5 trendów w makijażu do noszenia w 2022 roku

0
Rate this post

Sprawdź trendy kosmetyczne, które pozostaną w 2022 roku19 grudnia 2021 – 09:53 | Zaktualizowano 19 grudnia 2021 r. – 9:53 rano Sprawdź trendy kosmetyczne, które pozostaną w 2022 roku.

Zbliżamy się do szczytu w 2022 roku i już przygotowujemy się do odliczania, dlatego bardzo ważne jest, aby być na bieżąco z trendami kolorystycznymi i makijażowymi na przyszły rok.

Sprawdź teraz niektóre z nich i koniecznie przetestuj

Neon: Ten, który do tej pory dbał o eyeliner i powieki, jest tutaj, aby zostać. Stała się idealną kombinacją, która da radość w oczach i doda więcej koloru w pochmurne dni, a nawet zimą.

Już czujemy upał lata, ciepły powiew we włosach i narastającą chęć podróżowania. Nadejście nowego sezonu wystarczy, już teraz z uwagą dowiadujemy się, jakie będą nowości, a wraz z tym zaczyna się poszukiwanie świeżego wyglądu i makijażu, który sprawi, że nasza skóra będzie wyglądać jak słoneczna pora roku .

Aby pomóc Ci w tych poszukiwaniach, AirBrush wyodrębnił 5 trendów w makijażu, które rosną w 2022 roku, szczególnie w okresie letnim. Jesteśmy gotowi do paradowania z naszym letnim makijażem, a Ty?

  • Czarna kobieta nosząca makijaż
  • Uderz w rumieniec!

Rumieniec powrócił ze wszystkim i wrócił znacznie bardziej intensywny niż wcześniej. Znasz ten rumieniec, który dajesz na twarz i który naprawdę się zaznacza? Nie martw się, teraz jest modne, haha.

Zwykle róż ma funkcję wykańczania makijażu i sprawia, że ​​wyglądasz bardziej naturalnie, jakbyś zawsze była rumiana. Ale latem 2022 zapowiada się na wielką gwiazdę marki. Więc puść rękę podczas nakładania różu i pozwól mu wyróżnić się jeszcze bardziej.

Wprowadziliśmy edycję za pomocą AirBrush, dzięki czemu możesz w dowolnym momencie znaleźć się na trendzie. W Makijażu opcje różu są szerokie, ale wybraliśmy opcję „OR03”.
przed i po użyciu makijażu AirBrush Błyszczący makijaż!

To nie nowość, a raczej klasyka sezonu i coś, co pozostanie na długo. Błyszczący makijaż może być obecny zarówno w finalizacji skóry, jak iw cieniach, a przede wszystkim w ustach. W końcu lata 2000 nadal dominują w trendach 2022 roku.

Aby nadać temu efektowi rumieniec, wystarczy wybrać taki, który jest płynny, będzie wyglądał świetnie.

A dla ust, które już znasz: postaw na błyszczyk

Z AirBrush masz kilka opcji szminki i rzadko w tych wydaniach używamy „PK04”
przed i po użyciu makijażu AirBrush
W zestawie wszystko Neon Eyeliner!

Jeśli myślałeś, że uciekł neon, myślałeś źle. Na rok 2022 będzie jeszcze wiele makijaży w tym kolorze, ale przede wszystkim te konturowe. Tam, wszystko jest możliwe: twórz klasyczne, kocie, geometryczne kredki do oczu… cokolwiek podpowiada ci serce.

  • a-dla-ust-ktore-juz-znasz-postaw-na-blyszczykTylko nie zapomnij dodać tego koloru tak letniego i tak żywego, że jest neonowy, co? Skorzystaj z tego, że w AirBrush mamy idealną opcję eyelinera: „Wino”.
  • Teraz możesz dowiedzieć się, czy ten trend w makijażu Ci odpowiada, czy nie!
    przed i po użyciu makijażu AirBrush

Odważne usta!

Jeśli wcześniej powiedzieliśmy, że błyszczyk pozostanie w modzie, przyszliśmy również przekazać wiadomość tym, którzy nie są tak biegli w tym trendzie: odważne usta wracają do wszystkiego. Postaw na dobrze zaznaczone usta, o mocnych kolorach i które są obecne.

Znasz te usta, które robisz, kiedy robisz makijaż, kiedy po prostu docierasz do miejsca, w którym wszyscy pytają, co to za szminka? Tak jest! Teraz zakołysz swoją edycją za pomocą opcji „RD02” i „RD04”.

  • przed i po użyciu makijażu AirBrush
  • Wszystko o błyskach!

Błyszczy nadal wszystko w 2022 roku, zwłaszcza będąc głównym bohaterem twojego makijażu. Nadużywaj swojej kreatywności, robiąc dobrze rozświetlony makijaż pasujący do lata.

Poza tym, kto nie lubi blasku, prawda?

W tym makijażu oferujemy dwie opcje edycji. Możesz użyć jednej z naszych opcji makijażu, np. „Krople”, a także użyć „Brokat”, aby stworzyć makijaż pełen blasku.

Wskazówki dotyczące dobrego makijażu

Zawsze, gdy robimy niesamowity makijaż, staramy się uchwycić ten moment za pomocą selfie, prawda? Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka opcji stylizacji zdjęć, które pomogą Ci zainspirować się i pobujać w mediach społecznościowych. Przyjdź i zobacz!

A więc, z którym z trendów w makijażu z 2022 r. najbardziej się identyfikowałeś? Niektóre z nich są nowe, a inne są już Wam dobrze znane. Ale możemy z całą pewnością powiedzieć, że wszyscy jesteście niesamowicie piękni i że jeszcze bardziej docenią waszą urodę.
Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i aktualnymi trendami? Więc śledźcie @airbrush_br, publikujemy tam wiele rzeczy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj