5 trendów w pielęgnacji skóry, które zdominują 2022

0
Rate this post

Nowe trendy w pielęgnacji skóry 2022

Miniony rok charakteryzował się pewnymi zmianami w branży pielęgnacji skóry. Pytanie brzmi: czego możemy się spodziewać po tym? To są nasze przewidywania.
5 trendów w pielęgnacji skóry, które zdominują 2022.

Solidne piękno

Pilna potrzeba ochrony naszej planety nie jest w dzisiejszych czasach niczym nowym, a Piękno nie jest wyjątkiem. Jednym z rozwiązań, które w ostatnich latach zdobywa coraz więcej zwolenników, są solidne produkty. Po tym, jak przewidzieliśmy ten powrót w tym artykule, „mydła” naszych babć znów są modne niż kiedykolwiek.

Solidne piękno: 12 produktów do rutyny bez marnotrawstwa

Trend rozpoczął się od stałych szamponów, później odżywek, ale szybko przeniósł się na inne obszary, takie jak pielęgnacja skóry, makijaż i higiena osobista. Obecnie już znajdziemy środki do mycia twarzy, dezodoranty czy perfumy w stanie stałym, mając nadzieję, że rok 2022 zaskoczy nas jeszcze bardziej w tej dziedzinie.

Marki gwiazd, co dalej?

Jeśli w latach 90. i na początku 2000 r. wypuszczanie perfum było najlepszym czasem, celebryci idą jeszcze dalej w grze o urodzie. Jennifer Lopez, Harry Styles, Naomi Osaka to tylko niektóre z nazwisk, które wprowadziły swoje marki do pielęgnacji skóry w 2021 roku. Jeśli rozszerzymy działalność na inne obszary Beauty, znajdziemy na przykład Jennifer Aniston w pielęgnacji włosów, Arianę Grande w makijażu czy Kate Upton w strefie wellness.
Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najlepsze wskazówki dotyczące urody

marki-gwiazd-co-dalejWłącz powiadomienia Mirandy.

Pogoda? W tym roku lista ta będzie jeszcze dłuższa. I jest już kilka wydań, które uważamy za oczywiste, jak marki Kim Kardashian, Cardi B czy Hailey Bieber. Opakowanie: równie ważne jak formuła. Wracając do Sustainable Beauty, wybór przyjaznego dla środowiska stylu życia to nie tylko receptury, ale także opakowania produktów. I wiele marek już dokonało tej zmiany.

Na przykład opakowania wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i/lub materiałów nadających się do recyklingu;

Zmniejszenie zużycia plastiku; preferowanie opakowań szklanych, kartonowych lub aluminiowych; a nawet instrukcje użytkowania na wewnętrznej stronie opakowania lub kod QR, porzucając tradycyjną ulotkę dołączoną do opakowania. I jeszcze jeden trend, który można było zaobserwować w ostatnim roku: dolewki! Od kremów do twarzy i ciała po perfumy to ulubione produkty w tej kategorii.

  • Zwróć większą uwagę na swoje usta
  • 5 wskazówek zapobiegających wysuszeniu i spierzchaniu ust
  • 5 wskazówek zapobiegających wysuszeniu i spierzchaniu ust
    zobacz artykuł

Codzienne stosowanie maseczek ochronnych, prawie dwa lata temu, spowodowało pewne zmiany w naszej pielęgnacji skóry. Nie mówimy tylko o mascne, ale także o naszych ustach. Ilu z nas nie czuje najbardziej suchych, najbardziej wrażliwych ust lub skóry, która upiera się, by się pokazać?

Czas zwrócić jeszcze większą uwagę na ten obszar ciała, aby były gotowe na przyjęcie Twoich ulubionych pomadek i błyszczyków. Oprócz tradycyjnego balsamu zaopatrz się w dobry peeling i maseczki do ust, które pomogą Ci w tej podróży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj