Czyste piękno

0
Rate this post

Badania wskazują, że marki produktów do pielęgnacji skóry, które stawiają na naturalne substancje, rosną wykładniczo. „Urodzone w Japonii czyste piękno to trend w sektorze kosmetycznym, który ceni produkty wolne od toksyn, z uczciwymi etykietami”, wyjaśnia dermatolog Daniel Cassiano, członek Brazylijskiego Towarzystwa Dermatologicznego (SBD).

„Ten ruch wynika głównie z popytu konsumenckiego, który jest coraz bardziej świadomy potencjalnie szkodliwych substancji, takich jak parabeny”, wyjaśnia.

Produktem, który dobrze reprezentuje to poszukiwanie bardziej naturalnych i zrównoważonych produktów, jest solidny szampon. „Zwolennicy stałych szamponów, których może używać każdy, uważają, że jest to produkt bardziej ekonomiczny, praktyczny i zrównoważony. Aby go użyć, po prostu nałóż produkt bezpośrednio na skórę głowy lub piankę rękami przed nałożeniem”, radzi dermatolog Patrícia Mafra.

Zaawansowana ochrona przed niebieskim światłem

Dzięki pandemii prawie wszystkie interakcje odbywały się za pośrednictwem sieci społecznościowych. Ale podczas gdy szkodliwy wpływ niebieskiego światła na skórę nie jest już tajemnicą, firmy poszukują składników, które mogą lepiej zwalczać negatywne skutki tego światła emitowanego przez tablety, komputery i telefony komórkowe.

 • przez taboola
 • treści sponsorowane
 • Popularne teraz|
 • sponsorowany
 • Wieści, które sprawiają, że włosy zaczynają rosnąć, są prawie zabierane z powietrza.
 • Sprawdź to, zanim zniknie!
 • Ekspert poleca naturalny suplement!|
 • sponsorowany
 • Prostata i drogi moczowe. Odważny to człowiek, który dba o siebie. Mieszanka polecana
 • przez ekspertów
 • Topbunt
 • sponsorowany
 • Zegarek! To właśnie oznaczają fioletowe płoty i to bardzo ważne

„Urządzenia elektroniczne emitują niebieskie promieniowanie, które obejmuje zakres widma, który powoduje uszkodzenia skóry i włosów. Jedną z nowości jest Pro Shield, roślinny sukrapeptyd pozyskiwany z zielonej kawy, który jest w 100% naturalny i działa jako naturalny obrońca przed zanieczyszczeniem cyfrowym i środowiskowym” – ujawnia farmaceutka Maria Eugênia Ayres, kierownik techniczny w Biotec Dermocosméticos.

Innym ciekawym atutem do tego celu jest Shield MLDA, peptyd ekstrahowany z palonej kawy, który ma zdolność pochłaniania światła widzialnego/niebieskiego, neutralizując szkodliwe skutki promieniowania.

Mężczyźni powinni również przestrzegać rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych, co jest ważne dla zdrowia i młodości skóry Getty Images

Sprawdź najlepsze trendy w pielęgnacji skóry dla 2022

 • Czyste piękno jest jednym z trendów
 • Produkty, które również walczą z maską

Stosowanie filtrów przeciwsłonecznych to wszechobecna pielęgnacja skóry Getty Images

Mężczyźni powinni również przestrzegać rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych, co jest ważne dla zdrowia i młodości skóry Getty ImagesSprawdź najlepsze trendy w pielęgnacji skóry dla 2022 Getty Images1więcej na ten tematHistorie internetoweOlejek z dzikiej róży pielęgnuje skórę za 5 BRLdinoMikroskupione ultradźwięki zwalczają obwisanie w sposób niechirurgiczny.

sprawdz-najlepsze-trendy-w-pielegnacji-skory-dla-2022Kosmetyki przeciw maskom

Maski na twarz są tutaj, aby pozostać. Nawet gdy cała populacja jest zaszczepiona i ogłoszono koniec pandemii, zawsze, gdy ktoś jest przeziębiony, należy używać środków ochrony osobistej, aby chronić wszystkich wokół. Właśnie z tego powodu tak popularne są kosmetyki do walki z maską. Przedmioty przeznaczone do tego celu są zwykle bardziej miękkie i bardziej nawilżające.

Skinnimalizm

Po wstrząsających czasach pandemii zrozumienie, że mniej znaczy więcej, jest prostsze niż kiedykolwiek. Dlatego eksperci ujawniają, że od teraz minimalizm będzie dominował w pielęgnacji skóry.

Zamiast tysiąca i jednego kremu na każdy cel i obszar twarzy, na rynku kosmetycznym miejsce zyska wszechstronne produkty. Zainwestuj np. w dobry krem ​​BB, który nawilża, chroni przed promieniami słonecznymi, a nawet zakrywa niedoskonałości skóry.
Procedury „Powiększenia twarzy”

Godziny przyglądania się sobie podczas wideorozmów sprawiły, że poszukiwanie zabiegów kosmetycznych gwałtownie wzrosło. Według chirurga plastycznego Mário Farinazzo najbardziej pożądanymi operacjami są plastyka nosa, polegająca na rozrzedzeniu nosa; mentoplastyka w celu harmonizacji podbródka; oraz plastykę powiek, ukierunkowaną na odmłodzenie powiek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj