Połączone i spersonalizowane zabiegi

0
Rate this post

Wreszcie, przemysł kosmetyczny może wykorzystać możliwości aplikacji do oferowania spersonalizowanych zabiegów i pielęgnacji skóry, na przykład poprzez zbieranie danych behawioralnych od społeczeństwa powyżej 50. roku życia.

Za pomocą Sztucznej Inteligencji firmy są w stanie dotrzeć do rynku srebrnej urody, generując bardziej szczegółowe rekomendacje dla swoich klientów w celu zaspokojenia ich potrzeb w obszarze urody i dobrego samopoczucia.

Wraz ze starzeniem się społeczeństwa nadszedł czas, aby przemysł kosmetyczny opracował produkty odpowiadające potrzebom tej publiczności, z propozycją poszanowania wieku i dojrzałości. W tym sensie kremy, szampony, maski i inne kosmetyki skoncentrowane na koncepcji srebrnego piękna zyskują na sile.

Jednym z nawyków

Który stał się trendem w kwarantannie, było stawianie zdrowia i samooceny na pierwszym miejscu przy rutynowych zabiegach pielęgnacyjnych – termin w języku angielskim oznacza pielęgnację skóry – i dotyczy codziennych czynności, które należy wykonać, aby zachować zdrową, nawilżoną skórę. , świetliste i młodzieńcze na dłużej.

Pielęgnacja skóry nigdy nie była tak gorąca. Ale między nami stosowanie absurdalnej ilości kremów rano i wieczorem może być trochę męczące, prawda? Poza tym utrzymanie długiej rutyny pielęgnacyjnej w pośpiechu dnia codziennego jest praktycznie niemożliwe. Sprawdź, jak w krótkim czasie zadbać o swoją skórę:

Jak dołączyć do postu skórnego?

Baza pielęgnacyjna liczy się z oczyszczeniem, nawilżeniem i ochroną przeciwsłoneczną. Zaleca się mycie twarzy rano i wieczorem. Podczas snu dochodzi do produkcji sebum, utraty wody i łuszczenia się martwych komórek, myjąc twarz usuwamy te osady, które gromadzą się w nocy.

Dla tych, którzy używają kwasu w ciągu dnia, ważne jest, aby wiedzieć, że są one wrażliwe na światło i mogą plamić skórę światłem. Oczyszczanie twarzy na noc jest niezbędne do usunięcia resztek makijażu, filtrów przeciwsłonecznych i zanieczyszczeń, które gromadzą się w ciągu dnia.

  • Dobrą wskazówką od La cutanée, która pomoże w czyszczeniu, jest żel czyszczący Reductase, który nie jest prostym żelem czyszczącym, ponieważ zawiera ekskluzywną formułę z połączeniem alfa, beta i polihydroksykwasów, nanokapsułkowane substancje aktywne, mieszankę ekstraktów roślinnych i woda prebiotyczna.
  • Dogłębnie oczyszcza skórę, odblokowuje pory, zmniejsza błyszczenie, zmniejsza przetłuszczanie się i nawilża.

Drugie miejsce na liście pielęgnacyjnej Skin Fasting to nawilżenie, w tym kroku możesz wybrać krem ​​nawilżający, który ma również działanie przeciwstarzeniowe.

Nawilżenie poprawia drobne zmarszczki, uodparnia skórę na powstawanie zmarszczek podczas ruchu oraz zapobiega efektowi odbicia przy cerze tłustej, gdy odwodnienie po oczyszczeniu powoduje, że organizm wytwarza więcej oleju w sposób kompensacyjny.

Revytra C 20 firmy La Cutanée jest potężnym sojusznikiem w nawilżaniu skóry, ponieważ zawiera wysokocząsteczkową formułę kwasu hialuronowego, który wspomaga nawilżenie skóry. Revytra C jest również silnym środkiem przeciwstarzeniowym, reduktorem wyprysków, przeciwutleniaczem zawierającym również w swojej formule witaminę C (20%), Witamina A, Witamina E, Kwas Felurowy, Idebenon i Woda Termalna.

Odwiedź stronę La Cutanée i odkryj naszą listę produktów

I nigdy nie zapomnij o kremie przeciwsłonecznym!

Trzeci i najważniejszy krok, filtr przeciwsłoneczny! Jesteśmy stale narażeni na promieniowanie UVB, UVA, promieniowanie podczerwone oraz światło niebieskie/widzialne. Nawet w domu lub w pracy przez lampy, ekrany telefonów komórkowych, komputery itp. Lub wystawione na działanie promieni słonecznych, które powodują straszne uszkodzenia skóry, takie jak zmarszczki, plamy, a nawet rak skóry.

odwiedz-strone-la-cutanee-i-odkryj-nasza-liste-produktowDlatego bardzo ważne jest stosowanie dobrego kremu przeciwsłonecznego, ale musisz sprawdzić na etykiecie, czy oprócz SPF ma również PPD lub UVA, a także promieniowanie IR i światło niebieskie/widzialne, aby uniknąć ryzyko promieniowania z całego spektrum słonecznego, odpowiedzialnego głównie za starzenie się skóry i nowotwory.

La Cutanée posiada facylitator wysokiej ochrony, puder w kompakcie Solary BB BLUR, puder matujący z filtrem SPF 50 i ochroną UVA, która nie rezygnuje z tradycyjnej ochrony przeciwsłonecznej, ale jest doskonałym sprzymierzeńcem w życiu codziennym. Sprzyjający ochronie i kryciu skóry, można go znaleźć w trzech różnych odcieniach.

Czy widziałeś, jak w krótkim czasie można skutecznie zadbać o skórę? I nie zapomnij, zawsze skonsultuj się z dermatologiem, aby sprawdzić, które leczenie jest najbardziej odpowiednie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj