Naturalne piękno

0
Rate this post

Wspomniana przez specjalistów z jednego z najszybciej rozwijających się sektorów w Brazylii, Estetyka to zakład coraz większej liczby profesjonalistów. Tylko w latach 2014-2019 rynek estetyczny w Brazylii wzrósł o 567%. Według Brazylijskiego Stowarzyszenia Przemysłu Higieny Osobistej, Perfumerii i Kosmetyki (ABIHPEC), sektor liczy obecnie ponad 720 tysięcy profesjonalistów.

Niewątpliwie przy tak wielu ludziach, z tak wielu specjalności pracujących na rzecz urody i dobrego samopoczucia, jasne jest, że pojawi się wiele innych technik i procedur. Mając to na uwadze, dzielimy się tutaj rankingiem z 5 najlepszymi trendami na rynku estetycznym w Brazylii na rok 2022.

Masz jeszcze czas na zakwalifikowanie się i włączenie tych usług do swojego portfolio

Po pierwsze, warto zauważyć, że pojęcie piękna przeszło szereg zmian na przestrzeni dziejów. Od najgrubszych ciał w średniowieczu, przez peruki w okresie wiktoriańskim po niezwykle szczupłe ciała na początku lat 2000. Istnieje wiele koncepcji tego, co to znaczy być pięknym.

  1. Szczególnie znane kobiety wyznaczają trendy w urodzie.
  2. Jednym z trendów, który zyskał popularność wśród celebrytów, takich jak na przykład Alicia Keys, jest naturalne piękno.

Według raportu Pinterest Predicts, zapotrzebowanie na naturalny makijaż i domowe produkty do pielęgnacji skóry w 2020 roku wzrosło o ponad 100%. Trend ten nasilił się w 2021 roku, kiedy brazylijskie celebrytki pokazały swoją rutynę dbania o siebie i umytą twarz w mediach społecznościowych.

Teraz, w 2022 roku, naturalne piękno będzie postawić na marki, a ich estetyka może zwrócić uwagę na tę ofertę. W połączeniu z produkcją wegańskich kosmetyków i perfum, przyjęcie lżejszego makijażu i kremów, żeli oczyszczających oraz nawilżonej i zdrowej skóry pozostanie i będzie rosło w przyszłym roku.

Dlatego postaw na reklamę swoich usług nie na korzyść skóry idealnej, ale naturalnej i zadbanej.

Dermaplaning

Kolejnym faworytem wśród zabiegów estetycznych twarzy jest dermaplaning. Działa jak rodzaj powierzchownego złuszczania, gdzie do ablacji używa się ostrza skalpela. Tym samym usuwa warstwę martwych komórek, poprawiając koloryt i teksturę skóry. Wśród innych korzyści, takich jak:

  • Stymuluje odnowę komórek;
  • Zwiększa działanie substancji aktywnych dzięki usuwaniu koncentracji martwych komórek;
  • ułatwia nakładanie makijażu;
  • Wspomaga odmładzanie;
  • Zmniejsza wygląd trądziku;

dermaplaning-2W tym sensie zabieg ten wskazany jest dla osób poszukujących lżejszych alternatyw niż mikronakłuwanie czy peeling chemiczny.

Konsumpcja produktów estetycznych do zabiegów domowych

Najpierw mówimy o poszukiwaniu bardziej naturalnego piękna. W tym sensie trendem, który pojawił się wraz ze wszystkim, jest konsumpcja produktów estetycznych do zabiegów w domu. Nie, to nie jest konkurencja dla Twojej kliniki.

Wręcz przeciwnie, jest to oczekiwanie, że ludzie będą bardziej świadomi potrzeby dbania o siebie i wykonując zabieg estetyczny w swojej klinice, z profesjonalistą, nadal będą dbać o swoją skórę i ciało również w domu .

  1. Wśród najczęściej wyszukiwanych terminów w wyszukiwarkach znajduje się wykładniczy wzrost: pielęgnacja skóry, pielęgnacja siebie, naturalne piękno i pielęgnacja skóry.
  2. A jako wskazówka dla swojej estetyki warto skorzystać z tej fali i edukować swoją klientkę, aby miała nawyki pielęgnacyjne i zapobiegające starzeniu się, plamom, cellulitowi, rozstępom, zabiegom na wiotczenie.
  3. Wszystko to bardzo dobrze łączy się z zabiegami wykonywanymi w Twojej klinice oraz opieką wykonywaną w domu. Zapewnienie jeszcze dłuższego efektu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj