Podobnie jak moda, trendy kosmetyczne przychodzą i odchodzą

0
Rate this post

Wszystkie artykuły, reklamy i obrazy są chronione prawami autorskimi Matt Productions Co., Ltd. lub przez jedną z naszych agencji i nie mogą być publikowane, archiwizowane ani publikowane w jakikolwiek inny sposób w innych mediach drukowanych, witrynach internetowych, biuletynach lub blogach bez wyraźnej pisemnej zgody wydawcy.

Wszystkie artykuły, reklamy i obrazy są chronione prawami autorskimi Matt Productions Co., Ltd. lub w jednej z naszych agencji i nie mogą być publikowane, archiwizowane ani powielane w innych mediach drukowanych, na stronie internetowej, w biuletynie lub na blogu bez wyraźnej pisemnej zgody wydawcy.

W ciągu ostatnich 100 lat było sporo niepowodzeń, jeśli chodzi o efektowny makijaż i dzikie fryzury. Od nadmiernie ściągniętych brwi po brązową szminkę — wyraźnie widać, że twórcy trendów z przeszłości byli gotowi, aby czegoś spróbować. Jednak wśród wielu dziwnych trendów są niezliczone kultowe.

Wiemy, że styl jest cykliczny, więc kto wie?

Za rok być może znów będziemy obejmować rzęsy inspirowane Twiggy. Dodatkowo nostalgiczny wygląd został w pełni przyjęty przez główny nurt – każdy chce przekazać swój wewnętrzny, osobisty model z lat 90. po służbie. Świętuj z L’OFFICIEL najbardziej godne uwagi trendy w urodzie każdej dekady, aby uczcić liczne trendy minionego stulecia.

  • Lata 20.: Włosy o falistych palcach
  • twarz osoba ludzka blondynka nastolatek dziecko dziewczyna kobieta dziecko kobieta

Fale palców zostały opracowane w latach dwudziestych XX wieku jako fryzura dla klapy, młodej wyzwolonej kobiety, która poruszała się pod prąd społeczeństwa. Falisty styl powinien złagodzić wygląd fryzur typu bob. Udało się to osiągnąć za pomocą wilgotnego grzebienia i oczywiście palców. W tym momencie historii lokówki nie zostały jeszcze wynalezione, co oznaczało, że proces tworzenia fal palców był bardzo złożony.

  • Lata 30.: Cienkie brwi
  • twarz osoba ludzka odzież odzież

To trend w urodzie, którego po prostu nie możemy się pozbyć. Jednak kobiety z lat 30. XX wieku mogą przypisać sobie zasługę jego powstania. W ciągu tej dekady brwi były stylizowane z zaokrągloną krzywizną w górę. Trend był inspirowany kobietami, które pojawiły się w niemych filmach. Jej brwi są cienkie, aby podkreślić jej wyraz twarzy.

Rolki Zwycięstwa

blond nastolatka dziecko dziewczyna osoba płci żeńskiej twarz kobiety fotografia portretowa

Rolki zwycięstwa były szczególnie popularne podczas II wojny światowej. Niektórzy twierdzą, że okrągłe loki miały naśladować akrobacyjne manewry samolotów, które obracały się poziomo na niebie jako znak zwycięstwa lub świętowania.

Czerwone usta

W latach 50. ludzie zaczęli przejmować się kolorem, więc czerwone usta w naturalny sposób stały się modne. Początkowo czerwone usta były ściśle kojarzone z kobietami, które wyznawały zmysłowość i piękno.

  • rolki-zwyciestwaGwiazdy takie jak Grace Kelly i Marilyn Monroe były jednymi z pierwszych, które nosiły czerwoną szminkę, czyniąc odważny trend synonimem Hollywood i glamour.
  • twarz osoba blondynka nastolatek dziecko kobieta dziecko kobieta dziewczyna głowa
  • 1960: Twiggy Lashes
  • twarz osoba ludzka głowa pieg uśmiech

Znana supermodelka Twiggy znana jest z wielu wkładów w makijaż. Od odważnych cieni do powiek po dramatyczne rzęsy, trendsetter był twarzą każdego trendu w modzie i urodzie, który zaszczycił lata 60. Jej intensywne rzęsy były szczególnie naśladowane przez wszystkich na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj