Zabezpiecz swoje, klikając tutaj.

0
Rate this post

Przeznaczony do nawilżania, ukojenia i przygotowania skóry do innych zabiegów pielęgnacyjnych, Essential Beauty Relax to idealny produkt, który możesz włączyć do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Ponadto nasza mgiełka utrzymuje równowagę mikrobiomu skóry i wzmacnia jej naturalny system obronny.

Jego formuła zawiera rumianek i miętę, które działają synergicznie zapewniając działanie uspokajające i zmniejszające przekrwienie. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, w tym suchej, odżywionej, wrażliwej i reaktywnej.

To będą największe trendy w pielęgnacji skóry w 2022 roku według WGSN

Słowo trend może budzić kontrowersje. Z jednej strony mamy tych, którzy kochają podążać i podążać; z drugiej strony ci, którzy wierzą, że jest to tylko sposób na standaryzację, tracąc w ten sposób osobiste cechy każdego z nich. Ale bronimy, że trendy są narzędziem do badania czasu i społeczeństwa i że niekoniecznie musimy je wszystkie przyjmować.

  • Jest to jeszcze silniejsze, gdy mówimy o trendach w pielęgnacji skóry, w końcu pielęgnacja skóry tak naprawdę nie powinna opierać się na tym, czego używają inni, ale na tym, co ma sens dla każdej rutyny i typu skóry.
  • Jednakże, kiedy żyjesz w społeczeństwie i doświadczasz typowych wydarzeń – takich jak powrót do „normalnego” życia po szczepieniu – często pojawiają się trendy i stają się popularne.

W 2021 roku (ponownie) znaleźliśmy nowe nawyki.

To był kolejny rok, który nauczył nas, że zbiorowe zmiany, konieczne i narzucone wszystkim, wpływają na nasze codzienne praktyki i mają konsekwencje. Np. ciągłe stosowanie maski nas chroni, jednak powoduje podrażnienia skóry, zwiększając obecność trądziku.

  1. Stres związany z niewiedzą, co nas czeka, kiedy pandemia się skończy, generuje również wzrost zapotrzebowania na produkty do higieny osobistej, od zdrowia psychicznego i pielęgnacji skóry po dobre samopoczucie seksualne. Wszystko, co może zapewnić nam komfort i nadzieję na lepsze dni, jest tego warte.
  2. Aby wprawić się w nastrój na rok 2022, uruchomiliśmy nasz radar trendów w pielęgnacji skóry i przeprowadziliśmy wywiad z Bruną Ortegą, specjalistką ds. trendów kosmetycznych w WGSN – liderze trendów behawioralnych i konsumpcyjnych – aby zrozumieć, które zabiegi i kosmetyki zdobędą naszą uwagę w tym roku .

I już mówi: podczas gdy inne segmenty rynku kosmetycznego miały mniejsze znaczenie podczas pandemii, sektor produktów do pielęgnacji skóry rósł. Nowe nawyki, ciągła ekspozycja na ekrany i gwałtowny rozwój e-commerce przyspieszyły ten trend, a także bardziej świadoma i ciekawska baza konsumentów.

Trend nr 1: produkty wielofunkcyjne

Zainteresowanie skróceniem rutyny pielęgnacji skóry, uczynienie jej prostszą i skuteczniejszą, jest zachowaniem obserwowanym od dawna. Bruna informuje, że będzie to jeden z trendów w pielęgnacji skóry w przyszłym roku.

trend-nr-1-produkty-wielofunkcyjne„Pielęgnacja skóry zacznie odzwierciedlać maksymę „mniej znaczy więcej”, a procedury krok po kroku ustąpią miejsca skoncentrowanym produktom i spersonalizowanym formułom, które rozwiązują wiele problemów jednocześnie, a także pomogą społeczeństwu uniknąć „błędnych” tego wyniku w odpadkach i toaletkach pełnych przeterminowanych produktów – informuje.

Essence Hydrating Foundation – Pretty Natural Hydrating Foundation wyprzedaż Época  Neostrata Minesol Oil Control Serum SPF 30 – 40g wyprzedaż Neostrata R$ 79,90
La Roche Posay Serum przeciwzmarszczkowe – Retinol B3 – 30ml wyprzedaż La Roche-Posaytrendy w pielęgnacji skóry – trendy w pielęgnacji skóry – trendy w pielęgnacji skóry – lato – brazylia .

Trend nr 2: oblodzenie skóry: krioterapia

Zwiększone zapotrzebowanie na bardziej wydajne produkty sprawia, że ​​marki znajdują nowe sposoby na wykorzystanie swojego portfolio. Wśród zakładów tej branży są biostymulujące działanie niskich temperatur, z odświeżającymi formułami i zabiegami inspirowanymi krioterapią.

„Wzmocniona ciągłą ekspozycją na aparaty i ekrany, troska o skórę będzie nadal rosła, zwiększając zapotrzebowanie na akcesoria do oblodzenia skóry, które natychmiast ujędrniają i ujędrniają twarz”, donosi Ortega, „odświeżające formuły i kształty, które mogą być chłodzone, będą również częścią trend”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj