Technologia na rynku męskiej urody

0
Rate this post

Rynek męskiej urody odnotował w ostatnich latach znaczny wzrost, a prognoza na rok 2022 jest pozytywna.

Idea dbania o siebie związana z płcią żeńską została przezwyciężona.

W obecnym scenariuszu produkty opracowane dla mężczyzn są coraz bardziej dostępne.
Podczas pandemii produkty związane z pielęgnacją skóry były trendem wśród męskiej publiczności. W związku z tym produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry i pielęgnacji brody będą nadal rosły.

  • Technologia jest już obecna we wszystkich aspektach codziennego życia Brazylijczyków, a produkty kosmetyczne i zabiegi również nie są pomijane w tym trendzie.
  • Obecnie są opracowywane z wykorzystaniem wysoce technologicznych zasobów na rzecz konsumentów, którzy mają bardziej gorączkową rutynę i potrzebują produktów o większej wydajności i krótszym czasie.

Czy wiesz, że sektor dermokosmetyków w Brazylii jest drugim segmentem, który najwięcej inwestuje w innowacje w kraju?

Branża ta pozytywnie wpłynęła na opiekę dermatologiczną Brazylijczyków, dlatego wiele firm zrozumiało nową koncepcję męskości. Zrozum wpływ zmian w męskiej samoopieceSkóra mężczyzny ma pewne różnice ze względu na testosteron. Jest grubszy niż kobieca skóra, a zmarszczki pojawiają się po 50 roku życia.

Hormon ten, obecny przez całe życie mężczyzny, odpowiada za wydzielanie potu na skórze, wzrost włosów i produkcję sebum, dzięki czemu skóra mężczyzny jest bardziej podatna na przetłuszczanie się i cierpi na zaskórniki oraz trądzik.

Jednak to, co kiedyś uważano za normalne skutki męskiej skóry, jest obecnie postrzegane jako źle pielęgnowana, a konsumenci coraz częściej szukają alternatyw dla zabiegów dostosowanych do ich rodzaju skóry.

Monolith+ Antysygnały dzień i noc

To dla Ciebie nowoczesny mężczyzna, który chce ochrony i leczenia w jednym produkcie.

Sformułowany jako produkt wielofunkcyjny, zaspokajający codzienne potrzeby męskiej skóry, ułatwiający jej adaptację w codziennej pielęgnacji skóry, dostarczający najlepszych i najbardziej aktualnych substancji aktywnych przeciwsygnalizacyjnych.

Krem przeciwsłoneczny daje uczucie suchości i przyjemnego dotyku, kontroluje nadmierne przetłuszczanie się seborregulatorem, leczy zapalenie mieszków włosowych działaniem po goleniu o działaniu leczniczym, rewitalizującym i regenerującym.

3 trendy dla męskiej skóry w 2022

  • ochrona przed zanieczyszczeniami
  • Mężczyźni narażają skórę bardziej na słońce, pot, dym, zanieczyszczenia bez bariery ochronnej.

W ten sposób, gdy skóra nie jest chroniona, uruchamiają się mechanizmy obronne, które powstrzymują zewnętrzne agresje, w wyniku czego pojawia się więcej przesuszenia, przebarwień, co skutkuje zmęczonym wyglądem.

Dlatego zakładem są produkty mające na celu detoksykację skóry.

codzienna ochrona

Ważniejsze od usuwania zanieczyszczeń i zanieczyszczeń z twarzy jest umożliwienie skórze oddychania w ciągu dnia.W ten sposób nawilżenie skóry należy wykonywać codziennie, aby nastąpiło zmniejszenie rozszerzonych porów, kontrola sebum, zapobieganie pojawianiu się wyprysków, plam, zmarszczek, zaskórników, zapobieganie utracie kolagenu oraz utracie jędrności i elastyczności skóry. skóra.

Wydajne czyszczenie

wydajne-czyszczenieDobre oczyszczenie skóry zapewnia jej naturalne piękno, eliminując zanieczyszczenia i pozostawiając skórę zdrowszą.Złuszczanie skóry pozwala usunąć martwe komórki, usunąć zaskórniki i oczyścić pory, a także przygotować skórę do lepszego wchłaniania środków nawilżających.

Futura Biotech: produkty opracowane specjalnie dla brazylijskiej skóry i klimatuDziałając na rynku od ponad 15 lat, misją Futura Biotech jest ułatwianie życia Brazylijczykom i poprawa ich rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych.

Nawet jeśli nie możesz tego zobaczyć, technologia tam jest.

A my w Futura Biotech pracujemy nieprzerwanie, aby nasze dermokosmetyki były zawsze aktualne i w pełni odpowiadały różnorodności typów skóry Brazylijczyków z wielką różnorodnością: bierzemy pod uwagę warunki klimatyczne Brazylii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj