Jak powinieneś się obijać

0
Rate this post

Krok 1 – Oczyść skórę makijażem, potem i brudem, aby zablokować skutki uderzenia, więc zawsze zaczynaj od czystej skóry.Krok 2 – Teraz jest chwila, na którą czekałeś! Nałóż na skórę grubą warstwę Ultra-Sensitive Face Balm. (Nie zapomnij o szyi i dekolcie.) Nałóż go na skórę i nie martw się, że będzie świecić — to jest cel!

Teraz idź spać, wiedząc, że balsam działa wolno i wchłania się podczas snu

Krok 3 – Po przebudzeniu rano zauważysz, że Twoja skóra jest zroszona i jedwabiście gładka. Nadal może być trochę połysku. W porządku. Oczyść skórę jak zwykle i zacznij dzień z młodzieńczą, świeżą, miękką i chronioną skórą.Aby spróbować samemu, najpierw oczyść skórę przed nałożeniem balsamu zaraz po nim, uważając, aby nie ominąć szyi i dekoltu

  • Aby spróbować samemu, najpierw oczyść skórę przed nałożeniem balsamu zaraz po nim, uważając, aby nie ominąć szyi i dekoltu
  • Slugging jest świetnym urozmaiceniem, szczególnie dla suchej skóry, i dlatego jest najskuteczniejszy w miesiącach zimowych, kiedy powietrze jest zimniejsze i mniej wilgotne.

„Moja skóra jest wyjątkowo sucha z powodu zmian hormonalnych, więc od kilku tygodni smaruję balsam dwa razy w tygodniu. Moja sucha, wrażliwa skóra to pokochała. Rano jest miękka i gładka i ogólnie mniej wrażliwa” – powiedziała.

Aby spróbować samemu, najpierw oczyść skórę przed nałożeniem balsamu zaraz po nim, uważając, aby nie ominąć szyi i dekoltu.

  1. Nałóż go na skórę i nie martw się, że będziesz wyglądać lśniąco, ponieważ taki jest cel.
  2. Teraz idź spać, wiedząc, że balsam działa wolno i wchłania się podczas snu.

Kiedy obudzisz się rano, zauważysz, że Twoja skóra jest zroszona i jedwabiście gładka. Nadal może być trochę połysku. Oczyść skórę jak zwykle i zacznij dzień z młodzieńczą, świeżą, miękką i chronioną skórą.

„Ta metoda może stymulować komórki rakowe”To brutalne. To jest bolesne. I to też nie jest trwałe. doradcy odradzają tajskie bicie piersi.odKatinka TempletonUgniatanie, uderzanie, masowanie – to, co biedny Vanny musiał znosić w Bangkoku, graniczy z fizycznym uszkodzeniem.

Ale idiosynkratyczne leczenie piersi służy tylko jednemu celowi: być pięknym dla Bachelor Vujo Gavric. Bo to, co widzowie widzą w najnowszym odcinku „Kawalera”, to zupełnie normalny trend kosmetyczny w Tajlandii.

Reklama

reklama-3dr medyczny Angelo Biraima z Zurich Breast Centre jest raczej sceptyczny wobec tego brutalnego leczenia: „Wyobrażam sobie, że małe siniaki mogą powodować zwapnienie w tkance.

W mammografii te zwapnienia mogą następnie prowadzić do trudności w interpretacji.

Nawet jeśli ktoś ma silną skłonność do raka i jest genetycznie predysponowany, nie można wykluczyć, że bicie piersi stymuluje tkankę gruczołu sutkowego, a tym samym wzrost komórek nowotworowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj