A z tyłu w kącie wielkie oczy przewracają się.

0
Rate this post

Proszę o trochę więcej powagi. powtórz rybę! Pewnie nikt cię tak nie pocałuje, ale powinno być dobre w starciu z pierwszymi linijkami ekspresji (a także kolejnymi).

Ćwiczenia mają ładne nazwy, takie jak „Uśmiechnięty Budda” (uśmiechnięty Budda), „Śpiący jogin” (śpiący jogin) lub „Wide Eyes” (duże oczy), pomylenie jest niemożliwe, ponieważ ćwiczący wygląda dokładnie tak samo jak oni podczas wykonywania treningu nazywa się ćwiczeniami .

Jeśli nadal istnieją niejasności, warto wykonać jogę twarzy przed lustrem. Ups, kolejny lew! A za lwem: ryba. Blubb. 

Amerykanki, a dokładniej: Amerykanki, obecnie entuzjastycznie donoszą w programach telewizyjnych o wspaniałych wynikach i przysięgają, że już nigdy, przenigdy nie będą chciały uciekać się do botoksu.

Mężczyźni nadal trzymają się z daleka od jogi twarzy, ale na początku robili to wytrwale przy aerobiku i operacjach kosmetycznych, aż pewnego dnia byli zdumieni, gdy odkryli, że ich sąsiedzi i koledzy są twardsi i wolni od zmarszczek niż oni i mają lepszą pracę i lepsze żony. I już zrezygnowani kładą się do usunięcia tłuszczu czy worków pod oczami.

Mięśnie były złamane

To naprawdę zdumiewające, że do tej pory nikt o tym nie pomyślał: 26 mięśni twarzy było prawie całkowicie bezczynne od wieków, są całkowicie niewytrenowane i dlatego po bliższym przyjrzeniu się właściwie nic dziwnego, że twarz robi się zmarszczki w przebiegu człowieka życie. Tam, gdzie wszystko jest wiotkie, zmarszczki są tylko kwestią czasu.

Reklama

  1. Aby się uśmiechnąć, potrzebujesz 17 takich mięśni twarzy. Może dlatego tak wielu ludzi się nie uśmiecha – to dla nich po prostu zbyt wyczerpujące.
  2. Gdybyś mógł ćwiczyć mięśnie twarzy, takie jak bicepsy lub tara do prania brzucha – badacze przeciwzmarszczkowy tego świata byliby bezrobotni za jednym zamachem.
  3. Jednak nie jesteśmy jeszcze tak daleko. Ale przynajmniej na dobrej drodze z tym nowym sportem.

Joga twarzy jest dziwna i wymaga przyzwyczajenia.

Ale według przekonanych uczniów, powinno to rzeczywiście pomóc. I przynajmniej ludzie zachowują mimikę, w przeciwieństwie na przykład do Botoxu. Operacje kosmetyczne często niosą ze sobą nieprzyjemny efekt uboczny polegający na tym, że twarze są tak ściągnięte, że trudno się uśmiechnąć i unieść brwi.

Wtedy joga twarzy już nie pomoże. Nawiasem mówiąc, istnieje osobne ćwiczenie jogi dla brwi: „Brow Smoother”. Dzięki “Eyebrow Calmer” twarz i reszta osoby siedzą luźno w pozycji lotosu na podłodze.

Następnym krokiem jest umieszczenie palców wskazujących na zewnętrznej stronie brwi. Teraz delikatnie rozsuń brwi, zamykając powieki. Eksperci twierdzą, że ma to być jak „naturalny botox” (oczekuje się, że producenci botoksu inaczej to zobaczą, ale niestety nie możemy tego brać pod uwagę).

Trening mięśni policzkowych

Jeśli mamy być szczerzy, nigdy nie mieliśmy do czynienia z mięśniami twarzy. W szkole nie dowiesz się o tym prawie nic, a nawet specjalistyczne czasopisma, które skądinąd mają dobre rady na każdą sytuację życiową, przez dziesięciolecia ignorowały mięśnie twarzy.

  • Istnieją całe sekcje przeznaczone do wyrywania, poświęcone treningom mięśni brzucha i bicepsów jako plakaty do powieszenia na ścianie, ale nigdy nie było treningu kości policzkowych.
  • trening-miesni-policzkowychOto niektóre z najważniejszych mięśni twarzy dla początkujących: Urządzenie do podnoszenia brwi nazywane jest „mięśniem czołowym” i obejmuje całą szerokość czoła aż do linii włosów.

„Mięsień jarzmowy” nazywany jest również „dużym mięśniem jarzmowym” (musculus zygomaticus major), łączy łuk jarzmowy z kącikiem ust. Kiedy mrugamy, robimy to za pomocą mięśnia okrężnego oka. Ludzie mają po dwa z każdego z tych mięśni twarzy. A więc: obaj trenują.

W przeciwnym razie twarz będzie wykrzywiona. I to chyba ostatnia rzecz, jaką chcemy osiągnąć!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj