A teraz rybia twarz

0
Rate this post

Chirurgia plastyczna

W Tajlandii jest tańsza, ale obarczona dużym ryzykiem Chociaż chirurgia plastyczna w Tajlandii jest znacznie tańsza niż w Europie, dla Tajów wciąż wyzwaniem jest zaoszczędzenie wystarczającej ilości pieniędzy na operację. Dlatego kwitnie tak zwane „operacje przydomowe”, które powodują zwiększone ryzyko dla zdrowia, a nawet mogą prowadzić do śmierci.

Kobiety, które mają upragnioną pracę, np. hostessy reklamowe, uważają, że konkurencja jest zbyt zaciekła i prowadzą operacje w obskurnych klinikach za niewielkie pieniądze. Niektórzy zapadają w śpiączkę i już nigdy się nie budzą. Renomowane kliniki, w których zastrzyk botoksu kosztuje równowartość 12 euro, mają ponad 30 000 klientów miesięcznie.

Nawet ludzie, którzy nie są gwiazdami telewizji, zawsze chcą wyglądać piękniej, ponieważ daje im to dobrą przyszłość. Jednak ci, którzy nie mają wystarczającej ilości pieniędzy, trafiają do tanich klinik, gdzie operacje są czasami wykonywane niewłaściwie lub śmiertelnie.

  1. Niektórzy z „chirurgów” w takich klinikach to byli asystenci prawdziwych chirurgów plastycznych, którzy wierzyli, że sami mogą wykonać te zabiegi.
  2. Ponieważ zapotrzebowanie wśród młodych ludzi jest ogromne, a dla niektórych 2500 euro na powiększenie piersi jest zbyt drogie, rośnie również liczba infekcji, które mogą wystąpić po takich operacjach.
  3. CZ-Wellmed to profesjonalna klinika z przeszkolonymi specjalistami. Posiadamy kilka klinik i oferujemy wysokiej jakości operacje po niższych cenach. Otrzymasz fachową poradę i indywidualną rozmowę

Nigdy więcej zastrzyków z botoksu, skandalicznie drogich kremów przeciwzmarszczkowych czy bolesnych wizyt u chirurga kosmetycznego! Teraz jest tani trening przeciwzmarszczkowy dla przestraszonych kotów: najnowszy trend kosmetyczny w Ameryce nazywa się jogą twarzy.

Reklama

Dla wielu osób ten trend brzmi bardzo obiecująco. Zamiast operacji powinniśmy teraz polegać na krzywieniu się jogi, aż do wyczerpania mięśni policzków i czoła. Poprawia to krążenie krwi i mówi się, że jest dobry w zapobieganiu zmarszczkom.

To nie wygląda ładnie. Naprawdę są bardziej eleganckie sporty. Na przykład balet wodny, skok o tyczce lub skoki narciarskie. Ale joga twarzy nic nie kosztuje, a to przynajmniej jeden argument.

  1. reklamaA jeśli wbrew oczekiwaniom to nie działa, przynajmniej dobrze się bawiłeś.
  2. Nie możesz tego powiedzieć, gdy budzisz się ze znieczulenia po operacji plastycznej.
  3. A według użytkowników podawanie zastrzyków z botoksu też nie powinno być przyjemnością.

Jedną z pozycji jogi twarzy jest na przykład szeroko otwarte oczy i wystawienie języka (ważne, abyś nie miał w pobliżu aktualnego wielbiciela!). „Lew” jest gotowy! Nikt nie musi się bać, z wyjątkiem zmarszczek, które najlepiej całkowicie pominąć. Nawet tak zwana „ryba” tak naprawdę nie czyni ludzi ładniejszymi: wciągnij policzki, tak, wciągnij baaardzo, zasznuruj usta gotowe do pocałunku.

Nie ruszaj się. Policz do 30. Zrelaksować się. Zwykle robimy takie miny dopiero po czwartym winie, kiedy nikt inny przy stole nie chce być zabawny. To niesamowite, że niektórzy ludzie – nauczyciele jogi – wciąż na tym zarabiają, ale w Ameryce jest wiele możliwości. Prawdopodobnie niedługo pierwsi jogini twarzy będą prosić o trening tutaj, w tym kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj