Lekki makijaż to zachęta do dbania o skórę, aby była zdrowa i piękna

0
Rate this post

Postępuj zgodnie z zaleceniami dermatologa

Zainwestuj w filtr przeciwsłoneczny, nawilżenie, usuń makijaż przed snem i oprzyj się pokusie wyciskania zaskórników i wyprysków, aby uniknąć śladów i wyprysków.Lato 2022: Sprawdź, jakie trendy w makijażu i urodzie odniosą sukces w tym roku

Superprodukcje „Kardashian” opuszczają scenę, ustępując miejsca bardziej naturalnemu wyglądowi, z dużą ilością brokatu, a nawet kryształów w oczach

  1. Zastosowania kryształów i brokatów są jednymi z trendów w makijażu na rok 2022 – FOTO: SHARUM + ARI/@missjobaker/Reproduction
  2. Czytanie: 6 minut
  3. Wraz z nadejściem nowego roku nadchodzi lato na półkuli południowej, najgorętszy i pełen możliwości sezon w roku, w którym panują trendy w modzie i urodzie.
  4. Prosto z wybiegów mody, influencerów w mediach społecznościowych lub codziennych piękna natury, 2022 obiecuje mieszankę trendów dla wszystkich gustów.

Sznurowane buty to modowy trend na lato: sprawdź 4 pomysły na stylizacje
Trendy na lato 2022: dowiedz się, które nadruki „wyskoczą” w tym roku
Krótkie fryzury damskie: sprawdź trendy na lato 2022

Sprawdź kolory, które zapowiadają się na sukces tego lata

W konsultacji z magazynem Vogue eksperci od urody, którzy są super pompowani na całym świecie, już biorą za pewnik kilka modów, które sprawią, że staną się głową tłumu, który lubi podążać za trendami.

sprawdz-kolory-ktore-zapowiadaja-sie-na-sukces-tego-lataAngielska wizażystka Celia Burton ostrzega, że ​​będziemy mieli nie tylko „kopiowalny look”, ale także bardzo silny trend konsumencki w obszarze urody: piękno czyste lub trwałe. „Mam nadzieję, że nastąpi szerszy ruch w kierunku czystego piękna, dzięki etycznym produktom i zrównoważonym opakowaniom” – powiedział.

Marki powinny sygnalizować ten ruch w kierunku zrównoważonego rozwoju, tworząc wkłady do swoich produktów, zmniejszając w ten sposób zużycie plastiku lub wprowadzając programy recyklingu opakowań.

Oprócz tego sposobu konsumowania w czystszy sposób, Blog Social1 zmapował również trendy w urodzie, które tego lata przykuwają uwagę wszystkich (i już są). Sprawdzić:

Kolorowy eyeliner z graficznymi kształtami

  1. Kolory nadal są jednym z największych zakładów w świecie piękna. Odchodząc od małej czarnej sukienki, kolorowe kredki do oczu zyskują na znaczeniu w produkcjach od 2020 roku, ale powrót do życia towarzyskiego i nocnego, po długim okresie izolacji, przynosi je w coraz bardziej pomysłowy sposób.
  2. Oprócz mocnych kolorów, eyelinery coraz częściej pojawiają się w nietypowych i graficznych formatach, uciekając przed tradycyjnym kotem.

Brokat i kryształy

Oprócz kolorowego eyelinera, kolejnym trendem w makijażu oczu jest aplikacja brokatu, iskierek i kryształków. Dzięki różnym kształtom i kolorom kryształy wnoszą do produkcji inny element i podkreślają oczy. To ten akcent w wyglądzie sprawia, że ​​wygląda na super przemyślany, ale to szybko się robi.

Naturalna skóra

W 2022 r. superprodukowane i matowe skóry, które zdominowały trendy ostatnich lat, zniknęły z obrazu, aby zrobić miejsce na bardziej naturalny wygląd, z mniejszym pokryciem. Produkty takie jak bardziej płynne podkłady, tonizujące kremy nawilżające i „barwy” to pomysły na odtworzenie tego trendu, który może nadać skórze bardziej satynowy i naturalny blask.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj