Zobacz wszystkie zdjęcia z imprezy z wesela Peltz Beckham

0
Rate this post

Coco Park, Wilk piękna

Produkty wielokrotnego użytku

„Widzę duży trend w kierunku uproszczenia rutyny. Nie dlatego, że porzuciliśmy wieloetapowe rutyny, ale produkty wielokrotnego użytku naprawdę lśnią jasno i przyciągają uwagę ludzi. Wszelkie produkty, które rozpieszczają skórę, ale także oszczędzają czas przy umywalce, wydają się być nowymi ulubieńcami.”

ZEGAREK

 • Kendall Jenner: W torbie
 • Najbardziej popularny

Obraz może zawierać: odzież, odzież, wodę, linię brzegową, człowieka, osobę, na zewnątrz, przyrodę, ocean, morze i Brooklyn Beckham

 1. Sztuka i styl życia
 2. Wesołe łzy, frytki o północy i ojcowska rada od Davida: Wewnątrz ślubu Peltz Beckham
 3. Dereka Blasberga

Obraz może zawierać: odzież, odzież, człowieka, osobę, modę, szatę, garnitur, płaszcz, płaszcz, suknię, ślub i Nicola Peltz

Moda

By VogueObraz może zawierać: odzież, odzież, Michaela Crawforda, człowieka, osobę, płaszcz, obuwie i butySztuka i styl życiaJestem terapeutą par od 35 lat; Oto, czego nauczyłem się o tym, jak sprawić, by związki działały

Susanna Abse

Obraz może zawierać: człowieka, osobę, twarz, akcesoria, akcesoria, odzież, odzież, naszyjnik i biżuterię20 najlepszych kremów i serum z retinolem dla każdego rodzaju skóry
20 zdjęć

 • Zobacz galerię
 • Sarah Oh, Oh My Gloss

Skuteczna pielęgnacja skóry

„Mój trend na piękno K 2022 byłby bardziej skutecznymi produktami do pielęgnacji skóry, które podkreślają składniki takie jak witamina C, retinol i AHA/BHA. Ponieważ Covid-19 nie zniknie w najbliższym czasie, coraz więcej osób szuka sposobów na utrzymanie skóry w dobrym stanie w domu po noszeniu maski przez cały dzień.

[Zwróć uwagę na] wielofunkcyjną, ale skuteczną pielęgnację skóry, która może zaspokoić różne potrzeby skóry, takie jak przeciwdziałanie starzeniu, rozjaśnianie skóry, mniej wyprysków i wygładzenie skóry”.

 • skuteczna-pielegnacja-skoryElisa Lee, skórka w kropki
 • Witamina A

„Witamina A jest nadal bardzo popularna, więc spodziewam się, że więcej koreańskich marek wyda produkty z retinolem/retinalem w 2022 roku. Zobaczymy również więcej produktów do pielęgnacji skóry, które działają na maskę i makijażu, który jest długotrwały, który można stosować podczas noszenia maskę na twarz, taką jak odporne na przenoszenie produkty do ust i podkład z poduszką, który mniej się przenosi.”

 • Meluzyna Tran, Kosame Beauty
 • Skrócone formuły

„Widzę wzrost minimalistycznego piękna dzięki formułom, które zawierają nie więcej niż 10 składników dla klientów o wrażliwej skórze. Marki takie jak iUNIK są w czołówce tego trendu. Wrażliwa skóra jest coraz większym problemem i jest zdecydowanie związana z naszym stresującym trybem życia i zanieczyszczeniem miasta.

Zdrowy blask

„Dążenie do zdrowego blasku jest bardzo popularne – pewność siebie we własnej skórze i skupienie się na zdrowej skórze to jeden z głównych trendów w koreańskiej urodzie. Zapomnij o szklanej skórze, wybierz prostą rutynę z odżywczymi i rozjaśniającymi składnikami, takimi jak propolis i kwas hialuronowy.”

 • Alicia Yoon, brzoskwinia i lilia
 • Innowacja

„W 2022 roku, w oparciu o spostrzeżenia konsumentów i to, co obserwujemy w laboratoriach, uważam, że wielkie koreańskie trendy kosmetyczne skupią się na innowacyjnych sposobach wchłaniania składników przez skórę. Na przykład nasze mikrodarty Peach Slices Deep Blemish dostarczają składniki za pomocą naszej technologii topienia.

Zrównoważony rozwój

„Widzę również ciągłą innowacyjność w zakresie zrównoważonych składników i opakowań, w tym opakowań kompostowalnych dla produktów jednorazowego użytku, takich jak Shangpree Marine Jewel Capsules. Jestem również podekscytowany nowymi rodzajami składników, które można tworzyć w laboratoriach w bardziej przyjazny dla środowiska sposób”.

Aktywne składniki

„Naprawa bariery skórnej i zarządzanie wrażliwą skórą nadal są głównymi trendami. Dostarczanie składników aktywnych i utrzymywanie skóry zroszonej przy jednoczesnym zachowaniu spokoju będzie ważne w 2022 roku”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj