Personalizacja: piękno na miarę

0
Rate this post

Udostępnianie tego typu informacji w sklepach stało się ważniejsze niż kiedykolwiek, ponieważ ludzie nie zawsze chcą poświęcać czas i uwagę na badania, woląc, aby informacje były łatwo dostępne.

Dlatego marki produktów kosmetycznych będą musiały znaleźć kreatywne sposoby dostarczania konsumentom informacji, o które proszą w momencie zakupu, zwłaszcza w sklepach o ograniczonej powierzchni.

  • Coraz częściej konsumenci odrzucają standaryzację i poszukują produktów stworzonych specjalnie dla nich.
  • Ponad jedna trzecia użytkowników produktów do pielęgnacji skóry w Wielkiej Brytanii poszukuje formuł dostosowanych do ich potrzeb.

Kosmetyki i opakowania na zamówienie, konfigurowalne formuły i zestawy do pielęgnacji skóry do przygotowania w domu to tylko niektóre z koncepcji, które obiecują uwieść konsumentów w poszukiwaniu rozwiązań dla konkretnych potrzeb w zakresie urody. Podążając za tą logiką, kolejnym aspektem, który również zyskuje na popularności, będą produkty przystosowane do różnych etapów życia. W rzeczywistości niektóre marki już zaczynają oferować określone produkty kosmetyczne na menopauzę.

Wojownicze piękno

Konsumenci chcą mieć czyste sumienie podczas zakupów, a marki kosmetyczne muszą być przejrzyste, jeśli chodzi o ich etyczne postępowanie i swój pogląd na bieżące problemy.

Obietnice zrównoważonego rozwoju dominują dziś w sektorze kosmetycznym i stanowią jedną z głównych trosk konsumentów, którzy oceniają również zaangażowanie marek w różnorodność i równość, a także zasady etyczne rządzące łańcuchem dostaw.

  • Samoopieka: sprawdź pielęgnację skóry, która będzie popularna w 2022 r.
  • Zebraliśmy dla Ciebie wskazówki dotyczące produktów i specjalnej pielęgnacji skóry
  • Udostępnij w FacebookuUdostępnij w TwitterzeUdostępnij w drukuUdostępnij w więcej…

Sprawdź wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry, które będą modne

Po prawie dwóch latach pandemii codziennego życia, niektóre nawyki stały się częścią rutyny Brazylijczyków, takie jak wzrost pracy w domowym biurze, relacje za pośrednictwem elektroniki, używanie alkoholu żelowego do higieny i używanie masek w miejscach publicznych.

  • sprawdz-wskazowki-dotyczace-pielegnacji-skory-ktore-beda-modneSpośród wszystkich swoich konsekwencji, nawyki te wydobyły również na światło dzienne nowe zjawiska dotyczące skóry, o których zaczęto dyskutować w uniwersum piękna i dbania o siebie – takie jak Tech Neck, Maskne czy Zoom Effect.
  • Tech Neck (lub „tech neck”) jest spowodowany złą postawą szyjki macicy, ze względu na długi okres przechylania szyi w celu korzystania z urządzeń elektronicznych. Ten nawyk powoduje również zmiany w zdrowiu skóry, które mogą tworzyć zmarszczki w okolicy.

Z kolei Maskne odnosi się do wzrostu trądziku na twarzy spowodowanego przetłuszczaniem się skóry spowodowanym częstym stosowaniem maski. „Podczas stosowania maski przez długi czas, obszar staje się mokry i gorący, powodując tarcie i zmieniając jego naturalną mikrobiotę – zbiór mikroorganizmów obecnych w skórze – i zapewniając korzystny stan dla pojawienia się trądziku” – wyjaśnia dermatolog. Tabata Yamasaki. „Ponadto skóra staje się bardziej tłusta, częściej pojawiają się niechciane pryszcze i zaskórniki” – zaznacza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj