W okresie izolacji społecznej pojawiły się pewne zjawiska dotyczące skóry

0
Rate this post

W przypadku maski jednym z możliwych

Nawilżającego preparatu do wstrzykiwań na bazie kwasu hialuronowego, który pomaga zmiękczyć blizny potrądzikowe.

  1. Według dermatologa „Skinboostery działają poprzez promowanie nawilżenia w głębszych warstwach skóry (tam, gdzie kosmetyki nie mogą dotrzeć).
  2. Ponadto istnieje kilka badań, które dowodzą poprawy elastyczności, tekstury, blizn potrądzikowych i jasności skóry”.
  3. Restylane Skinboosters zapewnia poprawę zdrowia skóry poprzez stopniowe zwiększanie elastyczności, poprawianie gładkości i zmniejszanie widoczności drobnych zmarszczek i innych śladów, takich jak blizny potrądzikowe.
  4. Oprócz efektów estetycznych nawilżanie w formie iniekcji na bazie kwasu hialuronowego przynosi korzyści dla zdrowia skóry.

W przypadku codziennego leczenia trądziku zasadne jest przyjęcie rutyny pielęgnacyjnej z użyciem produktów przeznaczonych do skóry tłustej i trądzikowej, takich jak Dermotivin Benzac. Linia, specjalista w leczeniu skóry tłustej i trądzikowej, oferuje rozwiązania do oczyszczania, nawilżania i leczenia skóry tłustej i trądzikowej.

Dermotivin Benzac Oil Control Liquid Soap posiada formułę o działaniu odświeżającym i ściągającym, pomagającą zlikwidować przetłuszczanie i nadmierny połysk, pozostawiając uczucie świeżości na skórze.

Jeśli chodzi o nawilżenie, linia oferuje Dermotivin Benzac Oil Control Mattifying Moisturizer o mocy nawilżania do 24 godzin i kontroli produkcji sebum skóry przez 12 godzin, a także natychmiastowego zmniejszenia porów i wykończenia wchłaniania dzięki efektowi podkładu.

Jako uzupełnienie rutyny pielęgnacyjnej

Dermotivin Benzac Antiacne Treatment Gel posiada potrójny mechanizm działania: komedolityczny, który odblokowuje pory zmniejszając ilość zaskórników; działanie przeciwzapalne, które zmniejsza pryszcze; i działanie antybakteryjne, które szybko usuwa bakterie powodujące trądzik².

  • Inną opcją zabiegów estetycznych na twarz jest technika Firm&Lyft, która łączy w sobie zastosowanie biostymulatora kolagenu Sculptra oraz kwasu hialuronowego o dużej sile liftingu.
  • Technika polega na aplikacji Restylane Lyft lub Restylane Defyne w punktach podparcia twarzy, takich jak kości policzkowe, w celu leczenia takich obszarów, jak wąsik chiński i kontur twarzy, w tym samym dniu, w którym aplikacja Sculptra w celu stymulacji produkcji kolagenu , w celu wsparcia i uniesienia strategicznych punktów twarzy, pozostawiając twarz bardziej wypoczętą.

jako-uzupelnienie-rutyny-pielegnacyjnejSAO PAULO, 6 grudnia 2021 r. /PRNewswire/ — Po prawie dwóch latach pandemii codziennego życia, rutyny relacji za pośrednictwem urządzeń elektronicznych, suchych rąk z powodu częstej higieny i stosowania alkoholu w żelu, pojawia się uczucie nadziei postęp w szczepieniach, chęć ponownego nawiązywania kontaktów towarzyskich i inwestowania więcej w samoopiekę, aby zrezygnować z tego spojrzenia.

Jak na przykład dużo mówi się o Tech Neck, Maskne i Zoom Effect. Tech neck jest wynikiem złej postawy szyjki macicy ze względu na długi czas pochylania szyi podczas korzystania z urządzeń elektronicznych.

„Szyja technologiczna” powoduje zmiany w zdrowiu skóry, które mogą tworzyć zmarszczki na szyi. Z kolei Maksne to termin ukuty w odniesieniu do nasilonego trądziku na twarzy spowodowanego przetłuszczaniem się skóry spowodowanym częstym używaniem maski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj