Detox Hair Cleasing Cream Szampon: Kup tutaj

0
Rate this post

M&M – Czy można zauważyć zmiany w zachowaniach konsumentów kosmetyków? Które są?

Tsukuda – Głównym nawykiem, jaki możemy zauważyć, jest wzrost zakupów produktów kosmetycznych przez internet. Konsument nie czepia się już tylko eksperymentów. Priorytetowała rekomendacje od znajomych i influencerów cyfrowych. Zauważyliśmy również, że segment produktów do pielęgnacji skóry i niektóre podkategorie włosów zyskały w tym okresie duże zainteresowanie.

M&M – Czy obserwowany w 2020 roku trend kupowania produktów do pielęgnacji skóry ma się utrzymać w kolejnych latach?

Tsukuda – Niewątpliwie znalazło to również odzwierciedlenie w komunikatach przynoszonych przez wystawców. Zaobserwowaliśmy już, że ludzie coraz częściej szukali zabiegów i pielęgnacji, aby pozostawić swoje naturalne piękno.

Wraz z pandemią sytuacja ta eksplodowała, ponieważ wszyscy zaczęli obserwować siebie na ekranach za pomocą wideorozmów, przez długi czas ograniczyli używanie makijażu z powodu masek ochronnych i musieli uwzględnić w swoich rutynach przerwę, chwilę samoopieki i pielęgnacja skóry okazała się silna.

Zagadnienia różnorodności i reprezentatywności również były intensywnie obecne w tym segmencie.

W jaki sposób firmy i wystawcy na Beauty Fair wykazują tym zaniepokojenie i starają się dotrzeć ze swoimi produktami do większej liczby konsumentów?Tsukuda – Większość wystawców wdrożyła już działania na rzecz różnorodności i reprezentacji. Widać to na targach w ofercie różnorodnych produktów oraz w kampaniach reklamowych stoisk.

M&M – Doświadczenie i kontakt z produktami zawsze były ważnymi elementami dla odwiedzających Beauty Fair.

W jaki sposób wystawcy w tym roku starali się przybliżyć te doświadczenia i testy konsumentom bez naruszania ograniczeń zdrowotnych?Tsukuda – Targi, ogólnie rzecz biorąc, były przygotowane do wdrożenia protokołów bezpieczeństwa biologicznego, które dałyby duże zaufanie zwiedzającym i wystawcom.

  1. Zatrudniliśmy wyspecjalizowaną firmę doradczą, która pokierowała nami w każdym szczególe.
  2. Aby wejść na imprezę, wymagany był np. dowód szczepienia.
  3. Używanie masek było obowiązkowe przez cały czas, a ich używanie było zwolnione tylko w strefach żywnościowych.

Zmieniła się dynamika dystrybucji upominków: wystawcy zorganizowali się tak, aby indywidualnie, na swoich stoiskach, dostarczać je gościom. Testy produktów również musiały zostać dostosowane do przeprowadzenia z gościem noszącym maskę. Targi i wystawcy zawsze mieli zapewniony alkohol żelowy dla każdego, kto chciał z niego skorzystać.

Aby uniknąć aglomeracji, alejki eventowe miały większy rozstaw, a także zapowiedź obecności na stoiskach celebrytów, aby uniknąć aglomeracji. Paszport szczepień i pomiar temperatury były obowiązkowe przy wejściu na imprezę codziennie. Ponadto marki mogły wnieść doświadczenie, demonstrując techniki i efekty stosowania produktów w modelach, od wizyt po kontrolę obecności.

Poradnik kosmetyczny: pielęgnacja skóry i włosów na co dzień

Dowiedz się więcej o makijażu, pielęgnacji skóry, kremach nawilżających i innych produktach do samodzielnej pielęgnacji Wybierz idealny prezent dla kogoś, kto kocha makijaż. – ZDJĘCIE: Ujawnienie

poradnik-kosmetyczny-pielegnacja-skory-i-wlosow-na-co-dzienCzytanie: Piękno i dbanie o siebie to tematy, które wzbudzają ciekawość każdego, w końcu kto nie lubi czuć się pięknie, prawda? Poniższy przewodnik zawiera wskazówki dotyczące produktów, które nie tylko pięknie wyglądają, ale także zapewniają zdrowie od stóp do głów.

Włosy

Wybór produktu zaczyna się od charakteru Twoich włosów. Niezależnie od tego, czy są proste, kręcone, kręcone czy faliste, istnieje wiele odmian pasujących do Twojego profilu. Na początek dobrym rozwiązaniem są produkty, które pomagają kontrolować włosy i objętość, a także zwiększają miękkość.

Jeszcze pod prysznicem ważne jest, aby mieć w pobliżu szampon, który dogłębnie oczyści skórę głowy, usuwając ślady innych produktów. Kolejnym trendem w pielęgnacji włosów jest nawilżająca maska ​​i po kąpieli.

Sublime Solar Mask: Kup tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj