi z bardziej wrażliwymi, przyjaznymi dla skóry formułami i delikatnymi, bezzapachowymi formułami. Popularne stają się produkty zawierające sfermentowane składniki, które są również znane ze swoich właściwości przeciwstarzeniowych, takie jak fermentowana herbata i kombucha”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj