Z pewnością robimy dzikie rzeczy w imię piękna

0
Rate this post

A boom w blogowaniu o modzie i urodzie pozwolił nam zobaczyć, jak dziwaczne rzeczy robią wyznawcy trendów, aby dobrze wyglądać. Te blogerki urodowe nauczyły nas również bardzo szczegółowo, jak naśladować ten obowiązkowy wygląd.

  • Dzięki tym blogom, Pinterestowi i Instagramowi możemy zobaczyć, jakie są najgorętsze trendy kosmetyczne na całym świecie.
  • Trendy te są często zupełnie niezwykłe, więc szybko rozprzestrzeniają się jak pożar na zachodnich wybrzeżach.

Oto lista zabiegów upiększających, stylów i produktów, które obecnie zyskują na popularności na całym świecie, od Azji, przez Europę, po Bliski Wschód i USA. Niektóre są zabawne, zszokują Cię i prawdopodobnie całkowicie Cię zdenerwują. Niektóre są cudowne, sprawią, że będziesz gruchać na słodkość i sprawić, że będziesz chciał sam spróbować. ile spróbujesz?

15 frędzli w kształcie serca – Korea Południowa

Niektórzy mogą pomyśleć, że jest całkowicie urocza, inni chorobliwie słodka. Niemniej jednak najgorętszym trendem w Korei Południowej jest obecnie stylizacja grzywki w kształcie serca, jak widać na Instagramie.

  1. Aby uzyskać ten wygląd, musisz użyć swoich umiejętności lokówki/prostownicy i dużo lakieru do włosów. Kiedy skończysz, twoja grzywka będzie wyglądać jak odwrócone serce.
  2. Gwiazdy takie jak Kendall Jenner nawet się przyłączają.
  3. Jej niedawny post na Instagramie obnoszący się z tym wyglądem stał się wirusowy, zdobywając jedno ze zdjęć jej siostry Kim, aby stać się najczęściej udostępnianym zdjęciem na Instagramie wszechczasów.

Pomysł, że ktoś chce wyglądać na kaca, wydaje się absolutnie szalony. Jesteś blady, masz podpuchnięte oczy, kiepsko – to nie wygląda dobrze, prawda? Cóż, najwyraźniej koreańskie i japońskie dziewczyny przyjmują ten wygląd i nazywają go nowym trendem w urodzie.

Koreańska wersja makijażu na kaca polega na konturowaniu oczu, aby wyglądały na bardziej opuchnięte. Tworzą tak zwane „szczęśliwe oczy”, ponieważ myślą, że dzięki temu wyglądają młodziej. Inne sposoby na uzyskanie efektu kaca to dodanie rumieńca pod oczami, aby wyglądać dobrze, zachorować i rozmazać makijaż oczu, aby uśpić. Alternatywnie, możesz wyjść i dać się zerżnąć dziś wieczorem i mieć idealny wygląd na kaca do jutra.

13 Terapia świecami – Brazylia

Widzieliście te filmy, w których pechowa urodzinowa dziewczyna podchodzi trochę za blisko swojego tortu, a jej włosy stają w płomieniach. To obecnie najgorętszy trend w Brazylii. Candle Therapy ma ogromnego zwolennika w postaci redaktorki Vogue Brazil, Victorii Ceridono, która twierdzi, że proces ten jest rzeczywiście dobry dla twoich włosów.

Według Ceridono wymachiwanie świeczką pod lokami spowoduje kauteryzację włosów, zapobiegając rozdwajaniu się końcówek i łamaniu. Następnie, pasmo po pasmie, stylistka odcina twoje rozdwojone końcówki, a następnie dodaje kurację multiwitaminową, która prawdopodobnie jest bardzo potrzebna!

12 Biała Henna – ZEA

12-biala-henna-zeaCzy henna nie jest świetna?

Przypomina czasy, kiedy nudziłeś się w szkole, ale jest o wiele ładniejszy. Piękna sztuka ciała przeniosła się do kultur zachodnich, ponieważ jest taka ładna. W tej chwili dziewczyny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich unikają tradycyjnej czarnej henny, wybierając zamiast tego wersję białą.

Białą hennę spopularyzowała w Dubaju artystka Sara Vazir z Pakistanu. Huda Kattan, popularna blogerka kosmetyczna w okolicy, która ma dużą liczbę obserwujących na Instagramie, złapała trend w urodzie, a reszta to już historia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj