Trendy w makijażu 2022: 5 trendów w makijażu, na które można postawić

0
Rate this post

Zarysowane poza kotkiem, świeżą skórą, naturalnymi brwiami… Dowiedz się więcej o tych i innych trendach w makijażu 2022!Autor: Beatriz GarceaZaktualizowano 11.05.2021

Uroda i higiena osobista

Śledź Fashion Bubbles w serwisie Follow Fashion Bubbles w Google NewsPoczątek
|Uroda i higiena osobista|Trendy w makijażu 2022: 5 trendów w makijażu, na które można postawićTrendy w makijażu 2022: 5 trendów w makijażu, na które można postawić.

  • Trendy w makijażu 2022 już mówią światu o pięknie. W końcu, wraz ze zbliżającym się końcem roku, wyostrzyliśmy już wszystkie nasze zmysły, aby zidentyfikować duże zakłady na makijaż na następny sezon.
  • Dzieje się tak głównie dlatego, że koniec 2021 roku to także stopniowy powrót wydarzeń i życia, do jakich byliśmy przyzwyczajeni. Oznacza to, że jeśli spędzamy tyle czasu w pomieszczeniach, teraz to już nie jest rzeczywistość.

Dlatego makijaż jest ponownie ważną częścią naszego życia. Nieważne, czy chcesz tworzyć wszechstronne stylizacje do pracy, czy planujesz wyjść z przyjaciółmi.Ale w końcu, czym one będą i jak rozpoznać duże zakłady na makijaż na przyszły rok? Czytaj dalej aby się dowiedzieć!

Jakie są trendy w makijażu 2022?

Chcesz wyjść z trendami w makijażu? Zobacz więc, jakie będą duże zakłady na nadchodzący rok i zacznij inwestować w wygląd już teraz!W międzyczasie sprawdź Letnie sukienki 2022: 10 trendów, które będziesz chciał nosić!

Już główne pokazy mody na całym świecie pokazały, że letni makijaż będzie pełen kolorów.Pomarańcz, czerwień i róż były obecne na wybiegach, ale żaden kolor nie jest tak często używany na imprezach modowych i wśród celebrytów jak zielony.

Marki takie jak Versace i Giorgio Armani stawiają na kolor, aby dopełnić wygląd pokazów, a wiele osób publicznych pojawiło się na ważnych imprezach, używając koloru zielonego w swoich letnich makijażach.

Oto kilka inspiracji do używania i nadużywania zieleni w najgorętszej porze roku, która obiecuje przejście od ciemnej zieleni do jej odważniejszych wersji, takich jak neonowa zieleń.Źródło: pinterest

Zielony: kolor makijażu lato 2022

W ostatnich dniach na pokazach mody i wśród celebrytów często można było zobaczyć bardzo nietypowy kolor.Zielony można nawet uznać za kolor trudny do dopasowania, ale w rzeczywistości jest dość wszechstronny.

W zależności od kombinacji może nadać letnim makijażowi zarówno bardziej zrelaksowany wygląd, jak i wyrafinowany.

Na gali Metropolitan Museum of Art (Met), lepiej znanej jako Gala MET, piosenkarka Ciara i amerykańska influencerka Emma Chamberlain pojawiły się z makijażem w bardzo wyrazistych odcieniach zieleni, połączonych z czarnym smokey. Super łatwy do wykorzystania jako inspiracja, prawda?!

  • zielony-kolor-makijazu-lato-2022źródło: kształt
  • Zielone inspiracje do makijażu na lato

Nie musisz być profesjonalistką od makijażu, aby włączyć zieleń do swoich produkcji, wystarczy mieć kolorową paletę cieni do powiek, aby tworzyć kombinacje np. z czernią, brązem i złotem. Jeśli chcesz zacząć od małych, co powiesz na kolorowe kontury?! Nigdy nie wychodzą z mody i można je dopasować do kolorów sezonu.

Zielony makijaż na lato krok po kroku: postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby stworzyć zielony makijaż, ale zawsze pamiętaj, że możesz dostosować go do swojego stylu!
letni zielony makijaż

Aby odtworzyć ten niesamowity makijaż, który działa na każdy rodzaj wiatru, będziesz potrzebować tylko brązowego cienia do powiek jako bazy i tej ultra-pigmentowanej kolorowej palety cieni do powiek od Catharine Hill.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj