Jakie są trendy w makijażu na 2022 rok?

0
Rate this post

Wraz z nadejściem nowego roku na radarze rynku kosmetycznego wkraczają również nowe trendy w makijażu, zwłaszcza w odniesieniu do stawek na tym świecie. W końcu wszyscy wizażyści chcą wyprzedzić konkurencję w temacie, który nabiera siły w terenie i staje się punktem odniesienia.

W tym celu będziemy podążać za trendami w makijażu, które obiecują w 2022 roku. Ale oczywiście pamiętaj, aby zwrócić uwagę na tradycję i zwyczaje, które są już ulubieńcami Twoich klientów. Nie ma to jak poznanie swoich odbiorców i co ich zadowoli, prawda? Bez zbędnych ceregieli dowiedz się więcej na ten temat:

Tematów, które zapowiadają się na modę w 2022 roku, jest wiele. Wyodrębniliśmy jednak trendy w makijażu, które będą miały największy wpływ na Twoją pracę zawodową i które powinny być bardziej poszukiwane przez klientki. W ten sposób możesz badać i zagłębiać się w zakłady. Dalej?

Zróżnicowane i kolorowe kontury

Przede wszystkim koci eyeliner to urok, który nigdy nie wychodzi z mody. Jednak nowe formy zyskują coraz więcej miejsca i przyciągają uwagę. W rzeczywistości te trendy w makijażu mają na celu podkreślenie różnych kształtów oczu.

Na przykład, podczas gdy kredka do oczu kota podkreśla ruchomą powiekę, inne formaty podkreślają lub wydłużają inne części. Dosłownie inny wygląd Twojego makijażu. Te opcje są również dostosowane do najróżniejszych osobowości tych, którzy ich używają, od odważniejszego wyglądu po bardziej romantyczny. Kolory odzwierciedlają również tę różnorodność, gdzie kreatywność jest granicą!

Błyszczyk

Jeśli 2021 był rokiem efektu matowego, to 2022 będzie rokiem blasku. Zwłaszcza jeśli jest wargowy! A zasada jest jasna: im jaśniej, tym lepiej. Szczególnie latem ten trend w makijażu będzie hitem.

  • I jak wszystkie dobre składniki do makijażu, warto zwrócić uwagę na kolory, jakie niesie ze sobą błyszczyk. W bardziej naturalnym wyglądzie postaw na koralowe i przezroczyste odcienie.
  • W bardziej formalnych stylizacjach błyszczyk jest również gwiazdą, ponieważ jest w stanie nałożyć ciemniejszą pomadkę, aby uzyskać efekt mokrych ust.
    czerwona szminka

Kolejny klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody, ale który w niedasuplementyej przyszłości przyciągnie więcej uwagi: czerwona szminka. Nie potrzebuje słów i dobrze pasuje do najbardziej formalnych i nieformalnych wydarzeń, bez względu na to, jaki chcesz mieć wygląd.

Zaznaczony rumieniec

Róż ma bardzo szlachetny cel, jakim jest wzmocnienie efektu zdrowej skóry. I wydaje się, że będzie jeszcze bardziej obecny na rynku kosmetycznym. Ale oczywiście z umiarem i we właściwej mierze! Żadnego ważenia ręki na tym atrybucie.

W różowych tonach mocno zaznaczony i dobrze wykonany róż jest w stanie zdziałać cuda na Twoim makijażu i nadać mu zupełnie inny wygląd, jeśli zostanie odpowiednio użyty. Dlatego zainwestuj w róż z dobrym utrwaleniem i zwróć uwagę na harmonię pomiędzy kolorem różu a kolorem skóry.

zaznaczony-rumieniecNaturalne brwi

Z pewnością wiele osób nadal będzie preferować mikropigmentację i wypełnianie brwi. Ale naturalne brwi mają wysoki wygląd i wskazują, że urosły jeszcze bardziej.

Ten trend w makijażu towarzyszy bardziej naturalnemu wyglądowi, ze szczotkowanymi brwiami, z bardziej „dzikim” wyglądem. Aby uzyskać większą objętość i elegancki zakład, warto modelować tak, jak chcesz.
Ochrona skóry

  • Wreszcie termin pielęgnacja skóry zyskał na znaczeniu w ostatnim czasie i obiecuje, że pozostanie trendem w makijażu w 2022 roku. Oczywiście ten krok nie jest tak oczywisty, jeśli nie zwracasz uwagi, ale z pewnością robi różnicę!
  • To dlatego, że zadbana skóra całkowicie zmienia wizję makijażu. Podążając za trendem w lekkim makijażu, niezbędne będzie posiadanie odpowiednich narzędzi do dopełnienia dobrego wyglądu. I często zaczyna się to od przygotowania skóry.
  • Mimo że zaczyna się w domu, pielęgnacja skóry może być również częścią pracy profesjonalnego wizażysty, aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Skoro znasz już trendy w makijażu na 2022 rok, co powiesz na pozostanie na szczycie i nadążanie za nowościami przez cały ten rok? Na blogu Make Vantagens masz dostęp nie tylko do najlepszych produktów i usług, ale także do najlepszych wskazówek! Nie przegap.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj