Pielęgnacja skóry jest przeznaczona nie tylko dla kobiet.

0
Rate this post

 Według Ortegi: „W Dolinie Krzemowej pragnienie młodzieńczego wyglądu spowodowało „boom botoksu dla mężczyzn”; w Wielkiej Brytanii kosmetyczki odnotowały 70% wzrost zapotrzebowania na zabiegi wśród mężczyzn”. Główne dolegliwości dotyczą zwiotczenia skóry, podwójnego podbródka, zmarszczek mimicznych.

Wyprysków i przebarwień

Dawno minęły czasy, kiedy toksyczna męskość uniemożliwiała mężczyznom dbanie o siebie. „Zmiany priorytetów i nowa wizja relacji między męskością a pięknem sprawią, że męska publiczność w końcu przyjmie kompletne procedury pielęgnacyjne.

Ponadto popularyzacja e-commerce pozwoliła im odkrywać ten wszechświat w mniej zastraszający sposób”, informuje Bruna. …

Episol Sunscreen SPF 45 Man – Mantecorp Skincare – 60g wyprzedaż Episol 199 zł
La Roche-Posay Hyalu Przeciwzmarszczkowy krem ​​do twarzy B5 wyprzedaż La Roche-Posay Przeciwzmarszczkowy balsam do twarzy Granado – Hydra C – 50g wyprzedaż Granado R$
Shiseido Benefiance Skoncentrowany krem ​​do leczenia konturów szyi na okolice szyi – 50ml wyprzedaż Shiseido.

Trendy w pielęgnacji skóry – trendy w pielęgnacji skóry – trendy w pielęgnacji skóry – lato – brazylia 

trend nr 4: bezwodny

Czyste piękno i k-beauty są silniejsze niż kiedykolwiek, a wraz z nimi pojawia się trend w pielęgnacji skóry zwany bezwodnym. Bruna informuje, że odwodnienie niektórych substancji aktywnych może zapewnić większą skuteczność: „usunięcie wody i konserwantów jest sposobem na zwiększenie mocy produktów i zmniejszenie ich wagi, objętości i opakowania, a w konsekwencji zmniejszenie emisji i generowanie mniejszej ilości odpadów”.

Według specjalisty WGSN „w niektórych przypadkach woda stanowi nawet do 80% składu produktu, co zmniejsza jego całkowitą skuteczność – do uzyskania pożądanego efektu konieczne jest użycie większej ilości produktu, co generuje więcej odpadów. Produkty stałe i pudrowe to formaty używane już przez przemysł do pielęgnacji włosów, kąpieli i ciała, które teraz powinny trafić do pielęgnacji skóry”.

Prosty organiczny olej z dzikiej róży Prosty Organiczny Balsam Pod Oczy  kupBBA Simple Organic  kupMoist Candle CARE Świeca nawilżająca do ciała 3x od R kuptrendy w pielęgnacji skóry – trendy w pielęgnacji skóry – trendy w pielęgnacji skóry – lato – brazylia.

Trend nr 5: na wynos

Piąty trend na liście trendów w pielęgnacji skóry to go-to, który odnosi się do produktów miniaturowych. Podróże zawsze były podstawowym elementem strategii marketingowych marek kosmetycznych, a teraz, wraz z powrotem „normalnego życia”, produkty te odzyskują swoje poczesne miejsce, wskazane nawet w codziennym życiu w miastach.

„W miarę, jak życie »wraca do normy«, a podróże międzynarodowe wznawiają, nowa generacja miniaturowych produktów powraca zarówno do miejskich dojazdów, jak i długich podróży samolotem”, wyjaśnia Ortega, „koncepcja piękna w dawkach, praktyki homeopatyczne – małe chwile samoopieki rozprzestrzeniać się przez cały dzień – będzie ewoluować, a konsumenci, którzy przyjęli tę praktykę podczas pracy zdalnej, będą teraz szukać produktów i akcesoriów, których można używać w dowolnym miejscu”.

trend-nr-5-na-wynosZESTAW ANTYTRĄDZIKOWY MINIATUROWY Z 3 JEDNOSTKAMI

trend #6: sfermentowane piękno

Niedawno ostrzegaliśmy tutaj, że w kosmetyczkach dominować będą kosmetyki sfermentowane, ponieważ są bardzo skuteczne i oprócz ochrony i zachowania mikrobiomu skóry, są również bardziej zrównoważone, ponieważ mają dłuższą żywotność. WGSN wprowadza również sfermentowane piękno jako trend w pielęgnacji skóry.

„Formuły fermentowane zawierają takie składniki, jak kombucha, soja i herbata, które od dawna stanowią część produktów do pielęgnacji skóry J-beauty i K-beauty. Niedawna edukacja na temat zdrowia jelit i korzyści, jakie sfermentowana żywność i napoje mają na mikrobiom, nabrała tempa akceptacja sfermentowanej pielęgnacji skóry”, podziela Bruna.

Która dodaje: „innymi ważnymi czynnikami wpływającymi na jej popularność są większa siła działania; fermentacja uwalnia enzymy, które rozkładają cząsteczki lepiej wnikające w skórę. Proces ten tworzy również więcej związków bogatych w przeciwutleniacze, które chronić przed promieniami ultrafioletowymi i zanieczyszczeniami”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj