Rozświetlona skóra

0
Rate this post

Raz na jakiś czas promienna skóra wraca do trendów w makijażu na lato. Może dlatego, że blask skóry pasuje do atmosfery upalnych dni.

Rozświetlona skóra łączy się ze wszystkimi rodzajami makijażu, zarówno podstawowymi, na co dzień, jak i wyrafinowanymi, na bardziej wyszukane okazje, takie jak wieczorna impreza.

W tym trendzie rozświetlacz powinien być elementem makijażu i służy do podkreślenia punktów świetlnych na twarzy, np. w kącikach oczu, pod łukiem brwiowym, na czubku nosa czy w kupie.

Ukłon

Rozświetlacz może pojawić się wraz z dyskretnym różem na kościach policzkowych, aby nadać skórze zarumieniony wygląd. Błyszczyk może być również stosowany na usta poprzez błyszczyk, świetny dla tych, którzy chcą sprawić wrażenie pełniejszych ust.

Kontur ust

Uderzający trend lat 90. i szeroko stosowany do wywołania wrażenia większych ust lub ich uwydatnienia, kredka do konturowania ust będzie często używana w makijażu latem 2022 roku.

Aby wpisać się w ten trend i uciec od tradycyjnego konturu z całkowicie wypełnionymi ustami, końcówką jest użycie ciemnobrązowej kredki wraz z bezbarwnym błyszczykiem.

Możliwe jest również zadymienie konturu ust. W tej technice kontur ust jest bardziej intensywny i zmiękczony do środka ust. Aby uzyskać efekt zadymienia, użyj kredki i pomadki w tym samym odcieniu.

Błyskotki i kamienie szlachetne

Widziałam, że kolory i połysk będą głównymi trendami w makijażu na lato 2022. W tym sensie zastosowanie iskierek, dżetów, dżetów i kryształków, szczególnie w okolicach oczu, zapowiada się mocno w makijażu.

  • Zastosowanie błyszczących kamieni w makijażu można ponownie wytłumaczyć sukcesem wśród młodych odbiorców serii Euphoria, która zapoczątkowała kilka trendów. Kilka celebrytów pojawiło się w ostatnich miesiącach w makijażu z kryształkami.
  • Dla bardziej dyskretnych kobiet kamień może pojawić się po prostu w kąciku oka i bez cienia na powiekach. Dla tych, którzy lubią mocny makijaż, kryształy można łączyć z kolorowymi cieniami do powiek i konturować.

Rozświetlony rumieniec

Jeśli przed rumieńcem ma być dyskretny, makijaż na lato wymaga mocniejszego nałożenia różu, zwłaszcza w odcieniach fioletu i różu, które dopasowują się do każdego odcienia skóry.

  • rozswietlony-rumieniecAby nie przesadzić i nie zepsuć makijażu, ważne jest, aby dobrać odpowiedni odcień różu do danego koloru skóry. Im bardziej przydymiony produkt na twarzy, tym lepszy efekt.
  • Można go łączyć zarówno z makijażem podstawowym, bardziej naturalnym i z rumieńcem, jak i z rozświetlaczem, aby uzyskać efekt rozświetlenia.
  • Naturalny makijaż

Choć lista ta jest pełna blasku i kolorów, to latem 2022 roku zagości również naturalny makijaż, a trend na super obciążone kosmetyki do makijażu zostanie trochę na uboczu. W ten sposób podkreślenie będzie dotyczyło okolic oczu i ust.

Tak więc przygotowanie skóry będzie wymagało mniej produktu, wystarczy użyć lekkiego korektora, aby ukryć drobne niedoskonałości. W przypadku brwi trend polega na pozostawieniu ich naturalnych, bez użycia jakiejkolwiek kredki do ich wypełnienia. Można też zrezygnować ze sztucznych rzęs.

Najbardziej naturalna skóra akceptuje różne trendy w makijażu na lato. Możliwe jest pozostawienie makijażu tylko z korektorem i podkreślenie go np. rozświetlaczem na kościach policzkowych, bezbarwnym połyskiem i graficznym konturem w neonowych kolorach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj