Porady dotyczące makijażu 2022

0
Rate this post

Kosmetyki: jakość kosmetyku, którego używasz do wykonania makijażu, mocno wycisza w efekcie końcowym. Ciekawe by było, żebyś preferowała kosmetyki lepszej jakości, niekoniecznie drogie, ale trzeba uważać z tymi, które nie mają jakości;

Przygotowanie skóry: przygotowanie skóry to pierwszy krok do wykonania makijażu i wiele zależy od gustu każdej osoby, a także skóry.

Są skórki, które wymagają jedynie zastosowania gładkiego podkładu, są przypadki, w których kobiety wymagają już stosowania korektorów i produktów, które również poprawiają niektóre niedoskonałości;

Podstawowe modele makijażu: jeśli potrzebujesz prostego i podstawowego makijażu, nie ma żadnej tajemnicy, wystarczy użyć podkładu, tuszu do rzęs, szminki i, jeśli wolisz, kredki do oczu. Ten rodzaj makijażu jest bardziej odpowiedni na co dzień, a także do pracy.

To nie jest trudny makijaż i po prostu nadanie szczęśliwej twarzy i więcej życia swojej twarzy;

Modele na imprezy: ten już wymaga bardziej wyjątkowej i bardziej dopracowanej produkcji. Makijaż imprezowy obejmuje modelki o mocniejszych i bardziej wyrazistych tonach. Byłoby interesujące, abyś potwierdził samouczek krok po kroku, który pokazuje, jak wykonać model, który Ci się podobał. Jeśli nie możesz tego zrobić, koniecznie poszukaj profesjonalisty.

 • Najlepszą rzeczą do zrobienia jest zapoznanie się z samouczkami, które pokażą Ci krok po kroku, jak wykonać każdy rodzaj makijażu, który Cię interesuje. Wspomniane powyżej propozycje makijażu 2022 pokazują kilka czynników, o których nie można zapomnieć, gdy idziesz na makijaż.
 • Istnieją nawet kursy, które uczą samodzielnego makijażu, co jest bardzo ważną wiedzą dla kobiet, które to lubią, jest łatwiejszym i bardziej poprawnym sposobem na nauczenie się tego, czego potrzebujesz.

33 trendy w pielęgnacji skóry, które powinny się wyróżniać w 2022 roku według ekspertów
Kompletny przewodnik po zabiegach, substancjach aktywnych i narzędziach do pielęgnacji skóry, które w tym roku będą wstrząsać

12 minut czytania

Pielęgnacja skóry 

Ponieważ zdrowie i dobre samopoczucie stały się nowym luksusem w świecie po pandemii, w 2021 r. na pierwszy plan wysuwa się pielęgnacja skóry. Już nie wystarczyło postawić na podkłady i rozświetlacze dla zdrowego blasku, zależało nam na skuteczniejszych składnikach aktywnych i składnikach, które działały na zdrowie skóry.

Retinol, kwas hialuronowy, niacynamid, witamina C, ceramidy, peptydy, BHA i AHA, nowe substancje pojawiły się na scenie, gdy ludzie starali się poszerzyć swoją wiedzę na temat pielęgnacji skóry. Ale co świat pielęgnacji skóry ma w zanadrzu na 2022 rok?

 • 12-minut-czytaniaPoprosiliśmy ekspertów z branży, aby przedstawili swoje prognozy dotyczące trendów w pielęgnacji skóry w tym roku, a poniżej mamy najlepsze zakłady. Sprawdzić!
  wiedzieć więcej
 • Czy naprawdę potrzebujemy mini lodówki w naszej codziennej pielęgnacji skóry?
  Dowiedz się, który filtr przeciwsłoneczny jest najlepszy dla każdego typu skóry
  Wszystko, co musisz wiedzieć o składnikach, które zdominują Twoją pielęgnację skóry
  Barbara Sturm

Działa przeciwzapalnie na skórę

„Myślę, że coraz więcej osób rozumie przeciwzapalny aspekt życia i to, że stany zapalne powodują ogólnie problemy zdrowotne, w tym choroby skóry. Wskazuje to, że odchodzimy od pewnych trendów, takich jak stosowanie retinolu czy peelingów kwasowych, a myślenie o dbaniu o skórę jak o narząd, wzmacnianie jej funkcji bariery ochronnej i mikrobiomu.

Zamiast bardziej agresywnych produktów, przechodzimy na przeciwzapalną rutynę pielęgnacji skóry i styl życia, który jest lepszy dla naszego zdrowia i łagodniejszy dla naszej skóry”.

Skinnimalizm

„Mam nadzieję, że w 2022 roku zabiegi pielęgnacyjne staną się prostsze i z minimalistycznym podejściem. Po kilku próbach i błędach wielu naszych klientów zaczyna zdawać sobie sprawę, że w pielęgnacji skóry mniej znaczy więcej, a używanie zbyt wielu produktów nie gwarantuje skutecznych rezultatów – czasami może wręcz przeciwnie. Samo utrzymywanie nawilżenia i ochrony skóry może mieć duże znaczenie”.

Zabiegi domowe

„Oczekuje się, że zabiegi domowe będą nadal zyskiwać na popularności. Obserwujemy wzrost zapotrzebowania na maseczki na twarz, nocne zabiegi odmładzające, nawilżające i chemiczne maseczki peelingujące. Niektórzy ludzie nie są zadowoleni z gładkich rezultatów uzyskiwanych dzięki tradycyjnym produktom i chcą czegoś dodatkowego, co znacznie zmieni ich skórę”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj