Zobacz wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry po pandemii.

0
Rate this post

Pielęgnacja skóry: trendy po pandemii

27 kwietnia 2022

Pandemia doprowadziła nas do zmian. Wielu z nich zostanie nawet po zakończeniu tego trudnego czasu. Mamy na przykład e-commerce i biuro domowe. Podobnie pielęgnacja skóry jest częścią tej grupy.

Poszukiwanie tych produktów znacznie wzrosło od 2019 roku. Według Brazylijskiego Stowarzyszenia Przemysłu Higieny Osobistej (ABIHPEC), produkty do ciała i peelingi wzrosły o 153,2% w 2020 roku.

  • Eksperci przewidują, że pielęgnacja skóry pozostanie na wysokim poziomie po zakończeniu pandemii.
  • Od tego czasu zgodziły się nowe fale konsumpcji.

Fizyczne korzyści z działania to: bardziej nawilżona i zdrowsza skóra, mniej trądziku i wyprysków. Rutynowa pielęgnacja skóry przynosi również poprawę umysłową. Poświęcenie czasu na dbanie o siebie w pracowitym dniu może zwiększyć produktywność, ponieważ relaksuje umysł, a także podnosi samoocenę.

Skinnimalizm

Prawdą jest, że powrót do normalnego trybu pracy skraca czas, jaki ludzie mieli na pielęgnację skóry. Trendem jest konsument, który ogranicza liczbę używanych przez siebie schodków i przedmiotów. Rozpocznij poszukiwanie oszczędności czasu. Fazy ​​czyszczenia i nawadniania nie zostaną odrzucone.

Ponieważ są niezbędne do utrzymania zdrowia skóry

Przezroczystość

Badania pokazują, że produkty naturalne są coraz bardziej cenione przez klientów. W związku z tym firmy, które traktują te substancje priorytetowo, zajmują coraz więcej miejsca. Ten trend mówi również o postawach przejrzystości i zrównoważonego rozwoju. Coraz więcej konsumentów chce wiedzieć, czego używają na swojej skórze.

poniewaz-sa-niezbedne-do-utrzymania-zdrowia-skoryOprócz tego wzrosło poszukiwanie firm, które nie testują swoich produktów na zwierzętach.

Krótko mówiąc, wszystkie punkty sprzedaży muszą się dostosować. Produkty marki Delicaderm wykazują ogromny potencjał na rynku po pandemii. Ponieważ jest to przedmiot do stosowania na etapie oczyszczania skóry, który, jak wspomniano wcześniej, nie zostanie usunięty z rutyny użytkowników.

  • Ponieważ w swojej formule zawierają ekstrakty z marakui, rumianku, truskawek i kiwi.
  • Mydła Delicaderm są zgodne z trendami, które przyjęło już wielu Brazylijczyków.

Delicaderm Exfoliating Soaps można stosować na ciało i twarz. Posiadają mikrokulki, które czyszczą, nie uszkadzając skóry i zapewniają najkorzystniejszy koszt. Zabezpiecz produkty Delicaderm w swoim punkcie sprzedaży.

5 trendów na rynku kosmetycznym w 2022 roku

Jeśli masz firmę z branży kosmetycznej i pielęgnacyjnej lub planujesz otworzyć ją w 2022 roku, czy wiesz już o wszystkich nowościach na rynku kosmetycznym? W końcu zwiększenie sprzedaży i utrzymanie klientów to kluczowe czynniki udanego przedsięwzięcia.

W tym celu niezwykle ważne są trendy, które przyniosła Formula Consultoria, ponieważ rynek kosmetyczny w Brazylii z roku na rok rośnie. Ciekawi Cię i chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej, co przygotowaliśmy, abyś został w środku!

Jakie są trendy rynkowe i dlaczego na nie stawiać?

  1. Trend rynkowy to ankieta, w której dokładniej i precyzyjniej wskazuje się zachowania, preferencje i styl życia konsumentów.
  2. Tak więc, aby zidentyfikować i pracować nad wynikami uzyskanymi w niszy naukowej, w tym przypadku kosmetycznej.
  3. Na pewno z wizją generowania wzrostu sprzedaży firmy i jej większego rozgłosu.

Rynek kosmetyczny zawsze przynosi innowacje, znaczenie i referencje. Dlatego Formuła przyniosła kilka obiecujących trendów dla przyszłości kosmetyków, o których musisz wiedzieć:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj