Zbadaliśmy również najważniejsze trendy w pielęgnacji skóry w TikTok

0
Rate this post

Lub procedura

Na podstawie liczby wyszukiwań w Google firma lookfantastic przeanalizowała, które produkty do pielęgnacji skóry, obawy i składniki były najbardziej poszukiwane w ciągu ostatnich 12 miesięcy.  Przeszukaliśmy „skórę celebrytów” na Pintereście, a następnie użyliśmy narzędzia do analizy najbardziej lubianych obrazów dla tego wyszukiwanego hasła. Na koniec sprawdziliśmy samouczki dotyczące skórek celebrytów Vogue, aby zobaczyć, które z nich są najczęściej oglądane i jakie są dostępne porady ekspertów.

 • Sezon 1 Odcinki 1-8
 • Tajlandia (Tajlandia)
 • Sezon 1, Odcinek 1

Jessica, Ken i CaCee udają się do Bangkoku w Tajlandii, aby poznać lokalne ideały piękna i środki zaradcze. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest oczywiście energiczny, ale relaksujący masaż tajski. Tak zrelaksowany, nic nie stoi na przeszkodzie, by spotkać ambasadorkę Thai Beaty, Sonię.

Podczas wycieczki po mieście, która obejmuje ogromny rynek i wiele klasztorów, Sonia wyjaśnia, jak Tajowie radzą sobie z pięknem i jakie sekretne sztuczki ma do zaoferowania lokalna torba sztuczek. (Teksty: MTV)

Premiera niemieckiej telewizjiNd 07.11.2010MTV

 1. Oryginalna premiera telewizyjnaPon. 15.03.2010VH1
 2. Interesujące również…

Szanse: Sat.1 również czyści się spadkiem z drugiej ligi, skromny powrót dla „Reich und Herzen” – VOX zdobywa punkty za „Sing meine Song”, Kabel Eins z komediami – Zdjęcie: Sat.1/​Boris Breuer

 • Kursy: Sat.1 również czyści się po spadku do drugiej ligi, słaby powrót dla „Bogatych i krzepkich”VOX zdobywa punkty z „Sing meine Song”, Kabel Eins z komediami
 • „Jauch-Gottschalk-Schöneberger-Show” z podwójnym odcinkiem w jeden weekend – Co najmniej osiem godzin zabawy w teleturnieju w czerwcu – Zdjęcie: RTL/​Frank W. Hempel
 • „Jauch-Gottschalk-Schöneberger-Show” z podwójnym odcinkiem w jeden weekend
  Co najmniej osiem godzin zabawy w teleturniej w czerwcu

[AKTUALIZACJA] ProSieben anuluje „Beauty & The Nerd”: Nowy sezon dopiero w 2023 r. – „Przyczyny związane z produkcją” prowadzą do anulowania planowanej transmisji – Zdjęcie: ProSieben/​Benjamin Kis[AKTUALIZACJA] ProSieben zdmuchuje „Beauty & The Nerd”: Nowy sezon dopiero w 2023 r.

„Przyczyny produkcyjne” prowadzą do odwołania planowanej emisji

 • Paryż, Francja (Paryż, Francja)
 • Sezon 1, Odcinek 2

Jessica, Ken i Cacee są witani przez modelkę w Paryżu na tydzień Pret-a-Porte. Ambasador Beaty pokazuje całej trójce, co dzieje się za kulisami w świecie mody. Odnosi się również do przeszkód i przeszkód związanych z zawodem modela, jak działa codzienny biznes i jak branża radzi sobie z krytyką dotyczącą ideału urody i masy ciała. Później Jessica i jej przyjaciele są rozpieszczani w jednym z najmodniejszych spa w mieście. (Teksty: MTV)

 1. przyczyny-produkcyjne-prowadza-do-odwolania-planowanej-emisjiPremiera niemieckiej telewizjiNd 18.07.2010MTV
 2. Oryginalna premiera telewizyjna 22.03.2010VH1
 3. Indie (Indie)
 4. Sezon 1, Odcinek 3

Jessica, Ken i CaCee udają się do Bombaju, aby dowiedzieć się wszystkiego o indyjskiej kulturze i uzyskać ekskluzywne porady dotyczące piękna od prawdziwych koneserów lokalnych zwyczajów. Ich ambasadorka urody Neha spotyka się z całą trójką w tętniącym życiem studiu Bollywood, gdzie czeka nie tylko mnóstwo wskazówek, ale także przesłuchanie taneczne. Później jest też wizyta na niezwykłym kursie jogi oraz kuracja ajurweda z piciem krowiego moczu. (Teksty: MTV)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj