Poprzednie Następne

0
Rate this post

Nasz stary i dobrze znany Chapinha

Wszyscy to znają, prawda? Deska do modelowania, bardziej znana jako żelazko, jest najczęściej używana do wygładzenia i wyrównania drutów, ale możliwe jest również wykonanie za jej pomocą loków i fal.

Dopasowując prostownicę do swojego zamka – tak, jakbyś zamierzał wyprostować włosy – obróć rękę do przodu, pozostawiając kciuk skierowany do góry. Przełóż blokadę nad prostownicą, ustaw i powoli przesuń deskę w dół, aż przejdzie przez wszystkie włosy.

Tradycyjny Babyliss

Lokówka jest również dobrze znana i najczęściej wybierana do kręcenia włosów. Możesz znaleźć lokówki w różnych rozmiarach, od najcieńszych, które tworzą ciaśniejsze loki, po najgrubsze, które tworzą bardziej otwarte loki.

To nie cud, to Miracurl!

  1. Jest to bardzo praktyczna lokówka dla tych, którzy się śpieszą i nie mają zbyt wiele cierpliwości do kręcenia włosów za pomocą lokówki, ponieważ jest to urządzenie automatyczne.
  2. Oddzielasz kosmyki, jakbyś rozdzielała dla lokówki, wkładasz ją do lokówki, a ona delikatnie wciągnie twoje włosy do środka i da ci efekt bardzo kręconych włosów.
  3. Nie jest już odpowiedni dla osób poszukujących bardziej falistego efektu.

Dwa w jednym: pędzel do modelowania

Pędzel do modelowania to sukces i nic dziwnego. Jest rodzajem lokówki, która ułatwi Ci życie. Podczas suszenia i stylizacji włosów nie będziesz już musiał trzymać suszarki w jednej ręce, a szczotki w drugiej, ponieważ włosy nagrzewają się w środku, a ciepło wydostaje się przez włosie. Po prostu nałóż go na włosy i ułóż tak, jak lubisz: prostując lub robiąc fale.

Triondas do włosów syreny

Znasz te falowane włosy z dobrze zdefiniowanymi i zdefiniowanymi falami, z letnią twarzą? Taki wynik uzyskasz z lokówką do włosów o nazwie triondas. Jest mieszanką prostownicy z lokówką, ale mają trzy fale na swoich płytkach, które dają super fajny efekt na włosach. Różnica w użytkowaniu polega na tym, że zamiast przesuwać urządzenie po włosach, musisz umieścić trionda we włosach, zacisnąć kosmyki, rozpiąć i powtórzyć proces na całej długości.

triondas-do-wlosow-syrenyCzy masz już którąś z tych lokówek lub zastanawiasz się nad jej zakupem? W sklepach Novo Shopping na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie do modelowania swoich zamków w domu.

Freshner Gel: co to jest i jak go używać

  1. Odkryj produkt o wielu korzyściach, który sprawi, że Twoja skóra będzie spokojna i promienna
  2. Każdy wie, że aby mieć gładką i jednolitą skórę, trzeba ćwiczyć rutynę pielęgnacyjną.
  3. Nie musisz używać bilionów serum dziennie, ale podstawowe informacje są niezbędne, aby Twoja skóra była zdrowa i piękna.
  4. I tak, można uzyskać promienną cerę przy użyciu kilku produktów, jeśli wiesz, jak wybrać te właściwe.
  5. Dzisiaj porozmawiamy więcej o Catharine Hill’s Freshner Gel, potężnym, wieloznacznym i wielofunkcyjnym produkcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj