Bridal beauty 2022: 6 trendów w fryzurach i makijażu

0
Rate this post

Po rozmowie o sukniach ślubnych i dodatkach, które uzupełniają stylizację, przechodzimy teraz do trendów w urodzie panny młodej 2022.

Zauważyłem, że zmieniło się odniesienie do makijażu. Jeśli z jednej strony widzieliśmy coraz więcej odważnych makijaży pod względem kolorów i kształtów (z nakreślonymi zagrożeniami, które wykraczają daleko poza kotka) na co dzień lub na imprezy; z drugiej strony lżejsze makijaże również zyskały więcej miejsca.

Czy zauważyłeś, jak blogerzy noszą mniej makijażu?

Lekko rozmazana szminka, przydymiony cień do powiek, bardziej naturalne rzęsy (co nie zawsze oznacza brak fałszywych – ale mniej „rażących” fałszywych)… Moim zdaniem w dużej mierze ten wpływ mają dwie ikony stylu tego pokolenia. Hailey Bieber i Kendall Jenner.

Hailey i Kendall wnoszą świeżość do piękna. Nieważne, czy w neutralnych tonacjach, czy z nieco mocniejszym makijażem, nie tracą swojej naturalności. Są obrazem piękna roku 2022.

  • Hailey Bieber | Zdjęcie: reprodukcja
  • uroda ślubna, uroda ślubna 2022, fryzura ślubna, makijaż ślubny, Kendall Jenner
  • Kendall Jenner | Zdjęcie: reprodukcja
  • Przed pokazaniem trendów w urodzie ślubnej w 2022 r.

Jeśli właśnie się zaręczyłeś i masz zamiar zacząć planować swój ślub, mamy dla Ciebie wiele pomocnych wskazówek. W końcu zbudowaliśmy kompletną platformę, która pomoże Ci we wszystkim podczas planowania ślubu!

Cały nasz materiał do planowania i organizacji wesela zebraliśmy pod tym linkiem. Jest to kompletna historia z kilkoma narzędziami, takimi jak arkusze kalkulacyjne, książka „Constance Zahn – The Essential Wedding Guide”, CZ BRIDAL GUIDE ze starannie dobranym wyborem utalentowanych profesjonalistów w dziedzinie biżuterii i innych dziedzinach. Skorzystaj również z nieodzownych możliwości naszego klubu korzyści, Klubu weselnego CZ.

W tym poście znajdziesz:

  1. Mniej znaczy więcej
  2. wiśniowa szminka
  3. rozciągnięty kok
  4. Warkocz
  5. bąbelkowy kucyk
  6. łyszczec (mały komar)

Mniej znaczy więcej

Zawsze stawiamy na naturalność, co widać we wszystkich naszych artykułach wstępnych i wydaniach magazynu Constance Zahn. Moim zdaniem dobrze wykonany lekki makijaż jest tym, co czyni kobietę piękniejszą! Moja radość? Widząc, jak wiele narzeczonych wybiera mniej mocny makijaż w ich wielkim dniu w zeszłym roku! Więc to jest zakład na urodę panny młodej w 2022 roku.

mniej-znaczy-wiecejZmiana czasu i formalności ceremonii ślubnych podczas pandemii + fakt, że kobiety codziennie noszą lżejszy makijaż + muzy stylowe młodych kobiet (wspomniane powyżej) współpracowały, aby ten trend zapanował w Brazylii.

Mogłabym zostawić tutaj zdjęcia praktycznie wszystkich naszych artykułów wstępnych… lol Ale wybrałem dwa poniżej, z Revista Constance Zahn Nr. 7, bo bardzo go lubię. Delikatnie zmarszczone oczy, lekko oświetlona skóra, blade usta… ponadczasowe piękno.

Wiśniowa szminka

Czerwona szminka to już klasyka, prawda? Teraz widzimy coraz więcej wiśniowego odcienia. W rzeczywistości nawet w tym tygodniu opublikowałem w Stories wprowadzenie na rynek Violette, idealnej wiśniowej szminki!

Występuje w różnych odcieniach, od odcienia, który nadaje ustom zdrowy kolor, po nasycony, wiśniowy odcień, który nadaje ustom pełny kęs.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj