Co to jest opieka duchowa?

0
Rate this post

ZNACZĄCE ROZWÓJ NA RYNKU

Estée Lauder ogłosiła zakończenie przejmowania BECCA, szybko rozwijającej się marki kosmetyków do makijażu, która oferuje produkty do tonacji i koloru skóry oraz inne ulepszenia cech kobiecych. L’oréal i Poietis podpisują wyłączne partnerstwo badawcze w celu opracowania biodrukowania włosów.

Nasz raport rynku profesjonalnej pielęgnacji skóry obejmuje

 1. Trendy i dynamika rynku profesjonalnej pielęgnacji skóry
 2. Najnowsze wiadomości na temat ewolucji rynku profesjonalnej pielęgnacji skóry
 3. Analiza pięciu sił Portera
 4. Zakres inwestycji

Spirit Care: dowiedz się, na czym polega ten trend samoopieki

Spirit Care to trend, który łączy pielęgnację skóry i duchową pielęgnację, a tutaj możesz zobaczyć, jak zastosować go w swoim codziennym życiu!

 • 1zapisz
 • Dzielić:
 • skopiuj link
 • 02/04/2022

Podczas pandemii wiele osób było odizolowanych i znalazło w pielęgnacji skóry sposób na relaks i zwracanie większej uwagi na siebie. Tę pielęgnację skóry, która również przyczynia się do dobrego samopoczucia, można łączyć z innymi praktykami, które razem działają na duchową stronę. W związku z tym pojawił się trend Spirit Care (opieka duchowa), a ekspert Alberto Cordeiro mówi, jak włączyć tę praktykę do swojej rutyny. Kasy:

 • Zobacz więcej
 • Pielęgnacja dla każdego wieku: od 20 do 50 lat
 • Odkryj wszystkie rodzaje masażu twarzy
 • Jak stosować krem ​​na szyję i szyję

Zdaniem eksperta pielęgnacja skóry zmierza w kierunku bardziej kompleksowej wizji, skoncentrowanej na dobrym samopoczuciu. Równolegle z tą opieką inne praktyki, takie jak np. medytacja, joga i terapia, zamieniają część dnia w chwilę troski o ciało i umysł.

Spirit Care: dowiedz się, na czym polega ten trend samoopieki

Spirit Care łączy pielęgnację skóry z pielęgnacją duchowąidealne produktyMusisz się zastanawiać, jakie produkty są potrzebne do praktykowania Spirit Care – wyjaśnia Alberto Cordeiro.

„Niektóre kosmetyki mają w swoich kompozycjach elementy lub zapachy, które zapewniają poczucie dobrego samopoczucia”, mówi. Postaw więc na produkty do pielęgnacji skóry, które mają właściwości uspokajające i relaksujące.

Kolejnym ważnym punktem jest przygotowanie środowiska do praktyki poprzez aromaterapię. Zainwestuj w dyfuzory i olejki eteryczne, świece, kadzidełka lub aromaty.
Spirit Care: dowiedz się, na czym polega ten trend samoopieki

spirit-care-dowiedz-sie-na-czym-polega-ten-trend-samoopiekiZapachy i zapachy są bardzo ważne w codziennej pielęgnacji wprowadzenie w życie

Niezależnie od czasu i czasu, jaki masz do dyspozycji, poświęć chwilę w ciągu dnia na praktykowanie Spirit Care. Podczas opieki ważne jest, aby starać się skupić tylko na teraźniejszości, a idealnym rozwiązaniem jest przekształcenie praktyki w nawyk, robiąc miejsce na dobre samopoczucie w codziennym życiu.

Jaki jest trend w urodzie w 2022 roku? Poprosiliśmy pięciu najlepszych ekspertów w branży kosmetycznej o przewidzenie największych trendów w pielęgnacji włosów, makijażu i skóry w 2022 roku. Wskazówka: będzie obejmować wiele maseczek, urządzeń LED i produktów do skóry głowy.

Nowy początek to coś więcej niż rozpoczęcie od nowa; chodzi o uwolnienie się od przeszłości i spojrzenie na czystą kartę przed sobą.

Dlatego zamiast nalegać na wszystko, co powinno być w 2021 roku, postanowiliśmy skupić się na tym, co jest możliwe na przyszły rok. Od długich, technicznych maseczek na szyję, mikrobiomowej pielęgnacji skóry i wzmocnienia CBN. Ekscytujące nowe trendy w pielęgnacji włosów, makijażu i skóry, które z pewnością wstrząsną branżą, a może nawet naszą codzienną rutyną. Zobaczmy nowe trendy w urodzie w 2022 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj