Profilaktyka w domu i w przychodni

0
Rate this post

Ponieważ idea naturalnych rezultatów i samoopieki staje się coraz bardziej modna, ludzie mają tendencję do inwestowania w skuteczną pielęgnację skóry i poszukiwania zabiegów profilaktycznych, przy czym coraz więcej młodych pacjentów trafia do gabinetów ch. W domu najlepiej zacząć od najmłodszych lat zastępować kwas hialuronowy w skórze. Kwas hialuronowy obecny w produktach jest frakcjonowany i ma bardzo niską masę cząsteczkową.

W gabinecie najbardziej poszukiwane są zabiegi „odmładzające.

„Odmładzanie polega na wykonywaniu zabiegów odmładzających jeszcze przed pojawieniem się oznak starzenia, co jest doskonałym sposobem na dobre starzenie się. Ponadto profilaktyczna pielęgnacja skóry znacznie ułatwia leczenie oznak starzenia się, gdy naprawdę zaczynają się pojawiać”, wyjaśnia Paola.

„Doskonałym sposobem na wykonanie odmłodzenia jest postawienie na zabiegi stymulujące kolagen do tworzenia oszczędności tych włókien na przyszłość.

Zainwestuj np. w takie zabiegi jak skinbooster, czyli kwas hialuronowy, który nie dodaje objętości, a raczej nawilża, stymuluje kolagen i poprawia zmarszczki – podsumowuje .

Z powodu pandemii Covid-19 makijaż stracił popularność na rzecz pielęgnacji skóry. Minimalizm w pielęgnacji skóry był obecny już w 2021 roku. W tym roku trendem, który podbija serce świata pielęgnacji skóry, jest Status Skin.

Obietnicą jest skupienie się w ramach rutyny, która integruje ciało jako całość, w tym zdrowie psychiczne. W ten sposób nowy trend stara się łączyć pielęgnację osobistą z dbałością o procesy skórne.

Proponuje się wykorzystanie kilku produktów, ale zawsze strategicznie

Niezliczone etapy rutynowej pielęgnacji skóry straciły na znaczeniu. Teraz dermokosmetyki o wielu funkcjach lub o zmniejszonej ilości mogą pozwolić Twojej skórze oddychać i docierać tylko do tego, co jest naprawdę potrzebne, rezygnując z przedmiotów, które nie są niezbędne dla Twojej skóry.

Zobacz zdjęcia: Relacja internetowa: Skórka statusu: Trend, który obiecuje zdominować 2022

proponuje-sie-wykorzystanie-kilku-produktow-ale-zawsze-strategicznieNajważniejsze są części, które lubimy na naszej twarzy. Koniec z patrzeniem tylko na to, co chcesz ukryć! Podkreślanie pozytywów może być o wiele ważniejsze niż próba pozbycia się tego, co Cię niepokoi. Ten krok może nawet pomóc dostrzec piękno, zwiększyć poczucie własnej wartości i zmniejszyć wydatki na niepotrzebne produkty.

Dla nowej generacji, znanej jako Gen Z, napędzanej głównie audiowizualnymi atrakcjami, takimi jak seriale dla nastolatków, niedoskonałości są częścią makijażu. Perfekcyjnej skóry nie ukrywa się dużą ilością produktów, ale wkomponowuje się w drobne partie, które są częścią twarzy i zmian hormonalnych. Punktem kulminacyjnym mogą być oczy, wykorzystując kreatywność w bardzo kolorowym i autentycznym makijażu.

  1. Słynne produkty do masażu twarzy, takie jak gua sha i roller, wciąż zyskują na popularności.
  2. Ale najważniejszym krokiem jest to, że zdrowa skóra potrzebuje uwagi i konsystencji.
  3. Co to jest skinimalizm? Odkryj tę pielęgnację skóry, która jest jednym z największych trendów 2022 roku!

Dowiedz się wszystkiego o tym trendzie w pielęgnacji skóry i o tym, jak zastosować go w codziennym życiuDowiedz się wszystkiego o tym trendzie w pielęgnacji skóry i o tym, jak zastosować go w codziennym życiu

Ze scenariuszem Livii Dambrosio

Jeśli w ostatnich latach stałeś się entuzjastą pielęgnacji skóry, prawdopodobnie Twoja rutyna będzie składać się z dziewięciu lub dziesięciu kroków. Co jeśli powiem ci, że to może się zmienić? Według raportu Pinterest Trends Report, największym zakładem roku 2022 jest skinimalizm.

Jest to nowy ruch, który przedkłada ideę jakości nad ilość i idzie w parze ze zrównoważonym rozwojem i świadomą konsumpcją, które są również głównymi programami w ostatnich latach.

Podstawowy, skuteczny i nieskomplikowany: to propozycja skinimalizmu. Posiadanie wypchanego zestawu do pielęgnacji skóry i spędzanie dużej ilości czasu przed lustrem ma swoją wartość.

  1. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, ten model nie pasuje do napiętej rutyny i troski o planetę, prawda?
  2. Skinimalizm sugeruje, że nie musisz wykonywać wielu czynności pielęgnacyjnych, aby mieć piękną skórę.
  3. Czy znasz już klub korzyści DermaClub?
  4. Dzięki niemu będziesz miała znacznie więcej powodów, aby zadbać o swoją skórę. Uzyskaj dostęp do linku, zarejestruj się w programie i ciesz się korzyściami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj