Puszyste brwi

0
Rate this post

Być może nawet nie powiązałeś nazwy z marką, ale łatwo to zrozumiesz, gdy poznasz znaczenie. Puszyste brwi to te „puszyste brwi”. Oznacza to, że jest to naturalna brew, która ma długie i obszerne druciki.

Ci, którzy rodzą się z takim kształtem i brwią, mają szczęście, ponieważ jest to pragnienie większości kobiet. Ale ci, którzy nie mieli tyle szczęścia, ale chcą podążać za trendem na 2022 rok, mogą również zdecydować się na laminowanie brwi, które jest procesem chemicznym.

Cienkie i zaznaczone brwi

Cienka i zaznaczona brew pozostanie. Od jakiegoś czasu jest to trend w makijażu 2022 i cieszy wielu ludzi. Tak bardzo, że w dzisiejszych czasach istnieje kilka sposobów na pozostawienie brwi z takim efektem: na przykład wypełnieniem lub fryzurami na druciki.

Aby zrobić to samodzielnie, musisz być bardzo ostrożny. Idealnie jest użyć ołówka, aby zakryć wady i obrysować rysunek innym ołówkiem, w kolorze twojej skóry. Dlatego zabieg estetyczny najlepiej wykonać z pomocą profesjonalisty.

Brwi poziome

Tutaj musimy wziąć pod uwagę punkt, który jest bardzo interesujący, ponieważ pomimo tego, że jest trendem, nie jest odpowiedni dla wszystkich kobiet. Poziome brwi mogą nadać kobiecej twarzy bardziej poważny wygląd. Przede wszystkim opłaca się więc przestudiować swój gust.

Jeśli uważasz, że warto, weź pod uwagę, że pozioma brew jest tą, która faktycznie pozostaje w linii prostej, ale nie tworzy kąta 90 stopni, ale 45 stopni. Oznacza to, że kończy się w linii od dołu do góry, generując poważniejszy wyraz twarzy.

Rozmyte usta

  1. Jeśli przeszukasz internet, nie znajdziesz zbyt wielu informacji, ponieważ ten trend w makijażu na 2022 rok jest naprawdę nowy. Ideą rozproszonych ust jest posiadanie bardziej przydymionych ust z mokrym wykończeniem.
  2. Aby jednak tak się stało i dał oczekiwany efekt, wybrana pomadka ma zawsze neutralny kolor, np. matowy róż, o którym wspomnimy poniżej, czy nawet nude. Rozmyte usta prawie nie będą pasować do czerwonej szminki, wiesz?

Matowe różowe usta

Tutaj połączymy dwa terminy, które zawsze są bardzo interesujące dla kobiet. Różowy jest świetnym kolorem do pomadki, ponieważ pasuje do prawie wszystkiego. Jest wszechstronny. Matte to wielki trend na przyszły rok.

matowe-rozowe-ustaDlatego makijaż na matowych różowych ustach sprawi, że będziesz podążać za trendem celebrytek, które to robią. W niektórych przypadkach mówi się również o pasteloworóżowych ustach lub różowym aksamicie. Ważne jest, aby wiedzieć, że nie są to błyszczące odcienie, ale nieprzejrzyste.

Czerwona szminka

Czy był rok, w którym czerwona szminka nie była trendem w światowym makijażu? Być może jest to najczęściej używany kolor tego typu makijażu. Kolor generuje moc i można go wykorzystać praktycznie przy każdej okazji, od spotkania w pracy po kawę z przyjaciółmi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj