Przedmiot jest wyważony

0
Rate this post

Efekt nie utrzymuje się długo

Piersi powiększają się od bicia – ale tylko chwilowo. dr Mark A. Wolter, specjalista chirurgii i operacji estetycznych, mówi: „W krótkim czasie może pojawić się obrzęk spowodowany krwiakami lub zwiększonym płynem tkankowym po urazie.

Tkanka tłuszczowa może być redukowana poprzez stały nacisk, ale nie może być redystrybuowana ani nawet zwiększona. Pod tym względem nie można oczekiwać długotrwałego powiększania piersi po tej technice”.

Na szczęście dla studentki stomatologii Vanny wszystko poszło dobrze – w końcu dała się pobić tylko raz. «Następnego dnia nie miałem żadnych siniaków, ale miałem bóle mięśni. Ale podczas zabiegu bolało jak diabli” – przyznaje Vanny w wywiadzie dla 20 minut. Ale jest przekonana o trwałym efekcie:

„Tak, zmniejsza się obrzęk piersi. Ale wierzę, że to trochę pomaga na dłuższą metę w zaciskaniu piersi. Pani pokazała nam własne piersi i wyglądały jak nastolatka, ale ma już ponad 40 lat. Więc musi być coś dobrego w tej metodzie.”

 • reklama
 • Twoja opinia
 • Temat jest ważny.
 • Artykuł ma charakter informacyjny.
 • Trend urody na soczyste włosy i paznokcie

Przeglądarka instagrama

Podczas gdy wzrost sukulentów na twoich paznokciach osiągnął szczyt w zeszłym roku, najwyraźniej rok 2017 jest teraz o soczystych włosach – i, uh, dlaczego Boże, DLACZEGO?!
czystepodekscytowaniepompano/ Instagram

 • Przyzwyczailiśmy się do ładnych trendów we włosach. W ostatnich latach mieliśmy opalizujące, galaktyczne i geodezyjne włosy, ale ten najnowszy wygląd naprawdę wymaga piękna.
 • Sukulenty to te, które zatrzymują i przechowują wodę, w tym kaktusy. Rodzaj sukulentów, z których ten trend włosów czerpie inspirację, to te, które mają odcienie koloru wokół pąków – stąd wielokolorowy, podkreślony wygląd. Jasnofioletowe i zielone barwniki są używane razem, aby stworzyć wieloaspektowy wygląd.
  arozona/ Instagram
 • czystepodekscytowaniepompano/ Instagram

przegladarka-instagramaZła wiadomość jest taka, że ​​opieka nad soczystym do góry nogami jest o wiele bardziej wymagająca w utrzymaniu niż wersja botaniczna. Podlewanie raz w tygodniu na pewno nie wystarczy.

Należy również pamiętać, że nie jest to rekomendacja dla majsterkowiczów. Jeśli chcesz spróbować tego dość szalonego trendu, koniecznie odwiedź profesjonalną stylistkę.

Spróbowałbyś soczystych włosów?!

 • Chcesz wypróbować nieco bardziej poręczne tęczowe włosy? Pobierz inspo tutaj:
 • Tęczowe włosy są równie buntownicze, co korzystne (tak jak Lizzo i Katy Perry)
  51 zdjęć
 • przez Elle Turner
 • Zobacz galerię
 • © Condé Nast Wielka Brytania 2021.Jak Helen i Erik ze Sweet Magnolias zostali najlepszą historią miłosną w telewizji Tagi

Słodka gwiazda Magnolii, Heather Headley, pamięta to jak wczoraj. „To” oznaczało, że po raz pierwszy spotkała współgwiazdę i przyszłą miłośniczkę ekranową, Diona Johnstone’a. “Mieli ja…Kontynuuj czytanieKwestie finansowe: Asystent planowania w Irlandii martwi się wyprowadzką z niskimi dochodami

Kwestie finansowe: Asystent planowania w Irlandii martwi się wyprowadzką z niskimi dochodamiTagiWitamy w Money Matters: cotygodniowym zanurzeniu się w świecie finansów GLAMOUR. Rozmawiamy o wszystkim, co ma związek z finansami osobistymi, od przyznawania praw do pracy…

Kontynuuj czytanie

List od milenialsów: Netflix i awokado to nie powód, dla którego nie stać nas na domyList od milenialsów: Netflix i awokado to nie powód, dla którego nie możemy sobie pozwolić na domyTagsDrogi świecie, naszym obowiązkiem, tysiąclecia, stało się wypowiadanie się po niedawnych zarzutach przeciwko nam, dotyczących naszej niezdolności do wspinania się po drabinie nieruchomości…

Kontynuuj czytanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj