Wiele godzin dziennie patrzenia na własną twarz wzmagało chęć dbania o siebie.

0
Rate this post

„Podczas używania maski przez długi czas, obszar ten staje się mokry, gorący, powodując pewne tarcie na skórze.

Kończy się to zmianą naturalnej mikroflory naszej skóry – zbioru drobnoustrojów obecnych w skórze – zapewniając korzystny warunek pojawienia się trądziku Ponadto skóra staje się bardziej tłusta i częściej pojawiają się niechciane pryszcze i zaskórniki”, komentuje dermatolog Tábata Yamasaki (CRM-SP 167265).

W międzyczasie pojawiła się koncepcja „efektu powiększenia”, zainspirowana licznymi rozmowami wideo w ciągu dnia i powracającym nawykiem oglądania własnego odbicia na małych ekranach.

Wynik?

„Podczas pandemii zaczęliśmy bardziej przyglądać się swojemu odbiciu w lustrze i na ekranach urządzeń elektronicznych. Mieliśmy większy kontakt z naszym wizerunkiem i zaczęliśmy bardziej obserwować nasz wygląd. Jednak naszą rolą jest pokazanie pacjentowi, jaka jest rzeczywista potrzeba, aby zachować naturalność i historię każdej skóry” – podkreśla .

  • Biorąc pod uwagę ten scenariusz, można sobie wyobrazić, że zapotrzebowanie na opiekę łagodzącą oznaki tech neck and maskne będzie rosło. Ponadto wraz z nadejściem lata wzrasta również zapotrzebowanie na zabiegi estetyczne na ciało.
  • Wśród możliwości estetycznego zabiegu przeciw wiotczeniu ciała i twarzy jest zastosowanie pierwszego i jedynego biostymulatora kolagenu na bazie kwasu poli-L-wego ze wskazaniem do stosowania na twarz i ciało, stosowanego od 17 lat w Brazylii w celach estetycznych .

Sculptra® przynosi naturalne, progresywne rezultaty, które mogą utrzymywać się nawet do 25 miesięcy. Jego skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają liczne badania, w tym Goldberg¹, przeprowadzone w Kanadzie, które wskazują, że po trzech miesiącach obserwuje się 66,5% wzrost kolagenu typu 1, a produkcja ta pozostaje aktywna od 9 do 12 miesięcy po zabiegu.

„Stosowanie biostymulatora kolagenu to doskonała propozycja dla osób

Które oprócz przywracania jędrności skóry poszukują profilaktyki. Substancję można aplikować w niektórych obszarach twarzy, na szyi, brzuchu, udach, kolanach i pośladkach. A ponieważ jest minimalnie inwazyjny, powrót do zdrowia po zabiegu jest bardzo płynny, bez konieczności zwolnienia ego”, dodaje dr. Tabata.

  1. W przypadku maski, jednym z możliwych środków ostrożności jest zastosowanie Restylane® Skinboosters™, nawilżacza do wstrzykiwań na bazie kwasu hialuronowego, który pomaga zmiękczyć blizny potrądzikowe.
  2. Według dermatologa „Skinboostery działają poprzez promowanie nawilżenia w głębszych warstwach skóry (tam, gdzie kosmetyki nie mogą dotrzeć). Ponadto istnieje kilka badań, które dowodzą poprawy elastyczności, tekstury, blizn potrądzikowych i jasności skóry”.

stosowanie-biostymulatora-kolagenu-to-doskonala-propozycja-dla-osobRestylane® Skinboosters™ zapewnia poprawę zdrowia skóry poprzez stopniowe zwiększanie elastyczności, poprawę gładkości i zmniejszanie widoczności drobnych zmarszczek i innych śladów, takich jak blizny potrądzikowe. Oprócz efektów estetycznych nawilżanie w formie iniekcji na bazie kwasu hialuronowego przynosi korzyści dla zdrowia skóry.

W przypadku codziennego leczenia trądziku zasadne jest przyjęcie rutyny pielęgnacyjnej z użyciem produktów przeznaczonych do skóry tłustej i trądzikowej, takich jak Dermotivin® Benzac. Linia, specjalista w leczeniu skóry tłustej i trądzikowej, oferuje rozwiązania do oczyszczania, nawilżania i leczenia skóry tłustej i trądzikowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj