Więcej praktycznych technologii i mniej ustandaryzowanych wyników

0
Rate this post

Procedury „Zoom twarzy”

Tygodnie patrzenia na siebie podczas rozmów wideo zebrały swoje żniwo. Rosną również obawy dotyczące „Powiększenia twarzy”. „Fakt przebywania w domu przez cały dzień w lustrze lub wideokonferencji w połączeniu z charakterystycznym dla tego okresu niepokojem i stresem, może być impulsem do dbania o siebie, co jest pozytywne, ale my doradcy musimy obserwować, czy to się nie zmienia. w przypadku poważniejszych przypadków zaburzeń obrazu, takich jak dysmorfia lub niepewność własnego wyglądu”, dodaje chirurg plastyczny dr.

Mário Farinazzo, członek Brazylijskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i kierownik działu rhinologii na Uniwersytecie Federalnym w São Paulo (Unifesp).

Według doradcę najczęściej poszukiwanymi operacjami są plastyka nosa (nosa) i mentoplastyka (podbródka), podczas gdy plastyka powiek (powyżej maski) jest następstwem rosnącego wzrostu liczby zabiegów iniekcyjnych, takich jak toksyna botulinowa i biostymulatory kolagenu.

Opcje dla nieinwazyjnych technologii w biurze stają w obliczu prawdziwego „boomu”.

Ale trendy są jasne: najbardziej poszukiwanymi zabiegami, chirurgicznymi lub mniej inwazyjnymi, są te o najkrótszym czasie rekonwalescencji, które zmniejszają obrzęk i powodują mniej bólu – nawet jeśli oznacza to więcej sesji.

Na przykład klasyczne mikro- i makroskupione ultradźwięki mają już wersję 3D, w przypadku Ultraction 3D, która pozwala dokładnie dostosować głębokość, na której będzie działać urządzenie i wielkość uszkodzenia termicznego.

Dzięki temu zabieg jest mniej bolesny i silnie zmniejsza zwiotczenie

Oprócz technologii w tym kierunku ewoluowały również zabiegi chirurgiczne. Główną atrakcją jest zachowana plastyka nosa, nowa technika chirurgiczna, która zapewnia doskonałe rezultaty w mniej inwazyjny sposób, z mniejszym obrzękiem i siniakami, a także skróconą rekonwalescencją.

„Rynoplastyka zachowawcza ma na celu skorygowanie problemów estetycznych i funkcjonalnych nosa w mniej agresywny sposób niż ustrukturyzowana plastyka nosa, tradycyjna technika, która pomimo dobrych długoterminowych rezultatów wymaga długiego okresu rekonwalescencji i powoduje trudności, jeśli konieczna jest druga interwencja. ”, wyjaśnia Farinazzo, który w pionierski sposób wprowadził tę technikę do Brazylii.

Co więcej, z tą koncepcją wiąże się mniej równych wyników „dopasowania”, które bardziej przypominają standaryzację, a bardziej „optymalizacji twarzy” z naturalnym efektem. Według doradcę właśnie tego szukają pacjenci w okresie po pandemii.

dzieki-temu-zabieg-jest-mniej-bolesny-i-silnie-zmniejsza-zwiotczenieUroda zdrowie

Trend polega na poprawie wyglądu skóry przy jednoczesnym wspieraniu utrzymania zdrowia tkanki skórnej. W Brazylii nowość, która właśnie się pojawiła, już promuje to doświadczenie: jest to HydraFacial, sprzęt do hydrodermabrazji, który jest w stanie zapewnić wyjątkowe wrażenia, dając Ci najlepszą skórę w Twoim życiu.

  1. Ponieważ posiada ekskluzywną i opatentowaną technologię Vortex-Fusion®️, generuje efekt wiru, który łatwo usuwa i usuwa zanieczyszczenia ze skóry, zapewniając jednocześnie nawilżenie.
  2. Podstawowe doświadczenie, w 3 etapach, jest niezwykle konfigurowalne, aby spełnić specyficzne potrzeby każdej skóry, złuszczanie, ekstrakcja (z nawilżeniem) i stosowanie przeciwutleniaczy, ale można je uzupełnić o boostery, peelingi, diody LED, korzyści i terapię limfatyczną, aby dalej dostosować doświadczenie.

W ten sposób HydraFacial promuje natychmiastową poprawę jakości skóry, standaryzację odcienia i tekstury oraz zwiększenie jędrności, świeżości i blasku skóry. Może być wykonywany zarówno na twarzy, jak i na ciele, HydraFacial przygotowuje również tkankę skórną do zabiegów estetycznych i późniejszych operacji plastycznych, poprawiając tym samym efekty.

Całkowicie bezbolesny HydraFacial zapewnia rezultaty już po jednej sesji, którą można powtarzać co miesiąc, aby utrzymać rezultaty.

Doświadczenie jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, w tym dla skóry suchej i wrażliwej, i ma szybkie procedury, które trwają od 30 minut do 60 minut i nie wymagają przestojów, dzięki czemu zapewniają ekskluzywne doznania bez zakłócania rutyny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj