Wyprostowany kok

0
Rate this post

Najdelikatniejszy niuans jest romantyczny (i chodzi o wesela Cottagecore). Na zdjęciu poniżej, z redakcji beauty Constance Zahn Nr. 8, wizażystka Marcelo Sath (z Agência First) usunęłam chusteczką nadmiar pomadki wiśniowej i nałożyłam na wierzch transparentny błyszczyk:

  • uroda ślubna, uroda ślubna 2022, fryzura ślubna, makijaż ślubny, szminka wiśniowa
  • Zdjęcie: Larissa Felsen

Tutaj miękka wiśniowa szminka dobrze komponowała się z różowym rumieńcem:
uroda ślubna, uroda ślubna 2022, fryzura ślubna, makijaż ślubny, szminka wiśniowaJuż nasycona wiśnia, bardziej efektowna, jest idealna dla nowoczesnych narzeczonych, aby wyrazić oświadczenie.

Jest wszędzie, m.in. na okładce In Constance Zahn Nr. 8!

To fryzura, która zawsze odnosiła sukcesy w świecie mody, podstawa pokazów mody i prawdziwych modesuplement, gdy muszą zaprezentować się społecznie.

Jest współczesny i aktualny tak, ale wymaga pewnej ostrożności

To niekoniecznie fryzura najbardziej zdobi twarz lub upiększa każdą pannę młodą. Ciasny kok uwidacznia twarz (a także uszy), bez pomocy oprawki, którą są włosy. Jeśli się nad tym zastanowimy, używamy włosów do ozdobienia, dodania objętości i zrównoważenia rysów twarzy, prawda?

  1. Ale jeśli dobrze wyglądasz z prostymi włosami, wspaniale! To fryzura, która wygląda bardzo elegancko.
  2. Warkocz

Plecionka to stara pasja na stronie! Cieszymy się, że trend ten w końcu przykuł uwagę w Brazylii, jeśli chodzi o piękno panny młodej – konsekwencja wielu przyjęć zaręczynowych i ślubów cywilnych, które miały miejsce podczas pandemii.

Warkocz świetnie prezentuje się na weselach w kraju i na plaży, a także na mniejszych imprezach, takich jak mini wesela i wesela domowe.

Uwielbiam warkocze wykończone kokardkami:uroda ślubna, uroda ślubna 2022, fryzura ślubna, makijaż ślubny, fryzura warkocz, fryzura koronkowaZdjęcie: Lucas Lima | Fryzura: TatMakeuroda ślubna, uroda ślubna 2022, fryzura ślubna, makijaż ślubny, fryzura warkocz, fryzura koronkowa

Uważam też, że warkocz ozdobiony kwiatami jest uroczy! Influencerka Luisa Accorsi w swoim zaangażowaniu z Beto Khouri, plecionka + gypsofila, dołączyła do dwóch trendów kosmetycznych:uroda ślubna, uroda ślubna 2022, fryzura ślubna, makijaż ślubny, warkocz, łyszczec, kwiat komara.

Zdjęcie: Żółte Studio

Victoria Dias nosiła również warkocz z gipsówki na ślubie cywilnym z Guilherme Zarzurem. Piękno sygnował Tatmake:uroda ślubna, uroda ślubna 2022, fryzura ślubna, makijaż ślubny, fryzura warkocz, fryzura łyszczec, fryzura kwiat komara

Kolejną stałą panną młodą na naszym Instagramie (@constancezahn) jest Natasha, która na zaręczyny w domu ozdobiła swój warkocz mini naturalnymi orchideami:
uroda ślubna, uroda ślubna 2022, fryzura ślubna, makijaż ślubny, warkocz z kwiatami

Zdjęcie: Barbara Dutra

Możesz go nazwać, jak chcesz: fryzura bąbelkowa, kucyk bąbelkowy, kucyk pączek, kucyk warstwowy lub kucyk bąbelkowy (po angielsku), ale nie możemy zaprzeczyć, że pojawił się w świecie ślubów.

zdjecie-zolte-studioPo obejrzeniu Lu Tranchesi w swojej drugiej sukni ślubnej z fryzurą stworzyliśmy nawet post z inspiracjami w kształcie bąbelkowego kucyka dla panien młodych, druhen i gości.
Ślub Lu Tranchesi, ślub Lu Tranchesi i Rafael Luzzi, ślub country, ślub domowy, ślub kościelny, fryzura ślubna, kokardki, kucyk bąbelkowy

  • Lu Tranchesi | Reprodukcja Instagram @sandrobarros
  • Akcesoria ślubne, 7 trendów do noszenia w tym roku, fryzura ślubna, kucyk bąbelkowy, fryzura bąbelkowa, kucyk pączkowy, kucyk warstwowy
  • Akcesoria ślubne, 7 trendów do noszenia w tym roku, fryzura ślubna, kucyk bąbelkowy, fryzura bąbelkowa, kucyk pączkowy, kucyk warstwowy

Łyszczec (znany również jako kwiat komara)

Przy tak wielu ślubach odbywających się w ciągu dnia, na łonie natury, w bardziej nieformalny sposób lub inspirowanych Cottagecore, które widzieliśmy w poście makro trendów na wesela w 2022 roku, nie mogliśmy nie wspomnieć o fryzurach z gipsówki , mały kwiat komara. Pomysł polega na posypaniu gałązkami włosów w sposób organiczny.

Świetnie wyglądają w kok fryzurach, do połowy w górę lub w dół i natychmiast dodają ślubnemu akcentowi. Nie wspominając już o tym, jak łatwo to zrobić: każdy może kupić paczkę komarów, usunąć gałązki i włożyć je we włosy!

Z fryzjerem Sandro Dessou i wizażystą Rodolfo Almeidą z Oèsse Hair Connection stworzyliśmy artykuł wstępny pełen fryzur z gipsówki:piękno dla panny młodej, piękno panny młodej 2022, fryzura ślubna, makijaż ślubny, fryzura z kwiatem komara, łyszczec

  • Zdjęcie: Kattiany Lima | Piękno: połączenie włosów Oèsse
  • piękno dla panny młodej, piękno panny młodej 2022, fryzura ślubna, makijaż ślubny,
  • fryzura z kwiatem komara, łyszczec

Zdjęcie: Kattiany Lima | Piękno: połączenie włosów Oèsse uroda ślubna, uroda ślubna 2022, fryzura ślubna, makijaż ślubny, fryzura z gipsówki, kwiat komaraZdjęcie: Kattiany Lima | Piękno: połączenie włosów Oèsse.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj