O Galdermie

0
Rate this post

Dermotivin® Benzac Oil Control Liquid Soap posiada formułę zawierającą substancje odświeżające i ściągające, pomagające wyeliminować przetłuszczanie się i nadmierny połysk, pozostawiając uczucie świeżości na skórze.

Jeśli chodzi o nawilżenie, linia oferuje Dermotivin® Benzac Oil Control Mattifying Moisturizer z mocą nawilżenia do 24 godzin i kontrolą produkcji sebum przez 12* godzin, dodatkowo natychmiast zmniejszając pory** i wykańczając wchłanianie już po pierwszym.

Jako uzupełnienie rutyny pielęgnacyjnej

Dermotivin® Benzac Antiacne Treatment Gel posiada potrójny mechanizm działania: komedolityczny, który odblokowuje pory zmniejszając ilość zaskórników; działanie przeciwzapalne, które zmniejsza pryszcze; i działanie antybakteryjne, które szybko usuwa bakterie powodujące trądzik².

  • Inną opcją zabiegów estetycznych na twarz jest technika Firm&Lyft, która łączy w sobie zastosowanie biostymulatora kolagenu Sculptra® oraz kwasu hialuronowego o dużej sile liftingu.
  • Technika polega na nałożeniu Restylane® LyftTM lub Restylane® DefyneTM na punkty podparcia twarzy, takie jak kości policzkowe, w celu leczenia obszarów takich jak chiński wąsik i kontur twarzy, w tym samym dniu, w którym zastosowano Sculptra® w celu stymulacji produkcji kolagenu. , w celu wsparcia i uniesienia strategicznych punktów twarzy, pozostawiając twarz bardziej wypoczętą.

DERMOTIVIN BENZAC 5% (nadtlenek benzoilu) jest wskazany do miejscowego leczenia trądziku. W PRZYPADKU UTRZYMANIA SIĘ OBJAWÓW NALEŻY SKONSULTOWAĆ SIĘ Z doradcą. DERMOTIVIN 5% TO MEDYCYNA. JEGO WYKORZYSTANIE MOŻE POWODOWAĆ RYZYKO. SKONSULTUJ SIĘ Z doradcą I farmaceutą. PRZECZYTAJ BIULETYN. (Etykietowanie).

POWIADOMIENIE UPROSZCZONE MEDYCYNA RDC Nr 199/2006. AFE nr 1.02916,7

1 Goldberg D., Guana A., Volk A. et al. Jednoramienne badanie do charakteryzowania tkanki ludzkiej — odpowiedź na wstrzykiwalny kwas poli-L-wy. Narodowa Biblioteka Medyczna. Rok 2013

²Kim MR., Kerrouche N. Połączenie 5% żelu nadtlenku benzoilu z płynnym środkiem myjącym i nawilżającym SFP 30 w leczeniu trądziku zapewnia wysoki poziom zadowolenia pacjenta, dobre przyleganie i korzystną tolerancję. J Dermatolog Treat. 2018 Luty;29(1):49-54.

  • *Ocena przeprowadzona natychmiast (30 minut), 2, 4,6, 8, 10 i 12 godzin po aplikacji produktu i 28 dni po użyciu produktu.
  • **Odczuwalna ocena skuteczności przeprowadzona na 29 uczestnikach po 30 minutach i 12 godzinach od aplikacji produktu.

Galderma to największa na świecie niezależna firma dermatologiczna

Obecna w około 100 krajach. Od momentu powstania w 1981 roku, kieruje się całkowitym oddaniem dermatologii, oferując innowacyjne, oparte na nauce portfolio zaawansowanych marek i usług w dziedzinie estetyki, produktów konsumenckich i suplementów. Koncentrując się na potrzebach konsumentów i pacjentów, Galderma współpracuje z pracownikami służby zdrowia, aby zapewnić doskonałe wyniki.

galderma-to-najwieksza-na-swiecie-niezalezna-firma-dermatologicznaWedług ankiety przeprowadzonej przez HSR Health między styczniem a kwietniem 2021 r., wśród 241 doradców, marki kosmetyczne Galdermy zostały uznane za najważniejsze przez pracowników służby zdrowia w kategoriach biostymulatory kolagenu, kwas hialuronowy i toksyna botulinowa. Firma kontynuuje rozwój dermatologii dla każdej historii skóry, ponieważ rozumie, że skóra, na której jesteśmy, kształtuje nasze historie życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj