Specjaliści od urody przewidują trendy, które zdominują 2021

0
Rate this post

Dla 22% ankietowanych promowanie różnorodności w estetyce, produktach, języku i komunikacji jest sposobem na zbliżenie się marek do czarnych konsumentów.Liczby i trendy zaobserwowane w ankiecie wskazują, że czarnoskóre kobiety są coraz bardziej zainteresowane markami, produktami i treściami, które rozumieją i priorytetyzują ich doświadczenia.

Strategie marki zdolne do dywersyfikacji portfolio produktów i komunikowania się w prosty i obiektywny sposób z Twoimi priorytetowymi odbiorcami mogą mieć ogromne znaczenie.

Sprawdź na ten sam temat świetne badanie opublikowane przez Avon.

Czarna księga prowadzona przez Zeno, agencję public relations marki, we współpracy z firmą doradczą Grimpa, wysłuchała przez telefon 1000 kobiet z północy na południe kraju. Zebrane dane pokazują, jakie są główne wyszukiwania i trudności kobiet podczas kupowania produktów do makijażu dla czarnej skóry, zwłaszcza produktów takich jak puder i korektor – które są ściśle związane z odcieniem skóry.

  1. Izolacja społeczna i konieczność noszenia masek zmieniły sposób, w jaki radzimy sobie z włosami i makijażem.
  2. Rozbujani artyści zajmujący się urodą przewidują, jak powinno to odzwierciedlić się w tym roku.
  3. Początek 2020 r. obfitował w dużo brokatu, kolorowego makijażu, kamieni szlachetnych i animacji w makijażu – przynajmniej tutaj w Brazylii.

Kierując się Karnawałem, mogliśmy odkryć całą radość z nieszablonowych nawiązań, jakie pozostawił nam ruch estetyczny prowadzony przez absurdalne (i niesamowite) makijaże serii Euphoria. Jednak wkrótce musieliśmy się pozbierać, odizolować i włączyć maskę ochronną jako podstawowy element naszych wyjść z domu.

Tym samym znalazła się grupa osób, które odłożyły makijaż na bok i bez dostępu do salonów dały całkowitą swobodę rośnięcia swoim włosom według własnego uznania – bez farbowania, bez strzyżenia i bez chemii – oraz grupa tych, którzy zaryzykowali w strzyżeniu na własną rękę i postanowili poeksperymentować zarówno z włosami, jak i makijażem.

Jedni twierdzą, że 2020 to rok do zapomnienia w kwestii urody, a inni, którzy widzą mini-rewolucje w sposobie, w jaki sobie z tym radzimy w wyniku tego czasu w domu.

Faktem jest, że wraz z nadejściem 2021 roku otwierają się nowe ścieżki i nie możemy się doczekać poznania trendów w urodzie, które powinny przyczynić się do bardziej ożywionego i inspirującego roku. Poniżej profesjonaliści od urody dzielą się tym, czego nauczyli się w ciągu ostatnich kilku miesięcy i przygotowują swoje prognozy dotyczące trendów w urodzie na 2021 rok.

To, czego nauczyłem się o pięknie w 2020 roku, to…

„Ten makijaż nie ma żadnych reguł i że pierwszym krokiem jest zadbanie o skórę od środka. Czym jest makijaż, żeby się bawić i tworzyć, a nie ukrywać lub podążać za niemożliwym wzorem, który czyni nas sztucznymi i niewygodnymi”.

to-czego-nauczylem-sie-o-pieknie-w-2020-roku-toHitem 2021 roku będzie…

„Używaj mniej makijażu, uwierz w bardziej naturalne piękno… Myślę, że ta ścieżka zawsze będzie trendem! I oczywiście kolory, dużo blasku i swobody”.

Jednym z wielkich trendów, który nie nadejdzie w 2021 r., jest…

„Skóra o wysokim stopniu krycia i matowej konsystencji. Ja szczególnie uważam, że jest sztuczna i nie pasuje do skóry naszego ciała, która zawsze ma blask, świeżość. i podrażnienia powinny zniknąć… Och, i zbyt wiele rzęs też może wypaść z użycia! Przesadne sztuczne rzęsy, nie krótkie.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj