Co warto docenić w swoim makijażu

0
Rate this post

Gra w błyszczyku

W 2000 roku posiadanie błyszczyka w torebce było praktycznie prawem, teraz wraca z hukiem. Matowa pomadka mocno przetrwała w ostatnich latach, być może dlatego wywołała pewne „mdłości” i otworzyła przestrzeń dla starego dobrego efektu „błyszczenia”.

Różne i kolorowe kontury

Po zeszłorocznym szaleństwie na temat białego eyelinera, teraz są one dostępne we wszystkich kolorach i kształtach. Kolorowe i geometryczne kontury odniosą sukces w 2022 roku, także w odcieniach neonu, które nie są dyskretne.

  1. Czy to ty? Czy dołączysz do któregoś z tych trendów? Powiedz mi poniżej w komentarzach! Miłej zabawy, a jeśli nadal nie obserwujesz mnie na Instagramie, sprawdź, to @blanelaura.
  2. Do przyszłego tygodnia!
  3. 9 trend w makijażu 2022
  4. Paloma Santos

Udział:Ponieważ jesteśmy zmęczeni słuchaniem o tym, od zeszłego roku przeżywamy okresreadaptacja i odkrywanie nas na nowo. Wszystko to z powodu pandemii covid-19, któraogrodzenie.

Za pomocą masek wiele kobiet zniechęciło się do „opieki nad sobą” i zaczęło
odłóż na bok pielęgnację skóry i chęć ubierania się, w końcu ludzie tego nie robią
zobacz pod maskami.

Jednak, jak mówi samo słowo, konieczne jest, aby Zaczynamy się „wymyślać” na nowo. Nie możemy się poddać ani się poddać. Czy powinniśmyposprzątać i wyglądać pięknie dla siebie, nie dbając o innych.

  • Ponieważ wiele kobiet jest zniechęconych do robienia tego bafonowego makijażu pod
    maskę, musimy zastanowić się, do którego trendu się stosować, aby zwrócić uwagę na części, którenie są zakryte i ukryte!
  • Dlatego mocnym zakładem na rok 2022 jest inwestowanie w wygląd!
  • Podaj ten bafoniczny cień do powiek i idź na rock!

Oprócz doceniania wyglądu, wielu blogerów, którzy robią makijaż i publikują swoje
działa w sieciach społecznościowych, wybrał krzykliwe i intensywne kolory, ale bez
przestrzegać „standardów”.

Pojawiają się nowe sposoby na konturowanie oczu, nakładanie cieni do powiek, pozostawianie brwi.bardziej krzykliwe, nałóż pomadkę i zwiększ objętość ust, krótko mówiąc, tutaj zasada jestw zasadzie żadnych zasad.

Ponieważ blogerzy i cyfrowi influencerzy pracują

W dzisiejszych czasach często spędza się wiele godzin przed telefonem komórkowym oglądając tak zwane „wyzwania”cyfrowych influencerów. Zwykle najpierw pojawiają się z czystą twarzą, potem grająmuzyki i w cudowny sposób pojawiają się ponownie jako boginie piękna, zbafoniczny.

Aby zainspirować inne kobiety, skupiają się na modelach makijaż. Częścią tych wyzwań są nie tylko tradycyjne makijaże, ale także takie, które: są inspirowane emotikonami telefonów komórkowych lub filmami z postaciami takimi jak Disney.

poniewaz-blogerzy-i-cyfrowi-influencerzy-pracujaBlogerzy zawsze znajdują sposób na wymyślenie siebie na nowo, aby zdobyć więcej obserwujących iwielbicieli.

Ale jakie będą największe trendy w makijażu w tym roku?

Na jaki makijaż postawić na rok 2022 i wyglądać świetnie Niezależnie od pandemii, pory roku czy pory roku, najlepszym makijażem jest zawsze ten, który chcemy zrobić. Niezależnie od wszystkiego, podążaj za swoim instynktem i kołysaj! W modzie chodzi o poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie.

● Kolorowe usta: wielu blogerów postawiło na bardzo krzykliwe kolory w
pomadka! Poszukaj koloru, który podkreśli Twoją karnację i podniesie Cię na duchu. TEN
matowa konsystencja jest zawsze najpiękniejsza w świecie makijażu.

● Błyszcząca skóra: przez jakiś czas była to bardzo naturalna i
aksamitny Podkreślono obecność rozświetlaczy na „jabłku” twarzy
między makijażami. W płynie lub w proszku jest szeroko stosowany i poszukiwany.
Wypróbuj oba i zobacz, który z nich najlepiej przylega do skóry, aby zniknął.
zawsze lekki wygląd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj