Nie masz zainstalowanej wtyczki flash

0
Rate this post

Interpłciowy

Karin Beier i Hanna Vöhringer.

intersexsymbol_red.jpg„Jeśli mężczyzna jest czarny, a kobieta jest biała, to nie jestem w czarno-białą kratkę, ale zieloną. Czasami dość jasnozielone, czasami ciemniejsze.” (Forum Hermafrodyty 23 marca 2005). Artykuł o osobach interpłciowych i o osobach interpłciowych. Kierują nami kwestie medyczne, prawne i społeczne. Wychodzimy poza obszar niemieckojęzyczny, a także przyglądamy się życiu osób interpłciowych w RPA.

Pobierz najnowszą wersję stąd

  • Oto arkusz dydaktyczny dotyczący tej funkcji
  • Szczepienia przeciw rakowi?
  • Elisy Makowski i Silke Biller.

spritze.jpgSzczepienie przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego ma na celu ochronę przed niektórymi postaciami raka szyjki macicy. W Niemczech to szczepienie jest zalecane dla młodych kobiet i opłacane przez zakłady ubezpieczeń zdrowotnych. W Kostaryce przeprowadzono pierwsze badania nad szczepionkami na młodych kobietach i dziewczętach. Artykuł dotyczy tego, w jaki sposób można podjąć decyzję o szczepieniu i jakie pomoce decyzyjne są dostępne.

Mniej znaczy więcej

Prawie żaden trend w urodzie nie wywołuje tak „paniki” jak chude brwi. Większość milenialsów wciąż nawiedza pamięć o nadmiernym skubaniu. Cienkie brwi takich dziewczyn z przełomu wieków, jak 41-letnia Paris Hilton, 47-letnia Drew Barrymore i 46-letnia Angelina Jolie, doprowadziły wielu z nas do związku miłości i nienawiści za pomocą pęsety.

W momencie, gdy Cara Delevingne (29) zadebiutowała na wybiegu w 2011 roku, rozpoczął się prawdziwy renesans krzaczastych brwi. Wiele celebrytów ponownie prezentuje się w stylu „mniej znaczy więcej”. #thineyebrows ma miliony wyświetleń w TikTok. A więc oficjalnie: powracają cienkie brwi.

Dlaczego cienkie brwi powracają teraz?

Karuzela trendów wciąż się kręci, a po latach krzaczastych brwi à la Cara Delevingne wydaje się, że ta estetyka straciła część swojego zapału. Powrót wąskich brwi zaczął się stopniowo. Barbie Ferreira, lat 25, z Euphoria zakołysała tymi wspaniałymi brwiami z lat 20. na zeszłorocznej Gali Met.

Ale wygląd naprawdę wystartował w tym roku, kiedy ukazał się serial „Pam & Tommy”, który przywrócił Pamelę Anderson na nasze ekrany z lat 90. I oczywiście przełomowym elementem piękna ikony Baywatch są jej słynne cienkie brwi.

  1. dlaczego-cienkie-brwi-powracaja-terazBella Hadid (25) również od dawna jest fanką cienkich brwi. Ale nie tylko ona.
  2. Modelka Lila Moss (19) często nie zawraca sobie głowy wypełnianiem swoich naturalnie cienkich brwi. Pokazują to migawki na Instagramie.
  3. Ale wszyscy wiemy już, że trend nie jest trendem, dopóki nie trafi na TikTok.
  4. Chude brwi po raz pierwszy zwróciły szczególną uwagę w aplikacji dzięki filtrom Thin Eyebrow, które zamieniają nawet najbardziej puszyste brwi w cienką kreskę.

Jak dziś działa trend skinny brow?

Brwi są bardzo indywidualne. Gdy trendy przychodzą i odchodzą, zawsze jest najlepsze brwi dla Twojej twarzy. Tak więc chude brwi nie muszą automatycznie oznaczać, że powtarzamy naszą traumę z lat 90. Raczej pora mniej podkreślać makijaż brwi i podkreślać naturalny kształt. Najlepiej zacząć od kredki do brwi w górnych łukach, aby unieść całą brew.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj