Trend piękności w 2022 roku: peelingi i domowe maseczki

0
Rate this post

Po niewielkim lub zerowym dostępie do naszych dermatologów i maseczek, nie jest niespodzianką, że zabiegi domowe wzrosły w ciągu ostatniego roku. Widzieliśmy, jak większość z nas utknęła w domu, bez dostępu do salonów i spa, zmagając się z takimi rzeczami, jak wysypka.

W związku z tym widzieliśmy, jak wiele osób korzysta z produktów, które pozwoliły im stworzyć w domu wrażenia przypominające spa, z tymi samymi wynikami na profesjonalnym poziomie, jednocześnie pozostając cicho w domu. Dobre doświadczenie pozwoliło wielu osobom kontynuować tego typu zabiegi.

Pielęgnacja skóry głowy to nowa pielęgnacja skóry

Czy rok 2022 będzie wreszcie rokiem, w którym zaczniemy zapewniać naszej skórze głowy taki sam poziom troski i uwagi, jaki dajemy naszej skórze? Wydaje się, że tak. Idea pielęgnacji skóry głowy będzie nadal rozpowszechniana w tym roku, dzięki jeszcze większym postępom w zakresie masek do włosów LED i oferowaniu konkretnych produktów do skóry głowy. Pomyśl o peelingach i serum do skóry głowy.

I nie chodzi tylko o nowe technologie. Ponieważ terminy takie jak „dobre samopoczucie” i „opieka nad sobą” nadal są częścią naszej codziennej rutyny. Eksperci przewidują, że biegacze zajmujący się pielęgnacją włosów będą prawdopodobnie następną granicą, na której pojawi się wzrost bardziej holistycznych podejść.

Trend kosmetyczny 2022: Podwyższone produkty do kąpieli i ciała

Jeśli istniała pozytywna podszewka do doświadczania całego stresu i niepokoju, który pojawił się w 2021 roku, to w końcu nauczył nas wszystkich o znaczeniu dbania o siebie. A dla wielu oznaczało to zainwestowanie w rutynę pielęgnacyjną, aby się zrelaksować i poprawić zdrowie i dobre samopoczucie.

W reakcji na niespokojne czasy, przed którymi wszyscy stoimy, zauważamy, że konsumenci coraz częściej zwracają się do pielęgnacji skóry jako „terapii” do samoopieki, ponieważ zaczynają doceniać to, jak czują się po produktach, a także jak wytwarzają. one wyglądają.

Przeczytaj także Jaki jest twój mikrobiom skóry? Jak objąć dobre bakterie

Skupia się na urodzie dla korzyści emocjonalnych, takich jak poprawiające nastrój maski, olejki, domowe zapachy i produkty do kąpieli. Zarówno wzmacniacze energii, jak i środki łagodzące stres przyczyniły się do znacznego wzrostu sprzedaży w kategorii wellness. Oprócz imponującego 315% wzrostu w kategorii łazienka i body. Wierzymy, że będzie to nadal inspirować zachowanie w nadchodzącym roku i później.

Redakcja: Paulo Tescione.

Pasja blogera zaczyna się na starość i wkrótce udaje mu się założyć kilka blogów w różnych sektorach z ponad 40 milionami odwiedzin. Specjalista Blogger, Seo, Copywriter, Digital Marketing i Salon Marketing.

przeczytaj-takze-jaki-jest-twoj-mikrobiom-skory-jak-objac-dobre-bakterieTwój profil społecznościowy na Facebooku

Coraz większe jest poszukiwanie produktów naturalnych, a wraz z tym marki wprowadzają produkty z nowymi formułami, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. Tak narodziły się sfermentowane kosmetyki, ale czy wiesz, co to jest?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj