Krem do opalania

0
Rate this post

„Ekran przeciwsłoneczny będzie nadal priorytetem w 2022 roku. Teraz ludzie zdają sobie sprawę, że jego stosowanie ma kluczowe znaczenie, ponieważ jest powszechnie zalecany i podkreślany przez doradców i kosmetyczki jako jeden z najważniejszych wymagań dotyczących pielęgnacji skóry”.

Maski LED

„Maska LED to kolejny trendowy zabieg, który będzie nam towarzyszył w tym roku. Wiele klientek decyduje się na domowe serum, kremy i zabiegi, które byłyby takie same, jak te wykonywane w salonach kosmetycznych, a w wielu przypadkach najlepiej sprawdzają się po nałożeniu przed maską ze światłem LED.”

  • Jasmina Vico
  • Podejście „od środka”

„Przewidziałem, że w 2022 r. zostanie położony dodatkowy nacisk na zdrowie skóry, a więcej osób przyjmie „od środka” podejście do pielęgnacji skóry. Aby każdy mógł zrozumieć to ciało, potrzebna jest większa edukacja.

Wiele osób kupuje najnowsze produkty, nie biorąc pod uwagę rodzaju skóry ani tego, czego naprawdę potrzebuje. Żyję zgodnie z mantrą „mniej znaczy więcej” i mam nadzieję, że zaczniemy ograniczać nasze rutyny do podstawowych rzeczy. Widzę też więcej planów leczenia dostosowanych do indywidualnych potrzeb”.

Japońskie indygo

„W dzisiejszych czasach jednym ze składników na moim radarze jest japońskie indygo, które ma właściwości lecznicze i przeciwzapalne i jest szczególnie dobre dla chorób skóry, takich jak egzema i trądzik różowaty. Myślę, że zaczniemy widzieć to coraz częściej w produktach do pielęgnacji skóry”.

Jeden krok do tyłu

„Podążając za trendem, który rozpoczął się w 2021 roku, kiedy widzieliśmy, że ludzie przestali stosować tak wiele aktywnych i ogólnie produktów po napotkaniu uczulonych i podrażnionych twarzy, zobaczymy procedury dla skóry bardziej dopasowane do potrzeb każdego z nich, a także bardziej delikatne.

Pomyśl o wyważeniu z prostotą lub leczeniu i naprawie zamiast strzelania ze wszystkich broni naraz. Chociaż wszyscy kochamy szybkie rezultaty, to powolny i stały długoterminowy lub „skóra” działa najlepiej”.

Ceramidy i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe

  1. „Będziemy w większym stopniu koncentrować się na naprawie bariery i wspieraniu mikrobiomu skóry. Tak, musimy wspierać i równoważyć bakterie tkanki skórnej, a nie je zabijać.
  2. Dlatego ceramidy i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe będą nadal polecane przez profesjonalistów, którzy dbają o ten narząd, a także łagodniejsze oczyszczanie, najnowocześniejsze enzymy (które zapewniają delikatne, ale dokładne złuszczanie) i aminokwasy wzmacniające kolagen. ”.

jeden-krok-do-tyluenergia komórek skóry

„Dowiemy się więcej o ATP (energii komórek skóry), określonych produktach i terapiach, które zwiększają ATP i które nie wiążą się z tradycyjnymi urazami (np. kontrolowane uszkodzenia w celu wywołania naprawy). To oznacza brak zapalenia.

Pojawia się nowa generacja produktów do higieny osobistej i profesjonalnej, które są w stanie aktywować energię komórkową, co oznacza odmłodzenie skóry bez żadnych uszkodzeń. Miej oko na zimne lasery i biostymulatory skóry.”

Innowacje technologiczne

„Nowa generacja telefonów staje się coraz szerzej dostępna. Obecnie faworytami najlepszych klinik pielęgnacji skóry są technologia liftingu HIFU, wykonywana za pomocą mikroskoncentrowanych ultradźwięków oraz zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej, które gwarantują poprawę tekstury skóry, a także redukcję blizn i zmarszczek. Połącz je z bardziej uznanymi i sprawdzonymi laserami do pigmentowanych żył i rozjaśniania skaz, a uzyskasz zdrowy efekt odmłodzenia.”

Sarah Chapman

skóra w centrum uwagi

„Skóra nadal będzie głównym celem, ponieważ wielu z nas nosi mniej makijażu, a tym samym staje się bardziej świadoma stanu naszej cery. W ciągu ostatnich 18 miesięcy ludzie zaczęli też dostrzegać, że skóra jest termometrem zdrowia wewnętrznego i ogólnego samopoczucia – promienna tkanka skóry jest silnym wskaźnikiem zdrowia organizmu.

Zaczęła się również pojawiać zwiększona świadomość problemów ze zdrowiem psychicznym, stresu i lęku, ponieważ wiele osób zostało nimi dotkniętych. Zdałem sobie sprawę, że bardziej dbamy o siebie, a dbanie o siebie staje się coraz ważniejszą częścią naszej rutyny”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj