Kolorowe rzęsy

0
Rate this post

Powyżej wspomnieliśmy o rzęsach wydłużonych z przedłużenia, prawda?

Czy wiesz, że kolorowe rzęsy to także trend w makijażu? Pomysł wyszedł z Azji iz wielką siłą dotarł na Zachód.Aby osiągnąć ten wynik, istnieją dwie opcje. Pierwsza, którą znasz: poprzez syntetyczne przedłużanie rzęs, zwane również sztucznymi rzęsami. Możesz też podążać za trendem na kolorowe rzęsy, używając tuszu do rzęs w kolorze innym niż czarny. Oba dają niesamowity rezultat.

Cienie do powiek w kolorze miedzi

Ze wszystkiego, o czym do tej pory rozmawialiśmy, można by pomyśleć, że ten temat jest najmniej beztroski lub najmniej krzykliwy. Ale uspokój się! W rzeczywistości kolor miedzi jest obecnie postrzegany jako zabójca. Tak więc myślenie o cieniach w kolorze miedzi to spory trend na 2022 rok.

Kolor zyskał na znaczeniu po tym, jak był postrzegany jako jeden z najbardziej wszechstronnych. Niektórzy influencerzy modowi powiedzieli nawet, że kolorem jest nowy brąz. Ten kolor jest teraz częścią prawie każdej palety cieni do powiek, którą możesz kupić od dowolnej marki.

Kolorowe cienie do powiek

Aby zaprzeczyć temu, co właśnie powiedzieliśmy, weź pod uwagę, że miękkość nie jest kwestią kolorowych cieni do powiek, ponieważ ich ideą jest podkreślenie makijażu oczu w bardziej żywy sposób. Jest w pełni związana z tematami kolorowych oczu i neonowych oczu.

Jednak pomysł polega na mieszaniu cieni do powiek między różnymi kolorami lub odcieniami. Możesz mieszać między 3 wariantami włącznie. Sekretem może być używanie palców do prawidłowego wykonania makijażu. Na przykład każdy palec ma przypisany kolor bazowy.

Róż z efektem opalenizny

Mówimy o kolorze brązowym, tylko dla oczu. Teraz skupmy się na tym samym kolorze, tylko dla kości policzkowych, czyli policzków. Swoją drogą, czy zastanawiałaś się kiedyś nad wpływem różu na makijaż? Chodzi o nadanie zdrowego wyglądu skóry, a także umożliwienie bardziej nastrojonej twarzy.

tendencia-de-maquiagem-2Teraz uspokójmy się. W dzisiejszych czasach najczęściej używa się różu dopasowanego do odcienia skóry, prawda? Na rynku makijażu pojawił się jednak nowy trend, który mówi o używaniu odcienia, który sprawia wrażenie opalonej skóry. Ale oczywiście odpowiedni kolor będzie zależał od skóry.

Powieki z Brokatem

  1. Brokat na powiekach to kolejny trend w makijażu. A zrobienie tego jest bardzo proste: zblendujesz pędzelkiem, następnie wypełnisz powiekę pigmentem, a następnie brokatem, który można nałożyć razem z bezbarwnym błyszczykiem.
  2. Oprócz połysku możesz również użyć wazeliny, aby ten „przykleić” papier do brokatu. Jest to produkt łatwy do znalezienia, który nie powoduje alergii skórnych, ponieważ bazuje na wazeliny. Poza tym, widzisz, to jest tanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj