6 Stroboskop – Francja

0
Rate this post

Jeśli wolisz nie wchodzić w trend konturowy, alternatywą jest strobowanie. Ruch makijażu jest popularny we Francji. Zapewnia wygląd o wiele bardziej naturalny niż konturowanie, które czasami wydaje się nieco zbyt idealne. Strobing polega na używaniu odblaskowego makijażu, aby Twoja twarz błyszczała. Nakładaj na wysokie płaszczyzny i kropki na twarzy, aby uzyskać blask, z którego rodzina Cullenów byłaby dumna!

5 Dopasowywanie piękna – Bliski Wschód

Pary mogą mieć taką obsesję na punkcie siebie, że to obrzydliwe. Zwykle widać to w takich rzeczach, jak dopasowywanie zdjęć profilowych i ciągłe wyjaśnianie, jak niesamowity jest „chłopiec”. Co powiesz na to, by pary poddały się operacji, aby wyglądały jak inne? To właśnie robią niektóre ukochane pary w Bejrucie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Tak zwane „dopasowywanie piękna” staje się trendem na Bliskim Wschodzie i jest w zasadzie chirurgią kosmetyczną dla par. Według chirurga plastycznego z Dubaju mężowie często podążają śladami swoich żon po obejrzeniu wyników swoich zabiegów kosmetycznych.

4 Gobelin do włosów – Wielka Brytania

Czy pamiętasz, kiedy byłeś dzieckiem i miałeś niesamowite tkane warkocze? Cóż, ten gorący trend kosmetyczny przenosi warkocze na nowy poziom. Stworzony przez najnowocześniejszy salon Bleach London, gobelin do włosów polega na wplataniu we włosy skomplikowanych wzorów, aż będziesz wyglądać jak prawdziwy hipis. Stylizacja jest idealna na lato i będzie pojawiać się na festiwalach na całym świecie. Możesz nawet spróbować sam, jeśli posiadasz krosno gobelinowe.

3 Krioterapia – Nowy Jork

  1. Najnowszy trend na Manhattanie sprawia, że ​​goście spa wchodzą do zamrażarki wielkości człowieka. Miejmy nadzieję, że nie chodzi też o hipotermię.
  2. Ci, którzy chcą schudnąć, odwiedzają spa do krioterapii, w których znajdują się sauny lub urządzenia utrzymywane w temperaturach od minus 100 do 200 lat.
  3. Podobno potrafi spalić do 800 kalorii, spłaszczyć brzuch i pozbyć się cellulitu, jeśli przeżyjesz to dręczące doświadczenie.
  4. Spa są również bardzo popularne, takie jak Lindsay Lohan, Daniel Craig, Yoko Ono, a nawet New York Knicks regularnie otrzymują krioterapię.

2 Ślimak na twarz – Tajlandia

przez: theguardian

Jeśli uważasz, że pomysł jedzenia ślimaków jest zły, co powiesz na to, by mieć je na całej twarzy? Trochę cię to przyprawia, prawda? Cóż, w Tajlandii jest popularne spa ze ślimakami, które oferuje maseczki na ślimaki, które twierdzą, że oczyszczają skórę za jedyne 30 USD. Wyobraź sobie tych oślizgłych facetów, którzy powoli przesuwają się po konturach twojej twarzy.

2-slimak-na-twarz-tajlandia1 Oko Szczeniaka – Korea

Podobno lubimy sprawiać, by nasze oczy wyglądały jak u zwierząt – wcześniejsza moda na piękności to eyeliner, który sprawia, że ​​nasze oczy wyglądają trochę bardziej kocie. Ale teraz przeszliśmy na psy. Makijaż oczu szczeniaka został po raz pierwszy rozsławiony przez ukochaną piosenkarkę K-pop, modelkę i gwiazdę Gangnam Style, Hyunę. Aby uzyskać wygląd, musisz podążać za krzywizną oka za pomocą płynnej wyściółki i wykonać ruch w dół. Daje to niewinny i uroczy efekt psiego szczeniaczka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj